Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Robił ktoś z kolegów chip-tunning w okolicach Szczecina?

uderzaj do kolegi Leo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na kolumba zostały 2 - reszta się przeniosła obok tesco.

ten na górce na piastów to as , mają tam nawet dobre furki .

fajne też są w komisie traf na mieszka a największy wybór będziesz miał w Morzyczynie

 

Potwierdzam,w Morzyczynie najwięcej komisów,nawet ze Szczecina poprzenosiły się do Morzyczyna.Kolega ma jeden,rozmawiałem z nim ostatnio i podobno jest tam około 40 komisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak faktycznie tam jest teraz sporo tych komisów

 

---------- Dodano o 23:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:06 ----------

 

Robił ktoś z kolegów chip-tunning w okolicach Szczecina?
tu w rejonie nie ma lepszego jak tylo Jacek (leo) robiłem u niego tourana i wyszło pięknie chłopina zadowolony ze az

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciejK - ogloszenie to w dziale giełda (po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem ;)), tutaj możesz potem podrzucić linka ;)

Jak chcesz to pogadaj z MasterAuto (http://www.masterauto.pl) - może przyjma w komis i pomogą sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów

mam pytanko, dziś lekko przymroziło no i pojawił się mały problem chciałem otworzyć drzwi tylne za kierowcą no i sie otworzyły ale nie chciały się zamknąć. Dociskałem drzwi i wciskałem jednocześnie guzik zamykania, drzwi zamknęły się, dojechałem do garażu i teraz nie mogę otworzyć drzwi. Rygiel reaguje na otwieranie i zamykanie z przedniego panelu oraz reaguje na pilota, niestety ani klamką wewnętrzną, ani zewnętrzną nie można otworzyć drzwi. Ruszając klamką wewnętrzna słychać jak mechanizm chodzi ale drzwi anie drgną.

Chyba narozrabiałem co?

To mnie w passku chyba najbardziej wkurzalo zimowa pora. W poprzednim to musialem trzymac reka drzwi jak jechalem, bo zamek nie chcial dzialac. Nawet czyszczenie i smarowanie pol roku wczesniej nic nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mnie w passku chyba najbardziej wkurzalo zimowa pora. W poprzednim to musialem trzymac reka drzwi jak jechalem, bo zamek nie chcial dzialac. Nawet czyszczenie i smarowanie pol roku wczesniej nic nie dalo.

Dobrze ze mam ciepły garaż więc rano drzwi działały prawidłowo. Pamiętam jak miałem B3 to prawie norma zimą jazda ok 5km zanim ciepło się zrobiło i drzwi sie zaczęły działać wrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B4 miałem podobnie ... sobota rano wyjazd, minus 12 a tu ladnie zamroziło zamek... 30 min grzania pod domem i w końcu jakoś udało się je zamknąć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. czy ktoś orienuje się jak wskoczyć z avf 130 km na 190km. głónie chodzi mi o pompki czy wystarczą BA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy. czy ktoś orienuje się jak wskoczyć z avf 130 km na 190km. głónie chodzi mi o pompki czy wystarczą BA
Leo wie na pewno, musisz z nim zagadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy. czy ktoś orienuje się jak wskoczyć z avf 130 km na 190km

 

A ta moc taka istotna dla ciebie ?? Bardziej o momencie pomyśl. Zalezy jaką masz serię. Ja mialem w serii 146 i wyszło 181 ale to już granica była dwumasa u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ta moc taka istotna dla ciebie ?? Bardziej o momencie pomyśl. Zalezy jaką masz serię. Ja mialem w serii 146 i wyszło 181 ale to już granica była dwumasa u mnie.

 

kolego moment przyjdzie z mocą ale do tego potrzeba wymienić parę gratów. obecnie mam 163 kuce i 380 momentu. więcej samym programem u mnie nie dało rady. dwu masa wytrzyma a jak nie to się wymieni na jednomas - jest taka możliwość albo wstawię mocniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego moment przyjdzie z mocą

 

A to jakaś inną szkolę preferujesz. Ja patrzyłem na moment bo tym tdi jeździ a moc przyszła sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można też w tą stronę. tak czy inaczej wymiana turbinki i intercolera konieczna. kwestia pompek czy dadzą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pompki skup się na AL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbo i ic jak najbardziej, poczawszy od BRD po GTB17 i 22 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
turbo i ic jak najbardziej, poczawszy od BRD po GTB17 i 22 :)

 

a popmpki dadzą radę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie jest wiadomo, mogą ale nie muszą, zależy też jak się motorownia ma. Trzeba kombinować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej z racji tego ze jest to off topic, pozwalam sobie zamiescic mala informacje dla was, wiec chodzi o moje nowe miejsce pracy, aczkolwiek zajmuje sie uzyskiwaniem odszkodowan w wyniku roznych wypadkow, nawet 10 lat wstecz. chodzi o odszkodowania za spowodowane uszczerbki na zdrowiu,, przez osobe trzecia (dotyczy wypadkow kominukacyjnych), nieszczesliwych wypadkow w pracy, w domu. Uslugi nie sa platne, wiec zapraszam do zapoznania sie z funpage'm na facebooku ( https://www.facebook.com/KancelariaOdszkodowawczaLex )

 

Kancelaria Odszkodowawcza Lex Oddzial Szczecin

ul. Kollataja 24

534964347 pozdrawiam i z gory dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto u nas jeździ B4 kombi butelkowo zielony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko. czy ma ktoś dokładny opis jak montował FMIC. zdjęcia i inne?będę wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności