Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

spożył cały zestaw i się cieszył

:lol

ale tak chyba ma być

No mam nadzieję ;)

To co masz w 3 pozycji dotyczy czwartego cylindra a wszystkie wartości to są różnice w stosunku do trzeciego.

To skąd wiadomo jakie wartości są na 3-cim?

W silnikach PD zdaje się że wszystkie pokazuje.

A tu to jestem pewien, że wszystkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek nie ignoruj tego - sprawdzaj poki masz co sprawdzic ...

Co Jacku radzisz?
J@cku wiesz moze gdzie to konretnie jest - miejscowosc-miejscowosc?
Zjazd na Przybiernów, bo widzę ten fotoradar na 70. Tak mi się wydaje.
Dokładnie w połowie obwodnicy Przybiernowa. Krzyżówka na lewo nad jezioro i wiochy do trasy turystycznej. W prawo do samego Przybiernowa. Nawiasem mówiąc szkoda że ten fotoradar nie działa bo widziałem na tej krzyżówce modeli na motocyklach i autami osobowymi robiącymi takie same numery z przeciwnej strony. Jedno co jest pewne to to że jechali na CB. Ale jak by ktoś z bocznej drogi wyjechał to.....Przecież jak skręcasz w prawo patrzysz tylko w lewą stronę.

 

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:33 ----------

 

Jeszcze mam pytanie. Ktoś ostatnio pytał o prostowanie alufelg ale chyba nie uzyskał odpowiedzi, więc je ponawiam. Gdzie i za ile można to zrobić i nie zapłacić jak żyd za zboże.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tfu... mea culpa - rozpędziłem się z tym Słupskiem a to przecież już Pomorskie :P

 

 

 

To co masz w 3 pozycji dotyczy pierwszego cylindra a wszystkie wartości to są różnice w stosunku do trzeciego. W silnikach PD zdaje się że wszystkie pokazuje.

 

Sławno to zachodniopomorskie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pracy sie dowiedzialem, ze ten Daniel to kuzyn jednego goscia ode mnie. Podobno pracuje w jakims ASO a popoludniami sobie dorabia .

 

U mnie w aucie robi wszytko i nie narzekam. Zna się na rzeczy. A że pracuje w ASO i popołudniu dorabia to nic nie znaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko potrzebuje nr tel do niemniem opiekun podlaski. Musze podac do wysyłki kurierowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sławno to zachodniopomorskie jeszcze.

 

Sławno wiem (dlatego ZSL) ale ja się z tym Słupskiem rozpędziłem ;)

 

To skąd wiadomo jakie wartości są na 3-cim?

 

No tego to już nie wiem :P Trzeba zapytać jakiegoś fachowca. Może kolega ormowiec będzie umiał pomóc.

Edytowane przez sebus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel pracował w ASO FIAT:), teraz gdzie indziej:), ja tam też polecam:), dzisiaj mi sprzeglow drugim aucie wymieniał i reszte klamotów, paska tez u niego robie i jest ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega mi wlasnie podeslal(sam nakrecil i wrzucil na gs)

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/art...AT03/540231187

 

A z tym to można jeszcze polemizować. Niewłaściwie robią , ale biorąc pewne rzeczy pod uwagę można zrozumieć takie zachowanie. Zależy z której strony się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Zadzwonie, pogadam.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybko potrzebuje nr tel do niemniem opiekun podlaski

 

Pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanie. Ktoś ostatnio pytał o prostowanie alufelg ale chyba nie uzyskał odpowiedzi, więc je ponawiam. Gdzie i za ile można to zrobić i nie zapłacić jak żyd za zboże.

wiem że to kawałek drogi ale w gorzowie jest gościu który zna się świetnie na prostowaniu felg

jeżeli zapyta się kogokolwiek z gorzowa o dziadka to na pewno skierują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Jacku radzisz?

wymień graty które musza byc wymienione ze wzgledu na przebieg (filtry/oleje etc) i loguj gada ... zwróć uwagę czy po wymianie dymienie zmieniło kolor zwiekszyło sie/zmniejszyło

 

---------- Post added at 00:13 ---------- Previous post was at 00:09 ----------

 

To skąd wiadomo jakie wartości są na 3-cim

nie wiadomo - jeśli odczyt z 3ch pozostałych cylindrów będzie mocno rozjechany - warto sprawdzic wtrysk sterujący (ciśnieniowo) - VAG widzi przerwe/zwarcie na tym wtrysku -ciśnieniowo mozesz sprawdzic go na próbniku wtryskiwaczy - ciśnienie otwarcia pilota i pylenie wtrysku będą odpowiedzią na pytanie w jakiej kondycji jest (sa) wtryskiwacz(e)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
warto sprawdzic wtrysk sterujący (ciśnieniowo) - VAG widzi przerwe/zwarcie na tym wtrysku -ciśnieniowo mozesz sprawdzic go na próbniku wtryskiwaczy - ciśnienie otwarcia pilota i pylenie wtrysku będą odpowiedzią na pytanie w jakiej kondycji jest (sa) wtryskiwacz(e)

Oj, to już mi czarną magią zalatuje. Chyba, że krok po kroku będzie Ci się chciało wytłumaczyć ;)

 

---------- Post added at 09:54 ---------- Previous post was at 09:51 ----------

 

Rejestrować się Panowie i głosować ( oczywiście po 5 gwiazdek na każde zdjęcie)

Ale Ty masz teraz bobasa - Jola z Młodym w domu, a Ty chcesz sobie pępek smażyć na egipskich plażach? Nie głosuję dla dobra Waszej rodziny :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty masz teraz bobasa - Jola z Młodym w domu, a Ty chcesz sobie pępek smażyć na egipskich plażach? Nie głosuję dla dobra Waszej rodziny

 

Głosuj Duży. Z Jolą wszystko ustalone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ma ktoś namiar na autoczęści czy cuś takiego gdzie posiadają pompowtryskiwacze ?? oczywiście Szczecin i okolocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie ma ktoś namiar na autoczęści czy cuś takiego gdzie posiadają pompowtryskiwacze ?? oczywiście Szczecin i okolocie.
Wal do Wesa on z Marcinem mają możliwości załatwienia oryginalnych części z grupy VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wal do Wesa on z Marcinem mają możliwości załatwienia oryginalnych części z grupy VAG.

 

Jacek zapomniałeś dodać że po niskich cenach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie ma ktoś namiar na autoczęści czy cuś takiego gdzie posiadają pompowtryskiwacze ?? oczywiście Szczecin i okolocie.

Mi ostatnio Leo się spowiadał, że ma pompki w dobrych cenach z zagranicy oryginalne. Zagadaj do niego.

 

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

 

btw. kto tam miał dostęp do sprawdzenia vinu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ja dzisiaj nie mijałem na Gryfińskiej koło 18:35 jakiegoś forumowego, granatowego Passata B5FL ? Za późno spojrzałem, ale chyba miał wlepę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności