Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jechać nocą wtedy silnik inaczej pracuje dostaje więcej czystego tlenu do garów

Tak tak... nagle w powietrzu z 21% O2 robi się prawie 90% a wtedy jedziesz jakbyś 3 turbiny miał.

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak... nagle w powietrzu z 21% O2 robi się prawie 90% a wtedy jedziesz jakbyś 3 turbiny miał.
Okruszek przeco na ambulatorium pracuje, to czysty tlen moze pozyczyc w butli i bedzie podawal go do silnika i przyrost mocy bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejni a co Ty taki nabuzowany ;) Jedziesz po każdym po kolei - nie zdążyłeś się przyzwyczaić do niektórych "widzimisię" :P

 

... zaraz i mi się dostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zejni a co Ty taki nabuzowany Jedziesz po każdym po kolei - nie zdążyłeś się przyzwyczaić do niektórych "widzimisię"

 

... zaraz i mi się dostanie

Jemu się dostanie,jak spotkam to całego pasiora okleję "karnymi kulasami", do dzisiaj mam klej z tego goofna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jemu się dostanie,jak spotkam to całego pasiora okleję "karnymi kulasami", do dzisiaj mam klej z tego goofna.

Dziadek, nie denerwuj się :-D dostaniesz buzi w lewy cycek :-*

 

Zejni a co Ty taki nabuzowany ;) Jedziesz po każdym po kolei - nie zdążyłeś się przyzwyczaić do niektórych "widzimisię" :P

 

... zaraz i mi się dostanie ;)

 

Nie przesadzaj, forum jest od tego żeby dyskutować. Więc podjąłem wyzwanie i dyskutuję na temat różnicy caraudio do 300 zł i większej ilości tlenu w składzie powietrza... Może muszę iść na studia żeby to ogarnąć? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy dowcipni ;]

Tak i zaj... sobie naklejkę NOS i te noo fast furios ;] będzie.

 

A tak na serio myślę jak Stasio żeby się zapuścić wieczorem żeby mieć względny spokój, tylko na Litwinów trzeba uważać ;]

Na TVN było, gościu LITWIN tułaczym się że starzy kierowcy za kółkiem mogą trochę więcej niż inni.

 

Mam artykuł:

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/2-5-tys-zl-grzywny-dla-asa-ktory-spychal-innych-z-drogi-ma-tez-zakaz-jazdy,335821.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dowcipni ;]
A Ty sie martwisz czy na starym poczciwym dieselku zrobisz dluga trase?

 

Tu masz przyklad wersji na pompowtryskach, ktore wiecej lykaja ON:

=============

vw99

Dodam jeszcze że własnie wróciłem z nad morza zrobiłem 1346km na całym zbiorniku srednia predkosc 110 wg komputera na trasie 87 spalanie srednie 4,4l i juz wiem ze nigdy nie sprzedam mojego passka

====================

http://forum.vw-passat.pl/threads/752-Zakup-passata-B5-jaki-silnik-wybrac?p=1951251&viewfull=1#post1951251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jemu się dostanie,jak spotkam to całego pasiora okleję "karnymi kulasami", do dzisiaj mam klej z tego goofna.
Dajcie sobie smyczkiem po pierdzonku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak... nagle w powietrzu z 21% O2 robi się prawie 90% a wtedy jedziesz jakbyś 3 turbiny miał.

To tak samo jak z pompowianiem kół "czystym" azotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty sie martwisz czy na starym poczciwym dieselku zrobisz dluga trase?

 

Tu masz przyklad wersji na pompowtryskach, ktore wiecej lykaja ON:

=============

vw99

Dodam jeszcze że własnie wróciłem z nad morza zrobiłem 1346km na całym zbiorniku srednia predkosc 110 wg komputera na trasie 87 spalanie srednie 4,4l i juz wiem ze nigdy nie sprzedam mojego passka

====================

http://forum.vw-passat.pl/threads/752-Zakup-passata-B5-jaki-silnik-wybrac?p=1951251&viewfull=1#post1951251

 

Trasy samej się nie boję ;] bo wiem że na Paszczaku się nie zawiodę.

Postaram się wykręcić piękną normę i się pochwale ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać po powrocie jak Ci poszło i czy się udało.

Nie zapomnij o tankowaniu z odpowietrzeniem. Wejdzie wiecej niz standardowe 63L ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można jeszcze najechać prawą stroną auta na to podwyższenie, na którym stoją dystrybutory.. też coś więcej wpadnie :smiglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze można jeszcze najechać prawą stroną auta na to podwyższenie, na którym stoją dystrybutory.. też coś więcej wpadnie
+5L do karnisterka po plynie do spryskow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
+5L do karnisterka po plynie do spryskow.

 

:chytrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z odpowietrzaniem na spokojnie wchodzi +6, a z dużą cierpliwością +8. Powyżej może się zacząć ulewać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z odpowietrzaniem na spokojnie wchodzi +6, a z dużą cierpliwością +8.
Ladnie. Mi sie chyba max udalo +3L. Mozliwe, ze za malo cierpliwy bylem ;)

 

 

 

==========

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Luka-w-prawie-pozwala-uniknac-mandatu,wid,15790182,wiadomosc.html

 

 

==============

 

Policja, słucham? - Panie władzo, od dłuższego czasu mam problem z grupą bandziorów. Co tylko zarobię jakieś pieniądze część mi zabierają. Zostawiają marne grosze na życie, a ostatnio grożą, że będą zabierać jeszcze więcej. Nie mam już siły, proszę coś z tym zrobić. - Ma pan jakieś ich dane, nazwiska? - Nie znam wszystkich, ale do swojego przywódcy mówią Panie Premierze!

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ladnie. Mi sie chyba max udalo +3L. Mozliwe, ze za malo cierpliwy bylem

Powyżej 3l już trzeba lać powoli bo się za bardzo pieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powyżej 3l już trzeba lać powoli bo się za bardzo pieni.
Z tego co zauważyłem to najbardziej pieni sie PL ropa w innych krajach mało sie pieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedziesz jakbyś 3 turbiny miał.

Dominik chyba lubi jezdzic w długie trasy w dzień gdzie upał doskwiera wszystko co się toczy po drodze

i dlatego Mirek polecam jechać nocą zauważysz jak silnik zacznie inaczej pracować przekonasz się sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam jechać nocą zauważysz jak silnik zacznie inaczej pracować
Chiptuning ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności