Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej dalej nie bity.

Tak Ci się wydaję... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak Ci się wydaję... :D

 

W coś trzeba wierzyć.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejni jak sądze nie miales okazji przejechac sie identycznymi autami z napędem FWD i AWD. Biorąc na przyklad audi A6 2.5TDi.

W tych napędach są zupelnie inne predkosci przy pokonywaniu zakretów, szczegolnie ronda. Mialem okazje pobawic sie tymi autami troche i predkosci do pokonywania zakrętow zą zupelnie inne - w to samo rondo FWD wjezdzam 30km/h i juz musze puszczac noge z gazu, bo ludzie uciekają z chodnika a AWD bez problemowo pokonuje to samo rondo z 50km/h z odrobiną zapasu.

Dodam, ze wszystko bez kontroli trakcji i innych smieci.

Dla kogoś kto z auta korzysta, bo korzysta jak zwykły zjadacz chleba to nie ma roznicy, ale ja jak na razie jestem na etapie eksperymentowania i czerpania z tego przyjemnosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim autem bo czasem dziala mi na nerwy
witaj kolezanko a co dolega twojemu autkowi napisz na pw sprobujemy dać mu swojskiego ducha zycia ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zejni jak sądze nie miales okazji przejechac sie identycznymi autami z napędem FWD i AWD. Biorąc na przyklad audi A6 2.5TDi.

zgodze sie z toba w 100% - akurat mialem okazje takie rodzynki modzic - jesli chodzi o zakrety - Q daje bardzo duzo satysfakcji - pamietac trzeba ze w dzisiejszych czasach wiekszosc userow patrzy na spalanie auta a nie na przyjemnosc z jazdy Q

 

no i na koniec krotkie pytanie - jakie szanse na szybkie uleczenie dolegliwosci ma kolezanka ze swoim 1.8PB (jedna z lepszych konstrukcji starego typu ) a jakie ma "endrju" z FSI :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź w pytaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo ogarniesz mi w przyszłym tyg sterownik zeby go przekodować na manual i odczytać pin itp. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leo ogarniesz mi w przyszłym tyg sterownik

tak ... ale poczatek tygodnia mam caly zajety (bede po urlopie) - pod koniec tygodnia mozemy powalczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod koniec tygodnia mozemy powalczyc
:ok ale to ty do mnie musisz sie pofatygować ale to się zdzwonimy bo ja muszę wcześniej remont w 4kątach skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo nawet nie strasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek kiedy będziesz miał chwilę, żeby dynometa podpiąć pod GTS'a? Muszę Vectrę opitolić i chcę zobrazować czy ona jeszcze pożyje :)

 

---------- Dodano o 23:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:32 ----------

 

jakie szanse na szybkie uleczenie dolegliwosci ma kolezanka ze swoim 1.8PB

Jeśli koleżanka ma problemy z odpalaniem (długo kręci czasem nie odpala) to ja bym zaczął od wymiany pompki paliwa :) Podejrzewam, że w pierwszych B5 ADR i AEB są te same pompy, które były ch...we :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek kiedy będziesz miał chwilę, żeby dynometa podpiąć pod GTS'a?

zebralo sie troche zaleglosci - przyszly tydzien bedzie ciezki ... ale w twoim przypadku - jeden wieczor (Taczaka wolne) i mamy po temacie ... jak wroce do "codziennosci" ogarniemy temat GTS'a

 

cos z nim nie hallo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos z nim nie hallo ??

Generalnie to śmiga. Muszę przed sprzedażą porobić kilka rzeczy, tak żeby nowy nabywca pojeździł trochę zadowolony, a nie wydzwaniał mi, że coś nie działa ;) Jutro wstawiam do Piotrka na na odświeżenie zderzaków, bo lakier pozłaził częściowo z czujników i trochę szaleją, trzeba wymienić zawiechę na tyle i może iść do ludzi :) A chcę zobaczyć jak silnik sobie radzi czy ten PowerBox coś w ogóle daje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Szukam kogoś kto może pomóc w tłumaczeniu z niemieckiego.

Nie chodzi o jakieś mega skomplikowane rzeczy, mianowicie o aukcję na Ebay-u :)

 

Mianowicie to ta aukcja, zainteresowany jestem tymi nietypowymi lampami.

Ponoć nowy model Depo ale cena jakaś mega niska ... ;)

 

 

http://www.ebay.pl/itm/VW-Passat-Typ-3B-Bj-97-00-DEPO-Scheinwerfer-links-FKFSVW117-NEU-/160718227621?pt=DE_Autoteile&hash=item256b8d88a5#ht_3211wt_1139

 

Będę mega wdzięczny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w szczecinie pod Kaskadą ustrzeliłem srebrne VW Polo z ramkami forumowymi, za kółkiem kierowniczka:D tablic nie dostrzegłem:(

 

Czyżby to Żonka któregoś z naszych forumowiczów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google tłumacz Ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w szczecinie pod Kaskadą ustrzeliłem srebrne VW Polo z ramkami forumowymi, za kółkiem kierowniczka:D tablic nie dostrzegłem:(

 

Czyżby to Żonka któregoś z naszych forumowiczów???

 

Wiem, że żona Ariela jeździła Polówką tylko nie pamiętam czy srebrną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że google tłumacz nie daje rady :) Nie w tym przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło coś takiego aukcja.jpg

aukcjavnv.jpg

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No k... Coś w moim chromie widać nie chodzi dobrze bo mi nie tłumaczy.

Teraz jeszcze musze napisać do nich jakoś po niemiecku czy mają też prawe bo widze że są lewe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności