Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

e no Tomek J@ceq by tak ze swoją krzywą cukrową by nie dał rady ,,,,,on nie ma pecha tylko ma pechowy sprzet ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ma Paska srebrnego po lifcie w sedanie na ZCH... Widziany dzisiaj w Policach. Ma wlepe na klapie po lewej stronie i linki na drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z regionów ZGY wiecie moze co to dzisiaj sie dzialo na wyjezdzie z plot? Tam gdzie jest zakret na Golczewo? Korek jak cholera i to stojacy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek mam dla ciebie półciężarówkę
To ja mam lepsze
Chyba was Pan opuścił że się śmiejecie ze starszego człowieka. :P
Jacenty ty normalnie weź się w garść bo cię jaka pechoza prześladuje
Nosz qrde chyba muszę dać księdzu na tacę albo pomknąć do Częstochowy na kolanach bo mnie najwyższy też opuścił. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie kupię lampeczkę podświetlenia pokręteł nawiewów? Chyba mi poszła ;) W zwykłym motoryzacyjnym będą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały czy to Twoje auto widziałem dziś w Pobierowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z regionów ZGY wiecie moze co to dzisiaj sie dzialo na wyjezdzie z plot? Tam gdzie jest zakret na Golczewo? Korek jak cholera i to stojacy...

Za Płotami w kierunku Gryfic robią dodatkowy pas lewoskręt do wiochy w której jest 10 domów. Generalnie jakaś totalna masakra, tam nawet w szczycie szczytów na godzinę jedno auto skręca ( i to nie jestem pewien). No ale wysepkę zrobią, ograniczenie zrobią, a po dwóch latach asfalt się zapadnie na poboczu i jak zwykle będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :P mam takie oto pytanko czy ktoś z was posiada "nietypowe" zabytkowe autko lub znacie kogoś kto coś takiego ma???

chodzi mi o oryginalne wozidło ślubne... zadna obciachowa limuzyna z wypozyczalni ale jakiś zabytkowy fiacior w dobrym stanie, syrenka, cokolwiek co w miarę fajnie wygląda i przejedzie bezawaryjnie 10 km :)

wesele będzie nad morzem wiec najlepiej autko gdzieś z okolic Kołobrzeg, Trzebiatów, Rewal, Gryfice itp,

z góry dzięki za wszelkie info,

pozdrawiam:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie mam takie oto pytanko czy ktoś z was posiada "nietypowe" zabytkowe autko lub znacie kogoś kto coś takiego ma???

Zerknij na to http://carbaze.com/video-60794/syrena-105-gryfice-wwwwyjatkoweautapl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mały czy to Twoje auto widziałem dziś w Pobierowie?
Napewno Małego autko widziałeś bo tydzień temu byłem i z nim rozmawiałem :) On pracuje tam w spożywczaku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto posiada i pozyczylby w przyszlym tygodniu VAGa na USB. Moj na com nie dziala, bo bateria w lapku siadla, a 29.08 planuje udac sie po nowe auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie kupię lampeczkę podświetlenia pokręteł nawiewów? Chyba mi poszła W zwykłym motoryzacyjnym będą?

jezeli chodzi o zarowke, to nie jestem pewien czy nie bedzie w auto truck na kostki napierskiego, do b4 kupowałem u nich, nie wiem czy nie masz takiej amej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o oryginalne wozidło ślubne

 

a nie chcesz lawetą do ślubu pojechac? :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z was posiada "nietypowe" zabytkowe autko lub znacie kogoś kto coś takiego ma

kolega ma syrene w idealnym stanie - ostatnio kladli do niej nowke sztuke sqre zamiast oryginalnej papy ...

nie wiem czy bedzie chcial (mial czas) wozic kogokolwiek tym - ale zapytac moge

 

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

 

to nie jestem pewien czy nie bedzie w auto truck na kostki napierskiego
Piotrek jest włascicielem ... Weso powinienes go pamietac z vwmanii w zeszlym roku - jesli chodzi o pierdoły do VW - ogarnia temat bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega ma syrene w idealnym stanie - ostatnio kladli do niej nowke sztuke sqre zamiast oryginalnej papy ...

nie wiem czy bedzie chcial (mial czas) wozic kogokolwiek tym - ale zapytac moge

byłbym wdzięczny

a nie chcesz lawetą do ślubu pojechac?

jak ładnie przystroisz...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności