Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje jakieś namiary na sklepy z akcesoriami motocyklowymi w Szczecinie lub Koszalinie, muszę dobry garnek na czerep zakupić.

 

w koszalinie to do motorismo jak cos :)http://www.motorismo.pl/shops/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w koszalinie to do motorismo jak cos http://www.motorismo.pl/shops/4

 

Dzięki ale garnek już kupiłem jadąc na ogólnopolski :D. Ale może po jakąś kapotę zajadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

jestem nowy na tym forum i nie mogę dodać tematu. Nie mam passata tylko volvo. Mam jedno pytanie. Jesli to nie odpwiednie miesce prosze o przeniesienie w odpowiednie. Mam volvo s 40 2004 r 2.0D zauwazyłem ze cos dzieje sie z kimatyzacja. Wszystko chodzi elegancko chlodzi, wiatrak sie załacza. Chodzi mi o to ze jesli jade klimatyzajca działa poprawnie. Zgasze silnik odpalam znow i sprezarka sie nie załacza. Swieci sie na zielono ze niby chodzi ale nie chłodzi. Po wyłaczeniu i właczniu przyciskiem wszystko jest dobrze- sprezarka chodzi

A nie lepiej tu zapytać ? http://www.volvoforum.pl/

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A może tutaj http://www.v50klub.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie Jacek bo to forum jest najlepsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju ma racje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Taka sytuacja

 

Ide sobie w Zakopanem dokladnie na wysokosci dzielnicy Mrowce i widze ze mnie mija srebrna b5tka w kombi z wlepa na szybie rejestracja ZST ... za nia jasnoniebieska b5tka w kombi alr juz bez wlepy. Ja szedlem chodnikiem z zona. Kialem granatowa bluze FC Barcelony z duzym logo na plecach.

 

Kto to byl? Przyznac sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Planuje w swoim B5 wymienić olej w skrzyni automat. Wiem ze trzeba tego dobrze dopilnować żeby skrzyni nie schrzanili (odpowiednia temp i dolewka po przeleceniu biegów).

No i tu pytanie czy może ktoś polecić dobry warsztat który wymieni to fachowo bez strachu o zniszczenie skrzyni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka

Planuje w swoim B5 wymienić olej w skrzyni automat. Wiem ze trzeba tego dobrze dopilnować żeby skrzyni nie schrzanili (odpowiednia temp i dolewka po przeleceniu biegów).

No i tu pytanie czy może ktoś polecić dobry warsztat który wymieni to fachowo bez strachu o zniszczenie skrzyni?

Pisz do Wesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisz do Wesa

 

Wes niestety nie podejmuje się automatów :/ dlatego szukam nadal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema.

 

Taka sytuacja

 

Ide sobie w Zakopanem dokladnie na wysokosci dzielnicy Mrowce i widze ze mnie mija srebrna b5tka w kombi z wlepa na szybie rejestracja ZST ... za nia jasnoniebieska b5tka w kombi alr juz bez wlepy. Ja szedlem chodnikiem z zona. Kialem granatowa bluze FC Barcelony z duzym logo na plecach.

 

Kto to byl? Przyznac sie

Adampolice spędzał wakacje w Zakopcu

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Siemka

Planuje w swoim B5 wymienić olej w skrzyni automat. Wiem ze trzeba tego dobrze dopilnować żeby skrzyni nie schrzanili (odpowiednia temp i dolewka po przeleceniu biegów).

No i tu pytanie czy może ktoś polecić dobry warsztat który wymieni to fachowo bez strachu o zniszczenie skrzyni?

Jest 2 starych fachowców, ja w służbowej T4 robiłem u GETRYBE, nie dbają o czystość, warsztat pełen gratów i starych skrzyń. Tanio i znają się na rzeczy, ul. Madalińskiego. Drugi Kisielnicki czysto, schludnie, podłączy pod komputer, napijesz się kawki a potem podliczy jak w Amberbaltic. Wybór należy do ciebie. Reszty nie opiszę bo u nich nic nie robiłem. Jakby co to pytać mechaników kogo polecają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adampolice spędzał wakacje w Zakopcu

 

A no nie , nic bynajmniej nie wiem że bym był w Zakopcu :D a auto zostało sprzedane za Warszawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adampolice spędzał wakacje w Zakopcu

 

to był przedlift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanes :bry2

Mam sprawę. Mieszka ktoś bliziutko Pobierowa i gdyby to nie stanowiło problemu, to by kupił mi magnes na lodówkę z napisem "Pobierowo" wykonany w technice (że tak to nazwę) - piaskowej ? :D

Szczegóły obgadamy na PW. Koszty pokryję oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej mieszka Łysolek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy? :D Ciekawe czy mi kupi? :hmm :P

No może ktoś nawet przy okazji będzie jechał przez tą wioskę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupi jak nie to bana do odwołania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo :kijemgo pogonimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek coś się pomyśli. Daj info na kiedy to chcesz i jakieś foto poglądowe:D. Za tydzień będę tę wioskę odwiedzał co 2-3 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda.

 

P1090106.jpg

 

 

Wiec jakby było to prosiłbym coś prawie identycznego :D I spoko - nie spieszy mi się. Ważne, zeby chociaż w ciagu 2-3 tygodni to pozyskać.

CASH oczywiście wraz z uwzględnionymi wszelakimi kosztami - przeleję na wskazane konto :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności