Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów panowie jaka dobra pasta do spolerowania drobnych rysek po krzakach przy klamka h od paznokcji iud wiec o co chodzi drobne ust żadne specjalne czy.s czy coś... Jaka pasta i czy Napewno zejdzie.....

 

O kurde tłumacz potrzebny hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazury fajnie schodzą od zwykłego tempa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=458 do ręcznej korekty jest całkiem niezłe, innych nie próbowałem ręcznie więc się nie wypowiem. Zresztą UC na maszynie też wychodzi całkiem nieźle choć długo trzeba pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzał ktoś auto po vinie? Wygasła mi autoryzacja do serwera i musze chyba sie udać do jakiegoś ASO, ile takie cos kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Arkadego pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie sprawdzał ktoś auto po vinie? Wygasła mi autoryzacja do serwera i musze chyba sie udać do jakiegoś ASO, ile takie cos kosztuje?
Teraz nam mowisz, ze miales dostep? Oj nie ladnie. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie gaśnie mi po odpaleniu kontrolka akumulatora. Podczas jazdy zgasła na chwile, ale zaraz jak się zatrzymałem na przejeździe kolejowym, zapaliła się ponownie. Rozumiem, że to alternator.. do mechanika mam 30km, dojadę z tym? Na jakie koszty się szykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Pamiętacie moja sytuacje z policja / suszarką gdzie jechalem 74 a oni upierali sie ze trzy pomiary 120,110,99 ?:)

 

po siedmiu miesiacach czekania, po 3 godzinnej rozprawie w Sądzie Rejonowym - prawomocny wyrok uniewinniający. Jak kto bedzie mial taka sytuacje moge sluzyc pomoca, materialami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawomocny wyrok uniewinniający
Elegancko! Reprezentował Cię jakiś prawnik czy sam walczyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elegancko! Reprezentował Cię jakiś prawnik czy sam walczyłeś?

 

Sam, przez siedem miesiecy mozna naprawde dobrze sie przygotowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, nie gaśnie mi po odpaleniu kontrolka akumulatora. Podczas jazdy zgasła na chwile, ale zaraz jak się zatrzymałem na przejeździe kolejowym, zapaliła się ponownie. Rozumiem, że to alternator.. do mechanika mam 30km, dojadę z tym? Na jakie koszty się szykować?
Ja dojechałem kiedyś 60 km z świecącą się kontrolką alternatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, nie gaśnie mi po odpaleniu kontrolka akumulatora. Podczas jazdy zgasła na chwile, ale zaraz jak się zatrzymałem na przejeździe kolejowym, zapaliła się ponownie. Rozumiem, że to alternator.. do mechanika mam 30km, dojadę z tym? Na jakie koszty się szykować?

 

roznie moze byc.. moze ci spierd.. akumulator bo padl regulator i wtedy bedzie nie ciekawie.

 

Teraz nam mowisz, ze miales dostep? Oj nie ladnie. ;(

 

mialem po praktykach w VW, ale niestety slabo ze wszystkim bylo...

 

Panowie nie chce ktoś Peugrzmota 406? 1.8 112km 97 r troche elektryki, centralny zamek, grzane dupy, wspomaganie itd...

Dla Was zniżka.

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się w tygodniu (sr-sb) w gory na narty niezaleznie od warunkow pogodowych ;)

Mozecie polecic jakies niedrogie i dobre lokum w dolnoslaskim? Myslalem o okolicach Karpacza, Kudowy Zdroj, itp. Jak beda kiepskie warunki u nas to podskocze pare km do Czech. A jak wogole nie bedzie warunkow do jazdy, to cosik pozwiedzam z zonka i synkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się w tygodniu (sr-sb) w gory na narty niezaleznie od warunkow pogodowych ;)

Mozecie polecic jakies niedrogie i dobre lokum w dolnoslaskim? Myslalem o okolicach Karpacza, Kudowy Zdroj, itp. Jak beda kiepskie warunki u nas to podskocze pare km do Czech. A jak wogole nie bedzie warunkow do jazdy, to cosik pozwiedzam z zonka i synkiem.

 

Polecił bym to co chcieli niektórzy polecić nam - Pałatka ;] blisko natury, gwieździste niebo, zwierzyna ;]

A tak na serio to zawsze można jechać w ciemno, i coś poszukać, na pewno coś znajdziesz i można się targować odnośnie $$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myslalem o okolicach Karpacza, Kudowy Zdroj,
zbyt oklepane i przejeżdżone, duży ruch i dużo turystów. Ja proponuję Rzeczkę koło Wałbrzycha. Góry Sowie. W pobliżu Zieleniec. Kiedyś zawsze tam był śnieg do późnej wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się w tygodniu (sr-sb) w gory na narty niezaleznie od warunkow pogodowych

Mozecie polecic jakies niedrogie i dobre lokum w dolnoslaskim? Myslalem o okolicach Karpacza, Kudowy Zdroj, itp. Jak beda kiepskie warunki u nas to podskocze pare km do Czech. A jak wogole nie bedzie warunkow do jazdy, to cosik pozwiedzam z zonka i synkiem.

Wczoraj wróciłem właśnie z nart i mogę coś na świeżo powiedzieć. Nocowałem koło zieleńca w wiosce w zaje...stych domkach (granada domki) bo w samym Zieleńcu drogo jak pies. Warunki śniegowe w Zieleńcu są mizerne a za dwa dni bedą tragiczne bo jak wyjeżdżałem to wszystko się roztapiało. Czynne 1/3 wyciągów więc ludzi od zatrzesienia. Ale.... polatałem 3 dani po czeskich stokach i moge powiedzieć rewelacja. śniegu jeszcze jest sporo więc można śmiało pośmigać a co najważniejsze to długości tras zjazdowych i przedewszystkim przygotowaniem tras( równo wyratrakowane), w Zieleńcu najdłuższa chyba 700 m, czechy: Czerwona woda 2,3 km i to chyba dwie, Ricky 1,5 km, Destne ok. 1 km z czego polecam szczególnie pierwsze dwa miejsca ze względu na infrastrukture (darmowe parkingi, czyściutkie kibelki też darmowe, restauracje, leżaki, dużo śniegu itp.) W/g mnie Zieleniec baaaardzo przereklamowany i nie wart tych cen a teraz kiedy tam tylko kilka wyciągów czynnych tłumy takie że nie chce się jeździć. Popatrz też na kamerki, Karpacz czynny tylko biały jar, trasa bardzo wypłaszczona wręcz dla dzieci a ludzi tam tyle ze masakra bo wszędzie dookoła zielono. To samo Szklarska Poręba otwarty tylko nędzny Puchatek który już płynie ze względu na temperatury. Także jak chcesz na narty w tym tygodniu to tylko Czechy. Szukaj kwarter blisko granicy i tam poprostu śmigaj. Ja byłem zachwycony czeskimi stacjami narciarskimi i nie tylko ja. A cha cenowo bardzo podobnie co u nas lecz tamtejsze stoki biją nasze na głowę pod każdym względem.

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności