Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Verdki mam do CC na zimę i lato :) 15 nie produkują więc corsita smiga na yokohamach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę rano widziane zaparkowane B3 by Ucho w Dębnie przy głównej ulicy. W niedzielę po 13 już go tam nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sobotę rano widziane zaparkowane B3 by Ucho w Dębnie przy głównej ulicy
Też widziałem wczoraj rano przed 7 stało przodem do drogi - jak zawsze , wieczorem po 22 już nie było :D

 

Artmin nie wiedziałem że wczoraj leciałeś nic nie pisałeś. Ja wczoraj 1850km ale obróciłem od 5 do 23:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem spytać...ja w Słubicach dopiero 9:30 byłem a wyjeżdżałem dopiero o 5 rano w niedziele. I też jakoś B7 przybyło ok. 1850 km ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... a kto u nas jeździ B5 FL kombi srebrny ZGL i 5 cyferek (chyba coś z 23 w rejestracji)? Widziany jak dynamicznie ;) się przemieszczał w niedzielę 22.03 ok 14:50 od Bramy Portowej w kierunku Krzywoustego? Wlepa po lewej stronie na klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... a kto u nas jeździ B5 FL kombi srebrny ZGL i 5 cyferek (chyba coś z 23 w rejestracji)? Widziany jak dynamicznie się przemieszczał w niedzielę 22.03 ok 14:50 od Bramy Portowej w kierunku Krzywoustego? Wlepa po lewej stronie na klapie.
Też kiedyś spotkałem w Goleniowie. Mi się wydaje Ze to Mateusz ten co miał "antal porzeczkowy" w awatarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowych i wesołych Swiąt Wielkanocnych życzę wszystkim :D :D :D

wielkanoc 1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy i mokrego dyngusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta, Święta i po Świętach. Po raz kolejny stwierdzam, że teściowa za dobrze gotuje i piecze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A średnie spalanie auta to potwierdza? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Jako, ze jestem z Lublina i mam do Szczecina 9h jazdy pociagiem, mialbym do kogos z Was prośbe o obejrzenie auta. Przeraza mnie jazda na drugi koniec Polski, byc moze na darmo. Oczywiscie odwidziecze sie pieniazkiem, dobra flaszka bedzie;) zalezaloby mi zeby obejrzec auto jutro lub w czwartek, bo piatek mam wolny i moglbym ewentualnie pojechac po samochodzik.

Link:

http://olx.pl/i2/oferta/volkswagen-passat-lpg-brc-2001-CID5-ID9lG07.html#:49ffd9865f

 

Jesli ktos dalby rade zadzwonic,podjechac,obejrzec bede mega wdzieczny. Kontakt do mnie przez PM lub kom.506730805

 

Pozdrawiam,pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Gofrze zapala się kontrolka oleju i wyje alarm - wszystko to po przekroczeniu ok 2000 obr/min. Gdzie szukać przyczyny? Podejrzewałem czujnik ciśnienia oleju, ale skoro tak się dzieje tylko na wyższych obrotach to może to zawór regulacji ciśnienia oleju (czy jak to się tam fachowo nazywa)? Jeśli tak to jak go sprawdzić? I gdzie on się znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności