Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

no to nie wiem, jakoś nie mam pomysłu co przed majem możemy wykombinować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem, jakoś nie mam pomysłu co przed majem możemy wykombinować :(

Nic nie kombinować, po prostu rzucić hasło poczekać na chętnych, ustalić datę i się spotkać. Mamy bardzo zgraną grupę więc myślę ze większych problemów nie będzie. Ja jak wiecie zawsze i wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie okolice teraz proponujecie? Szczecin był, Rewal nad morzem był... może teraz coś w kierunku południowo-wschodnim, bo myślę że majówka nad morzem jak ostatnio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Pinio i Grzyb mają zadanie bojowe.

W okolicach Szczecinka full jezior, to dadzą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I piękna okolica. I fajowe foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia.... pasiu nad brzegiem... pasiu w wodzie :rotfl:

 

dobra, poniosło mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur pasiu to nie amfibia;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajman

Panowie, Panie może 4, 5, 6 kwiecień Rosnow, Hajka te rejony proponuje . A w wakacje tak nad jeziorko na namiot zlot żeby można było wypić coś :)

Duży a u nas nic nie ma też są fajne klimaty :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym terminie albo następny łikend po tym jedziemy z Łysym chipować maszyny, to na razie ciężko nam się określić.

A na Hajce nie byłem od podstawówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zchipujecie maszyny to zdążycie obrócić do wawy i z powrotem w 3h :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Widzę panowie że nasza grupa jest bardzo zżyta. Ledwo skończył się jeden spocik a tu można powiedziec konkretne propozycje następnego. Elegancko! Ale ja mam pytanie z innej beczki. Może znacie jakiegoś fachowca od zamków w passacie. Wyczytałem na forum, że można je naprawic (chodzi o te zimne luty czy jakoś tak), ja się na tym nie znam a byle komu mojego cacuszka nie oddam.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby niebyło to sie wkoncu odezwe:cool: i dodam ze na jakąś 2 dniową MAJÓWECZKE pisał bym sie z miłą chęcią :zdrowko: będzie sie działo :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wielu dniach nierównej walki (czego wynikiem było odłączenie mnie od neta) wrzuciłem swój filmik ze spotu na Youtube jak możesz Damian wrzuc ten link do spotu zimowego. http://pl.youtube.com/watch?v=u740Dn9oV2w

 

wrzucone / derlysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no podoba mi sie, fajnie by wyszlo jak bysmy po koleji ruszali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa bo zapomniało mi się WLEPY już u mnie czekają dla tych co zamówili :D jeśli ktoś będzie przejazdem przez Gryfice to zapraszam jeśli nie to na najbliższym spociku dostarczę;) Jakby co mój numer 502 470 576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaaa bo zapomniało mi się WLEPY już u mnie czekają dla tych co zamówili :D jeśli ktoś będzie przejazdem przez Gryfice to zapraszam jeśli nie to na najbliższym spociku dostarczę;) Jakby co mój numer 502 470 576

 

ja odbiorę najprędzej chyba na jakimś spocie bo w Twoich stronach nie za często bywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuć mi na PW swój numer kom bo ja często bywam w Szczecinie to ci przywiozę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq mnie zadziwia, co widze jego posty to albo dziwna godzina w nocy albo w dzien, jakby 24 h siedział tutaj:D, ja licze fundusze, jakos nazlot, nie iwem co ztego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy nie pękaj przywiozę Ci tą klawiaturę :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze ze nie mam dzieci J@ckq tu mniej czasu na forum a więcej z synem ihih
Damian jeszcze wszystko przed tobą :eek: Ale sobie avatara je...łeś.

Weso taką mam pracę. Wstaję między 4/5 nie mam co robic siadam do kompa. Potem wyjazd do pracy ok.6/7 wracam jak mi się uda ok 12/13 potem jem obiad żoneczka ogląda seriale a ja odsypiam ranne wstawanie. Potem synuś wraca ze szkoły i zajmuje biurko. Ok 19/20 znowu siadam do kompa bo leci "M jak.... coś tam", a potem "M jak Magda...czy coś w tym stylu' więc dalej siedzę przy kompie. O 22/23 kładę się bo ok 4 rano pies mnie obudzi żeby go wypuścic na dwór. Jak już wstanę to nie zasnę. Oto i moja tajemnica dlaczego wygląda jakbym siedział non stop przy kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności