Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę,że koncepcji jest mnóstwo, do tego brak zdecydowania odnośnie terminu - coś ciężko jest się nam zebrać ,to zróbmy spot 1 dniowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian ponieważ z Pawłem wyjeżdżacie i nie można zrobić 2-3 dniowego spota, spotkajmy się na jeden dzień tradycyjnie. Możemy spotkać się w/w wymienionym miejscu. Kto będzie chciał 1 dzień, kto będzie chciał zostanie na noc. Chyba że macie inne propozycje. A nawiasem mówiąc czy tak ciężko sie spotkać? Wszyscy ze spotów zawsze wracają zadowoleni. Zróbmy to spotkanie i będziemy dalej zastanawiać się nad następnym spotkaniem. A może 2 spoty, ale jaki ma sens rozbijanie się na 2 grupy? Damian ustalaj jako moder datę i lecimy, kto będzie mógł przyjedzie, kto nie spotka się z wszystkimi na następnym spocie. Mam pytanie czy Paweł będzie miał ramki na spocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi jednak pasowałby termin kwietniowy, wpadłbym z Magdą na parę godzin czyli spot jak zwykle.

Tydzień po majówce Magda ma targi w Szczecinie, to ten termin dla mnie odpada (a szkoda, bo już auto prawdopodobnie będzie po czipsie i można by się pochwalić).

Tak więc oddaję głos na kwiecień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

Mi bardziej pasuje termin kwietniowy, ale jak zdecydujecie się na termin majowy to pewnie też uda mi się jakoś dojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli chodzi o mnie to mi pasują obie daty. Głosowałem za majem ale to tylko z tego powodu, że jest większa szansa na ładną pogodę. Jak ustalicie to ja się do terminu dostosuje.

 

Pozdrawiam Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie odnośnie spotu - kwiecień (pobyt 1 dniowy) - kiedy jeśli 1 dniowy- pt ,sob ,czy niedziela?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie więc spotykamy się na spocie w J@ckqa miejscu data 26 kwiecień listę chętnych zrobię jutro, dziś jeszcze zmagam się z chorobą i szykuje na weselicho ;) aha napisałem 26 to sobota czy raczej 27 niedziela o tym jeszcze zadecydujmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze rezerwuję miejsce. Teraz dogadujemy czy sobota czy niedziela (proponuję sobotę, bo jak ktoś będzie chciał zostać to sobie zostanie), i czy zamawiamy posiłki i które. Jeśli będzie brzydko możemy się rozgościć w budynku gdzie jest kominek i można upiec kiełbaski bądź grilla jak na jesiennym spocie. Przypominam że mięsko i napoje we własnym zakresie (mogę zamówić w masarni w Stepnicy przez którą przejeżdżamy na spot). I jeszcze kwestia czy i ile osób zdecyduje się na nocleg (też trzeba dogadać, omówić z właścicielką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tak jak Jacek sobotę . Ja będę maił dodatkowe 3 osoby( żonka,córka i znajoma) i chyba wezmę psa ( jak będzie b. grzeczny i zasłuży :rotfl: ). Być może uda mi się przekonać znajomego z Passkiem B3 ; pracuję nad tym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melduje obecność:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wmf

mi pasuje bardziej maj, kwiecień odpada całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wybraliście jednak kwiecień... :(

Mam zjaździk z egzaminkiem, więc nie dam rady się wyłgać... :/

 

No cóż... Szkoda...

 

Wobec tego czekam niecierpliwie na następny termin :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo coraz więcej nas:) wmf:) następny termin pewnie będzie szybko, teraz ciepło będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz dogadujemy czy sobota czy niedziela (proponuję sobotę, bo jak ktoś będzie chciał zostać to sobie zostanie), i czy zamawiamy posiłki i które.

Również jestem za sobotą, żebym przy grilku nie musiał myśleć o poniedziałkowej pracy :).

Ja melduje sie z 3 osobami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak już prędzej pisałam i dalej potwierdzam że tym razem mnie nie będzię:-((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, ja jestem za kwietniowym terminem i 2 dni z checia:) niestety w maju mozliwe ze nie bedzie mnie w Polsce w tym terminie:) i nie robmy problemu bo mozna zrobic i "kwietnowke" i "majoffke" :D:D bynajmniej ja jestem ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spocik grupy zachodniopomorskiej

 

Data 26 kwietnia

 

Miejsce : http://www.frajda.com.pl/

 

 

1. Derlysy +1

2. Duży +1

3. J@ceq + 2

4. Aga ?

5. Dominb +1

6. Mr.X + 1

7. Weso + ?

8. Mc09 + 2

9. Gładki +1

10. Rafael85 +1

11. JurekW +3

12. Jarek.123 +1

13. Sylvek1986 + ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle w komplecie z żonką i synkiem. Piesek tym razem zostanie w domciu bo na terenie są psy a on nie lubi konkurencji.

P.S. Ale nas dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie będzie w PL, ale będę z wami myślami ;)

Pogadam z Agą - jak będzie mogła to może podjedzie sama Skodą Fabią (w końcu Skoda to kuzynką VW :) )

 

A ile osób będzie chętnych na powtórkę spotu 10/11 maja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie TU okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności