Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

kupie rope tanio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupie rope tanio :)

 

Chyba z ucha, :P teraz nie ma tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupie rope tanio
Jedź do Libii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ugadane z szefem ze na swoje potrzeby biorę rope na F-rę Vat i on sobie podatek odlicza.

 

Warunki ekstremalne

[ame]

[/ame]

 

on to ropy przepala

Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, czy jest może ktoś z okolicy Stargardu chętny podjechać z kompem sprawdzić autko passka 3C5 140KM BKP. Mam zamiar go łyknąć ale nie chciałbym pechowo trafić i przynajmniej go na kompa wrzucić, a że auto jest od handlarz więc warsztaty może miec pochytane i mogę prawdy się nie dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz nie ma tanio.
jak nie?? ja mam ....:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem tylko wiedzieć co Jericho z nim zrobi.
Zostawiam w pracy ;)

 

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

 

Ale drodzy się zrobili
A czemu drodzy? W tamtym roku w maju placilem za sprawdzenie plus dobicie ok chyba 200gr jakies 95zl, plus plyn do spryskiwaczy gratis ;)

 

---------- Post added at 19:23 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

 

0Jaki znow klucz serwisowy do oleju... Wystarczy stary łancuch - najlepiej od motoru i troche wlasnego pomyslu i zadnych kluczy serwisowych...
Walczylem z roznymi kluczami i podkladkami pod nie i zaden nie dal rady. Odpuscilem sobie mocowanie sie na chama, bo nie chcialem zbytnio nakretki poniszczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Jak co niektórzy wiedza passat jakiś czas temu pojechał w świat. a o to mój nowy nabytek.

 

14934781377.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu drodzy? W tamtym roku w maju placilem za sprawdzenie plus dobicie ok chyba 200gr jakies 95zl, plus plyn do spryskiwaczy gratis

 

W tamtym roku to ja cukier po 3 zika kupowałem...a teraz :P Drodzy bo dzwoniłem i jak pisałem wyżej powiedzieli mi 250zł maks czyli jak klima pusta. Wiadomo że czynnika cos bedzie ale i tak mam gdzie to zrobic za 150 zł ( jeśli by czynnika nic nie było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema!

Jak co niektórzy wiedza passat jakiś czas temu pojechał w świat. a o to mój nowy nabytek.

 

No i ładnie! Jezeli ma wiadomą przeszłosc to dobry wybór. Uważaj zeby ci nie zgniła szybko.. Bo BMW lubi robic takie niespodziewane rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy bo dzwoniłem i jak pisałem wyżej powiedzieli mi 250zł maks czyli jak klima pusta. Wiadomo że czynnika cos bedzie ale i tak mam gdzie to zrobic za 150 zł ( jeśli by czynnika nic nie było).
Warsztat WYRWA. ul Zielonogórska 34 B

tel./fax 091 45 32 478.

Kumpel w ubieglym tygodniu u nich nabijal klime w Vectra B. Czynnika poszlo ok 750g, bo mial pustke w ukladzie. Zaplacil 120zl.

 

 

BTW: Mam srebrna tasme wykonczeniowa, ktora 2 lata temu upiekszalem sobie passka w srodku (boczki drzwi i konsola). Wtedy wystarczylo podgrzac tasme i miejsce klejenia i tasma chwytala bez problemu. Zmienilem kpl. tapicerke i chcialem na nowo wykorzystac ta tasme. Niestety tasma teraz nie chce sie zbytnio kleic (na plaskich powierzchniach jak szklo klei sie), i nie wiem jaki klej zastosowac by bylo ok. Najlepiej taki co nie uszkodzi mi plastiku i jak trzeba bedzie sciagnac listwy, to zeby sladow nie pozostawial. Znacie jakies takie ustrojstwo do klejenia, ktore spelniloby te wymagania?

Na razie mam Minutexa, ale cholernie sie ciagnie, robiac duzo balaganu przy nakladaniu go na tasme/listwe ;)

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Walczylem z roznymi kluczami i podkladkami pod nie i zaden nie dal rady. Odpuscilem sobie mocowanie sie na chama, bo nie chcialem zbytnio nakretki poniszczysz.

 

Chodzi ci o wkłady czy o puszki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mój nowy nabytek.
Ile dołożyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz fakt jest ciezko tą nakretke odkrecić ,ale Ja stosuje tzw delikatne dokrecenie jej, a potem to juz idzie jak po maśle, one lubią sie zapiec , to jest taki prosty klucz kawałek rurki stary łancuch i kawałek preta nagwintowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o wkłady czy o puszki?
Pozycja nr 2:

Z tego co sie dowiedzialem, to sa rozne nakretki o roznej liczbie wypustek/ramion.

Przechwytywanie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam na allegro jest taki klucz zrobiony z raka podpatrzyć i samemu cos takiego zrobić

 

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

 

http://moto.allegro.pl/szczypce-zaciskowe-lancuchowe-irwin-9-225mm-i1548713923.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje tzw delikatne dokrecenie jej
U mnie nie idzie jej juz dokrecic po 15kkm ;). Przy 1szej wymianie podjechalem na wernychory, zeby mi lekko poluzowali, a za 2im razem oliwe wymienilem w AutoLine bo nie mialem czasu. Teraz lada moment 3a wymiana sie szykuje ;). A myslalem, ze wczesniej sprzedam auto - hehe.

 

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

 

dodam na allegro jest taki klucz zrobiony z raka podpatrzyć i samemu cos takiego zrobić

 

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

 

http://moto.allegro.pl/szczypce-zaciskowe-lancuchowe-irwin-9-225mm-i1548713923.html

Podobnym tez robilismy, tzn. probowalismy. Szmaty i gumy w celu zminilizowania poslizgu nic nie dawaly. Moze za mocno dokrecone mialem.

 

 

BTW: Pozdrawiam tego co jezdzi na nr ZS 8070R i parkuje na tylach Enei przy Derdowskiego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak nie da sie normalnymi sposobami to ostateczy to sróbokręt wbijam i musi puścić. a przy wkładzie to już gorzej bo nie zobaczyłem ze tu o wkład chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze to musi sie dać odkrecić chyba ze żle było wkrecone i ma ten gwint na nakrecce zerwany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności