Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

no i ja witam dziisaj:) dopiero wróciłem do domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też... Ostatnio więcej czasu spędzam w Pasku niż w domu :o

Nastepnych kilka dni mam ostro zajętych, więc raczej do Was nie zajrzę... :(

 

Może to i dobrze... mniej błędów i usterek na formu co nie Damian ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio więcej czasu spędzam w Pasku niż w domu

Ja ostatnio spędziłem w 4 dni 55h w aucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wracam do tematu spotu wiosennego. Czy termin 25-27 IV interesuje nas? Jeśli tak to http://www.frajda.com.pl/ popatrzec i mówic czy pasuje. Ceny to nocleg - 25 zł całodzienny posiłek 35zł (można ewentualnie się dogadac co do posiłków czy wszystkie czy częśc) cena za posiłek wzięta z głowy właścicielki nie pamiętała ile kosztuje dokładnie. Kazała patrzec na ofertę łykendową. Nie są to warunki hotelowe ale bardzo fajne i klimatyczne miejsce nad samym zalewem Szczecińskim, parking wewnątrz podwórka. Można wybrac sie na zwiedzanie rezerwatów ptaków. Sam osobiście widziałem orły bieliki. Nad samym zalewem parking samochodowy. Jak będzie ładna pogoda można obejrzec piękny zachód słońca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym terminie ja niestety nie dam rady się z Wami "zapoznać" :( ....

Jeszcze studiuję i mam akurat zjazd... :(

 

Ale miejsce Jacuś super. Szczególnie atrakcje dodatkowe jak np. karaoke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wracam do tematu spotu wiosennego. Czy termin 25-27 IV interesuje nas? Jeśli tak to http://www.frajda.com.pl/ popatrzec i mówic czy pasuje. Ceny to nocleg - 25 zł całodzienny posiłek 35zł (można ewentualnie się dogadac co do posiłków czy wszystkie czy częśc) cena za posiłek wzięta z głowy właścicielki nie pamiętała ile kosztuje dokładnie. Kazała patrzec na ofertę łykendową. Nie są to warunki hotelowe ale bardzo fajne i klimatyczne miejsce nad samym zalewem Szczecińskim, parking wewnątrz podwórka. Można wybrac sie na zwiedzanie rezerwatów ptaków. Sam osobiście widziałem orły bieliki. Nad samym zalewem parking samochodowy. Jak będzie ładna pogoda można obejrzec piękny zachód słońca.

 

co reszta na to bo jeśli chodzi o nas to byśmy musieli znać konkretną datę spotu by mieć pewność czy będziemy mieli wolne w pracy

Jacku rozumię, że propozycja jest taka by jechać już w piątek wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do dogadania. Nie musimy w piątek. Możemy w sobotę a możemy też w niedzielę. Ja podałem tylko datę oraz możliwości bo ostatnio kolega Derlysy wspomniał o 2-dniowym spocie aby można było pogrillowac i popiwkowac, bez potrzeby powrotu z drugą trzeźwą osobą. A ponieważ ośrodek jest wspaniały w fajnym miejscu wypróbowany między innymi zatrzymuje się grupa http://www.alien-riders.pl/ i ja kiedyś tam bywałem, więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wszystko ładnie pięknie ale....;) jaki termin wybieramy na spocik bo mnie 30.04 do 04.05 nie ma gdyż wyjeżdżam więc robimy week przed majówką czy po ??? a po drugie J@ceq dowiadywałeś się o koszty zarówno jednio jak i dwudniowego pobytu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wszystko ładnie pięknie ale....;) jaki termin wybieramy na spocik bo mnie 30.04 do 04.05 nie ma gdyż wyjeżdżam więc robimy week przed majówką czy po ??? a po drugie J@ceq dowiadywałeś się o koszty zarówno jednio jak i dwudniowego pobytu ??

Masz wszystko na poprzedniej stronie. Post nr.140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh dzięki zaspany widać jeszcze jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian wlepki naklejone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek - to się dopisz tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek - to się dopisz tutaj.

 

Artur poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mc09

Ja się chętnie wybiore na taki spocik. Ponieważ nigdy nie byłem na takim spotkaniu to mam pytanko: wybieracie się z kobietami i z dziećmi czy tylko sami czy jak kto chce. Pytam bo jak zabiore babe i okaże się że są same chłopy to mi dopiero zrobi jazdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wybieracie się z kobietami i z dziećmi czy tylko sami czy jak kto chce.

Jak kto chce, jak komu pasuje, czyli najczęściej z żonami, narzeczonymi, dziewczynami i rodzinami :D

Tak więc śmiało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzę coraz więcej chętnych, także może powoli czas wybrać te miejsce, czy to co J@ceq proponuje czy zgodnie z umową okolice Pinia teraz odwiedzamy ??? bo czas szybko zleci a my póki co nic nie mamy nawet żadnej wstępnej rezerwacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się chętnie wybiore na taki spocik. Ponieważ nigdy nie byłem na takim spotkaniu to mam pytanko: wybieracie się z kobietami i z dziećmi czy tylko sami czy jak kto chce. Pytam bo jak zabiore babe i okaże się że są same chłopy to mi dopiero zrobi jazdę.

Zapraszamy na stronę gdzie są zdjęcia naszych spotów a zobaczysz nas i fotografie ze spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy na stronę gdzie są zdjęcia naszych spotów a zobaczysz nas i fotografie ze spotkań.

Dokładnie, obejrzysz a przekonasz się że nasze kobiety także nie odpuszczają spotów :D

 

Ja jestem za okolicami Pinia, chętnie bym zwiedził okolice Drawska :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbankrutowac z wami idzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolica zawsze jestem gotowy i wszędzie. Najgorzej ze zlotem ogólnopolskim. Jak znalazłem forsę. To nie mam zmiennika na czas wyjazdu, a mają przyjechac węgrzy w piątek 4 lipca i musi ktoś po nich pojechac do Berlina. Szlag by trafił. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności