Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

To pokaż foto odpicowanego motoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a tak z innej beczki jakie następne auto kupili byście po pasku?

Passat CC :]

 

kolor: brązowy "Mocca", piecowa zmiana koloru lamp przednich i szyb na żółte, pneumatyka, zmiana wszystkich chromów na złote, złote błyszczące fele. i to by było na tyle :P

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ ta lancia paskudna, i ten kolor jeszcze, fuj...
Paweł,paskudna to wyjątkowo łagodne określenie tego czegoś...za darmo bym nie chciał bo by mnie palcami wytykali na mieście..........ale o gustach się nie dyskutuje

 

---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:20 ----------

 

Moze jakies inne propozycje do 35 tys. plus ubezpieczenie i oplaty . - wilekosciowo podobne do passata.
Mariusz,ja polecał bym A6 po lifcie 2000-2001r,kombi,2,5V6 TDI 163 KM,multitronic7biegowy,jasne wnętrze cena ok 33 tys. mój kolega taką ma w świdwinie do sprzedania ,napewno spasowanie auta i wyciszenie o niebo lepsze niż passatowskie,potwierdzi to napewno wiele osób,ja osobiście czekam na B6 2.0 TDI 174 KM, 2005-2006r,oczywiście kombi i HIGH LINE,manual ,jasna bananowa skóra,navi....ale to za dwa lata,narazie mój 3BG mnie zadowala.....pozdrawiam

 

---------- Post added at 10:59 ---------- Previous post was at 09:28 ----------

 

Passat CC

 

kolor: brązowy "Mocca", piecowa zmiana koloru lamp przednich i szyb na żółte, pneumatyka, zmiana wszystkich chromów na złote, złote błyszczące fele. i to by było na tyle :P

Witku,piszemy o przyziemnych sprawach a nie o marzeniach,ja życzę każdemu jak najlepiej i najlepszej fury(nawet Passata CC),ale powiedzmy sobie jasno kogo z nas stać na nowego CC i jeszcze z takimi bajerami jak napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale może Witek chce go kupić CC 2 latka czy 3 latka, przecież nie napisał że kupi nowy. Może dla niego CC to przyziemna sprawa...Kto to wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witku,piszemy o przyziemnych sprawach a nie o marzeniach,ja życzę każdemu jak najlepiej i najlepszej fury(nawet Passata CC),ale powiedzmy sobie jasno kogo z nas stać na nowego CC i jeszcze z takimi bajerami jak napisałeś

Nowe CC kosztuje tyle co i nowy passat, więc tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj swojego passacika zagazowłem. Załadowałem mu STAG 4. Zobaczymy jak się będzie sprawował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj swojego passacika zagazowłem. Załadowałem mu STAG 4. Zobaczymy jak się będzie sprawował.
To będziesz teraz gotował na spotach obiady na gazie:p. A ja mam dla Ciebie koszulki.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2,5V6 TDI 163 KM,multitronic7biegowy

Przy moich krotkich dystansach i rocznym przebiegu do 15tys.km to ten motor w tym zestawieniu nie dla mnie ;) - min. 10l po miescie.

Kolega ma wlasnie A6 2,5TDi manual, tyle ze w serii mial cos 180PS a teraz ma ponad 200PS. Na 4 biegu to idzie lepiej niz moj na 1szym ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To będziesz teraz gotował na spotach obiady na gazie:p. A ja mam dla Ciebie koszulki.:D

 

Jak będzie trzeba to się ugotuje. Daj znać jak będziesz w Resku to podjadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłeś auto :( Ale reanimowałeś portfel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale może Witek chce go kupić CC 2 latka czy 3 latka
tyle że te passaty są z tego roku,czyli za 2-3 lata może go kupi jako używkę.....ale szczerze wątpię..... Edytowane przez dj-kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabiłeś auto :( Ale reanimowałeś portfel :)

 

Co do portfela masz rację. Passaciorek będzie żył. Inne jeżdzą i żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowe CC kosztuje tyle co i nowy passat, więc tragedii nie ma
kosztuje dużo,dużo więcej,no chyba że b6 w full wypasie a CC w gołej wersji i w benzynie......to się zgodzę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle że te passaty są z tego roku

CC został wprowadzony na nasz rynek pod koniec czerwca 2008.

kosztuje dużo,dużo więcej

http://www.vw.pl - kliknij sobie na konfigurator. Golasy to ok. 30 tys różnicy.

czyli za 2-3 lata może go kupi jako używkę.....ale szczerze wątpię...

A skąd ta wątpliwość się bierze? Masz na myśli kondycję finansową Witka czy co?

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kosztuje dużo,dużo więcej,no chyba że b6 w full wypasie a CC w gołej wersji i w benzynie......to się zgodzę....

 

Grzesiek nie wiesz jakimi środkami dysponuje Witek może ma w skarpecie 20 tysi żeby sobie dorzucić do fury i dlatego napisał na co może sobie pozwolić.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano mam pytanie do was chopy, powiedzcie wy mi, czy możliwe jest to aby od ślizgającego się paska wielorowkowego zrypał się alternator? od miesiąca może piszczały mi paski ten od klimy już ok ale ten od alternatora niestety dalej piszczał, musiałem go naciągnąć bo były nowe, no ale nie miałem jakoś czasu pogody i ochoty, teraz pojawiła mi się kontrolka alternatora i nie wiem od czego zacząć, niby szczotki, może regulator, no ale zrobiło się to nagle w sumie po włączeniu klimy, ale pasek chodzi i na dodatek przy dużych obrotach tzn. > 3700 czasami pasek chyba nie nadążał i włączała się kontrolka na chwilę, wiecie może gdzie w szczecinie można w razie czego zregenerować alternator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka z mazur od calej rodzinki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już wszystko wiem, alternator nie ładuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok już wszystko wiem, alternator nie ładuje

 

prawdopodobnie do wymiany regulator napięcia, bez demontażu alternatora raczej się nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki koszt samego regulatora orientujecie się? Ja bardziej myślałem o szczotkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności