Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

tak nawet zabiera te zużyte wahacze, bo sam mu zawoziłem ze 4 komplety , a co on z nimi robi to nie wiem, może je regeneruje, czyści i zakłada dalej , to już jego interes,

 

---------- Dodano o 10:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:33 ----------

 

Qba chyba mam jeden taki styk w garażu ale musze sprawdzić bo mam zamek do drzwi ale czy jest tam ten mikro wyłącznik tego teraz nie powiem musze sprawdzić

 

---------- Dodano o 10:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:35 ----------

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie gdzie najlepiej wymienić szybę przednią w Passat B6 kombi ? Z czujnikiem, podgrzewana. Z tego co poczytałem to Pilkingtona raczej zamontować.

 

Szczecin, Nowogard ?

 

Chcę zakład profesjonalny nie w żadnym garażu, który wykona raz a dobrze i przy okazji nie uszkodzi elementów przy demontażu podszybia i nie porysuje dachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy otwierają sezon w Kluczewie wie ktoś cos na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c70018464f59d833.jpg

Stasiu nie będzie otwarcia w Kluczewie bo lotnisko powoli zamykają,część pasa zamknięta przez to że budują się tam jakieś firmy,z tego co wiem chłopaki robią otwarcie sezonu w Płotach,masz tam ulotkę.

 

Druga sprawa jako że żony passat znalazł już nowego nabywcę szukam jakiegoś niedrogiego paska b6 lub audi a4 b6 lub a4 b7,może też być turan,wszystko w dieslu i w manualu.Jak macie coś godnego polecenia to czekam na info.Pozdrawiam

Edytowane przez kris87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Krzysiu to teraz szukasz nowego autka no powiem ze jestem zadowolony ze swojego wygoda komfort no i vag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga sprawa jako że żony passat znalazł już nowego nabywcę szukam jakiegoś niedrogiego paska b6 lub audi a4 b6 lub a4 b7,może też być turan,wszystko w dieslu i w manualu.Jak macie coś godnego polecenia to czekam na info.Pozdrawiam

 

ja bym sie mega zastanowił nad accordem.

 

Szczecin, Nowogard ?

 

Chcę zakład profesjonalny nie w żadnym garażu, który wykona raz a dobrze i przy okazji nie uszkodzi elementów przy demontażu podszybia i nie porysuje dachu.

 

odezwij sie do mnie na pw, mam numer do goscia co zalatwia najtansze szyby w regionie, jakie chcesz. Montują tez w profesjonalnym warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Profil 65 na siedemnastki?! :doh

 

Padaka kupilem takie juz autem bylo na zimowkach zglisilem gisciowi powiedzial ze cos wymysli :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem chłopaki robią otwarcie sezonu w Płotach,masz tam ulotkę.

patrzałem na mapie to kawałek jest na te lotnisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny kawałek to ja mam na tą imprezkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , coraz dalej uciekają , nie długo to będzie gdzieś gdzie czołgiem trza będzie tylko dojechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie doradźcie mi trochę :)

powiedzcie co sądzicie o takim zestawie wahaczy do paszczaka :

 

http://allegro.pl/master-sport-wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-tuv-i3162446877.html

 

oraz takim zawieszeniu :

 

http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-vw-passat-b5-audi-a6-superb-i3173674408.html

 

czy macie jakieś opinie lub doświadczenia z takim zestawem ? opłaca się go zakupić i założyć ?

Edytowane przez KUDLATY2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki Krzysiu to teraz szukasz nowego autka no powiem ze jestem zadowolony ze swojego wygoda komfort no i vag

 

A ty Stasiu co masz,szarana??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie doradźcie mi trochę :)

powiedzcie co sądzicie o takim zestawie wahaczy do paszczaka :

 

http://allegro.pl/master-sport-wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-tuv-i3162446877.html

 

Interesowałem się swego czasu tym tematem i... ile głosów tyle opinii... jeden powie Ci, że to straszny badziew - inny, że przejeździł na tym tyle co na lemforderze - dużo pewnie zależy od stylu jazdy.

 

oraz takim zawieszeniu :

 

http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-vw-passat-b5-audi-a6-superb-i3173674408.html

 

czy macie jakieś opinie lub doświadczenia z takim zestawem ? opłaca się go zakupić i założyć ?

 

Doświadczeń z gwintem MTS brak, natomiast miałem sprężyny -40mm i polecam. O tym gwincie też słyszałem same dobre opinie i to od kolegów z forum, za tą cenę to tylko MTS i TA-technix/Tuning Art, z czego w tym drugim wadą są zapiekające się nakrętki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie doradźcie mi trochę

powiedzcie co sądzicie o takim zestawie wahaczy do paszczaka :

 

http://allegro.pl/master-sport-wahac...162446877.html

Ja przy remoncie zawiechy wstawie albo MEYLE HD (4 lata gwarancji bez limitu km), albo pojade do Gagarina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 lata gwarancji bez limitu km

jestem ciekaw rozpatrzenia reklamacji np po 3 latach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekaw rozpatrzenia reklamacji np po 3 latach
Mechanik u ktorego robie auto - KM Service czy jakos tak - mowil mi o tej firmie jakies dwa lata temu. Bylo 1200 za czesci i 300 robocizna.

Dopiero na dniach znalazlem info o jej produktach i pisza, ze porownywalna z lemforderem. O problemach z reklamacja nikt nie wspominal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mnie interesuje rozpatrzenie reklamacji po 2-3 latach:d, bo nic jeszcze na ten temat nie słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie interesuje rozpatrzenie reklamacji po 2-3 latach:d, bo nic jeszcze na ten temat nie słyszałem
Ciezko powiedziec ;)

Czytam o tych Master Sportach i na razie zle nie wygladaja, w porownaniu do 3x drozszych LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem master sporty do poprzedniego b5,trochę na nich polatałem i sprzedałem auto ale nic złego się z nimi nie działo,jedyne co wadliwe to końcówki drążków,rozleciały się po 100 km,więc lepiej od razu założyć lemfordera.

 

Panowie zapytam jeszcze,czy warto kupić paska z silnikiem 2.0 tdi,bać się tych silników czy nie,ewentualnie co zrobić żeby zapobiedz jakimkolwiek awariom.

Edytowane przez kris87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić z cr albo szukaj PB . Silniki z PD to najlepiej BMR najmniej kłopotu, ale i tak czeka Cię wymiana zabieraka od napędu pompy olejowej bądź regeneracją całego modułu. Jak kupisz 170KM towadliwe popmpowttyski lecz jest akcja wymiany za free. Reszta przypadłości jak koło dwumasowe, blokada kierownicy czy awarie ręcznego mogą się przydarzyć w każdym egzemplarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności