Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy po auto lecisz
Rano o 5.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak ma sie to ze SM-G odnotowala wykroczenie 8 sierpnia 2009, ujawnila wykroczenie 14 wrzesnia 2009 a wyslala 19 stycznia 2010, odebrane na poczatku lutego 2010. do tej pory zero odzewu w tej sprawie do SM-G a takze ona nic sie nie upomina. I teraz pytanie - ile ma czasu zeby sie upomniec? i czas liczony jest od ktorej daty?

wykroczenie 127/90, fotka od tylu z trojnogu ostawionego na poboczu (ciekawe czy mieli homologacje akurat na ten dzien w tym miejscu potwierdzona danymi atmosferycznymi ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rano o 5.00.
Mariusz i jak tam auto już kupione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz i jak tam auto już kupione ?
Kupione ;)

Jak ochlone to porobie fotki i napisze temat.

 

A tak na szybko, to po zajechaniu na miejsce auto wydalo sie koledze podejrzane, bo bylo za ladne. Okazalo sie, ze byla robiona polerka maszyna pare tygodni temu. Czujnik pokazal, ze szpachla jest tylko na tylnim prawym blotniku przy drzwiach - brakuje tez przezroczystej naklejki. Z drugiej strony natomiast na naklejce widac bylo, ze cos bylo pryskane czarnym lakierem, ale czujnik nic nie wykazywal.

 

Ok 12.00 bylismy na miejscu a o 15.00 zakladalem juz blachy wyjazdowe. Troche drogie byly bo za tablice 30, ubezpieczenie 86 i jakas jeszcze oplata 10,5 (gebührenfestsetzung).

 

Do tego dwa razy pita-gyros w restauracji i 20 ON do mojego pasia, bo benzynke wzielismy w kanisterkach z Polski ;)

 

 

Podroz powrotna ok 670km w 6h z jednym postojem 5min po ok 500km. Jak swoim jechalem w tamta strone, to juz mnie glowa zaczynala bolec. Spowrotem jechalem nowym nabytkiem i poczulem sie jakbym odpoczywal w aucie ;)

Wiekszosc trasy na tempomacie 120km/h. SPalanie w Tdi 101PS manual 5,3 do szczecina i w szczecinie wskoczylo na 5.4. W 1.8T + automat srednio 7.8l, na prawdopodbnie uszkodzonym termostacie, bo temp silnika oscylowala srednio 81-83C. Srednia predkosc 98km/h.

 

Jedyny problem moge miec z rejestracja, bo jest maly ZONK. W dowodzie data produkcji to 09.2003. W ASO po VIN wychodzi 03.2004. Na przegladzie wychodzi tez 2004. Szyby z 2004, a przednia z 2005 (pewnie jakas przygode miala).

 

Na zakonczenie powiem tyle, ze oplacaloby sie zrobic nawet 1500km po to auto, bo w takim jest zafajnym stanie techn. Przebieg 206kkm, a wnetrze jak nowe. Na pozegnanie udalo mi sie jeszcze wydebic telefon nokie do zestawu glosnomowiacego sprzezonego z radiem ;)

 

 

b558116c452e9f0cm.jpg

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz fajny pasiak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz fajny pasiak
Thx ;)

Juz koledzy w pracy obejrzyli i pochwalili - hehe.

 

W trasie przestal mi dzialac kierunek w lewym lusterku. Do tego jest jakis bezpiecznik?

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze zrozumiałem Jericho? Zmieniłeś auto na takie samo (buda, rocznik) tylko diesla w manualu na benzynę w automacie?

 

---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 10:23 ----------

 

Panowie, zimówki teraz kupować czy krótko przed sezonem, duże mogą być różnice cenowe? Zawsze brałem przed zimą, nigdy cen latem nie sprawdzałem, jak macie rozeznanie w temacie to dajcie cynk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł ja się rozglądam za zimówkami od jakiegoś czasu i ceny już w sierpniu poszły lekko do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zimówki teraz kupować czy krótko przed sezonem,

 

Paweł zadzwoń do tego koleżki powiedz że z forum i ja ci dałem numer coś może taniej wyrwiesz :Krzysztow Gródzień ul. Nehringa 24 tel 502 584 706

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zimowki jeszcze na jakies 10tys i bede kupowal na poczatku grudnia jak juz beda zjezdzac z cen zeby tylko z magazynow sie pozbyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomożecie uratować honor Passata?? Biorę udział w konkursie Eibach'a

 

Trzeba polubić: http://www.facebook.com/eibachpolska

 

A później polubić fotkę mojego Passata:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dobrze zrozumiałem Jericho? Zmieniłeś auto na takie samo (buda, rocznik) tylko diesla w manualu na benzynę w automacie?
Dokladnie.

Nikt u mnie w pracy nie rozumie tego posuniecia ;)

 

Modelowo to mam po drugim lifcie i rocznik mlodszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Paweł brałem z tej firmy :

http://alejaopon.pl/

cenowo przystępni

Łoo, np Continental ContiWinterContact TS830 205/55 R16 91 H mają o 60 zł na sztuce drożej. Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55R16 91 H o 40zł/szt. drożej.

Także Kudłaty, szukaj innego sklepu ;)

 

bede kupowal na poczatku grudnia jak juz beda zjezdzac z cen zeby tylko z magazynow sie pozbyc

Na taki manewr nie mogę sobie pozwolić ;)

 

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

 

Nikt u mnie w pracy nie rozumie tego posuniecia

Na forum chyba też... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zakonczenie powiem tyle, ze oplacaloby sie zrobic nawet 1500km po to auto, bo w takim jest zafajnym stanie techn.
A mówiłem od razu że warto jechać :) Passat fajny i napewno dużo ciszej niż w dieslu.

 

 

A później polubić fotkę mojego Passata: http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

 

Piotrek zrobione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży a czemu 205/55? Ori jest 215/55 to zamiennik powinien być 205/60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ytat: Napisał Jericho

Na zakonczenie powiem tyle, ze oplacaloby sie zrobic nawet 1500km po to auto, bo w takim jest zafajnym stanie techn.

 

A mówiłem od razu że warto jechać Passat fajny i napewno dużo ciszej niż w dieslu.

Wrzuce pozniej zdjecia jak moze wygladac srodek auta po 200kkm.

 

Z kolega myslelismy, ze czesci byly podmienione, ale na wszystkich data produkcji ta sama.

 

Z data produkcji w dowodzie to bylem w bledzie. Okazalo sie ze to data uzyskania homolagacji na ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży pisałeś ze masz fotelik dla maleństwa do opchnięcia ??? Jak tak to bym sie pisał bo musze kupić a jak ty masz to odkupie od Ciebie. Podaj na PW cenę + KW i nr konta to kaskę ci wpałace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży pisałeś ze masz fotelik dla maleństwa do opchnięcia ??? Jak tak to bym sie pisał bo musze kupić a jak ty masz to odkupie od Ciebie. Podaj na PW cenę + KW i nr konta to kaskę ci wpałace.

__________________

A moze ktos jeszcze ma do sprzedania? Szukam w przedziale 9-18/25kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze mi ktos sprawdzic w etce jakie lozysko wystepuje u mnie w lewym przednim kole.

Silnik w podpisie 1998 rok.

Czy takie z zabezpieczeniami (segerami) czy to z taka jakby flanszą. Do tego zostawy sa inne wraz z lozyskami bo w jednym sa nakrętki x3 i sruby x2 a w drugim sruba polosi, jakies podkladki i dwie sruby...

Z tego co widze na allegro sa dwa, a nie mam czasu nawet kola zdjąc...

Szewc w dziurawych butach chodzi... ;)

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności