Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

bo częściej hamują przed brakami asfaltu na naszych pięknych drogach :P

A dziwisz się 18" nie kosztują po 100pln za szt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo częściej hamują przed brakami asfaltu na naszych pięknych drogach
A jechałeś kiedyś z Barlinka do Strzelec Krajeńskich ? Przez całą drogę asfalt w miarę ale w miejscowości Danków go brakuje może Sołtys go na łokieć zwinął :D Na normalnym zawieszeniu i kołach 15 ciężko przejechać :P a na sportowym i 18 to nie wiem czy ktoś by zaryzykował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam vaga ale dopiero uczę się go obsługiwać - błędy wiem jak sprawdzić
Mariusz (jericho),, podaj adres,, gdzie on jest moge,, luknąć na niego i moge tez podłaczyć ,, vag i zobaczyć co jest co ,, Jestem własnie wraz z Adamem i Konradem i Jurkiem z Polic,, podaj adres jutro moge luknąć na niego ,
I jak tam, byliscie sprawdzic? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikt jakiegoś sprzęciku audio do sprzedania w cenie do 500zł ?

ja mam radio JVC :) zostalo mi z nissana :P

 

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

 

Panowie jaka bedzie roznica w spalaniu miedzy rozmiarami kol 15,16,17?

Tdi i Pb.

roznica minimalna u mnie liczona na podstawie tankowania pod korek i na 18" było jakies 0,4 l wiecej niz teraz na 16"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tam, byliscie sprawdzic?

nie byłem bo Adam mi pisał, że już był go oglądać, ale jak chcesz to mogę podjechać i go podłączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem bo Adam mi pisał, że już był go oglądać, ale jak chcesz to mogę podjechać i go podłączyć...
Jak najbardziej chce ;) To prawie najwazniejsze ;)

Jak da rade to najlepiej jutro, bo jak testy wyjda pozytywnie, to w czwartek juz na powaznie sprawdzam auto i pewnie go wezme ;)

 

Nie zapomnij przeskanowac skrzyni automatycznej, bo troche nie domaga na wstecznym.

Moze przebieg uda sie zczytac.

 

Jak mozesz to przygladnij sie tez tym urypanym plastikom kolo lewerka biegow i ocen czy da rade to wyczyscic.

Z gory dzieki!

 

Moze ze Stasiem podjedziecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki powiedzcie mi czy z b3 2.0 16v chlodnica jest taka sama jak w vr6 b3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/jbl-skrzynia-basow...3.html#gallery miał ktoś kiedyś takie coś albo wie jak to gra ?

 

patrząc po zdjęciach to ta skrzynia nie jest oryginalna, w oryginale ten głośnik ma znacznie większą skrzynię także raczej bym nie polecał akurat tek aukcji...

 

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

 

Na normalnym zawieszeniu i kołach 15 ciężko przejechać a na sportowym i 18 to nie wiem czy ktoś by zaryzykował

nie po takich rzeczach się jeździło będąc niecałe 3cm od asfaltu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad jak bedziesz sprawdzal autko, to zobacz jeszcze czy sa glosniki w tylnich drzwiach. Zerknij tez czy to jest radio gamma czy beta - jest podpisane na klapce od kasety.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oglądałem wczoraj TEGO paska , było pare błedów ,wykasowałem i jest ok.jedynie nie działaja el.lusterka ,bezpieczniki byly ok,czy pod maską tez jest bezpiecznik od lusterek??? przebieg wg edc 182577 na blacie 182710,ale brak książki serwisowej.

 

Adaś ale ta kierownica jest jakaś podpadająca tzn. chyba jest obszyta nową skórą, albo była całkiem wymieniana na nową bo nie wydaje mi się żeby w ten sposób były obszywane kierownice w B5 lub B5fl???

Edytowane przez kedziorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie byłem bo Adam mi pisał, że już był go oglądać, ale jak chcesz to mogę podjechać i go podłączyć...
I jak?

Moge jutro jechac, czy odpuscic?

 

Mam juz jego historie serwisowa. Porownujac z ksiazka serwisowa to zgadza sie tylko ostatni wpis z 03.2011 ;) Ale za to nie zgadza sie z naklejka serwisowa na drzwiach - roznica ok 200km. Albo sciema, albo taki burdel maja tam we wloskich serwisach .

 

Co

 

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

 

Czy ktos moze wrzucic skan polskiej ksiazki serwisowej do passia B5. Wystarczy jedna strona, na ktorej wbija sie pieczatke i odchacze zrealizowane czynnosci.

Mam po wlosku, a chce rozszyfrowac znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak?

Moge jutro jechac, czy odpuscic?

Jeśli dobrze zrozumiałem i stoi on w komisie na ul. Siedleckiej to już go dzisiaj nie było jak zajechałem. A na jazdę próbną raczej nikt go nie wziął bo przed chwilą tamtędy jeszcze raz przejeżdżałem i też nie stał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy jedna strona, na ktorej wbija sie pieczatke i odchacze zrealizowane czynnosci.

Mam po wlosku, a chce rozszyfrowac znaczenia.

Mariusz może to Ci pomoże. jdv1312396268s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze zrozumiałem i stoi on w komisie na ul. Siedleckiej to już go dzisiaj nie było jak zajechałem. A na jazdę próbną raczej nikt go nie wziął bo przed chwilą tamtędy jeszcze raz przejeżdżałem i też nie stał

Zgadza sie juz go nie ma. Wlasciciel sprzedal komis. Auto stoi juz w Szczecinie. Jutro jade je sprawdzic. Rozmawialem z gosciem, ktory je sciagal. Trzeba bylo troche go pociagnac za jezyk co bylo malowane. Zderzak przod/tyl, lewy tylni blotnik i drzwi - wg jego wersji ;). Jutro sprawdzi sie czujnikiem.

 

Wstepnie sie umowilem do kumpla, ktory pracuje w ABC na madalinskiego, aby mi je przetrzepal, ale moze wy macie jakis dobrych mechanikow, ktorzy moga sprawdzic autko, bo ten moj zawsze negatywnie podchodzi do aut z komisu. Nie wiadomo jak zadbane moze byc i tak mowi zeby nie brac ;)

Mariusz może to Ci pomoże
Piekne dzieki!

EEE. Ta jest inna. I wychodzi ze przy 55kkm wymieniono rozrzad ;)

 

e4dab2cd552926f2m.jpg

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE. Ta jest inna. I wychodzi ze przy 55kkm wymieniono rozrzad ;)

 

e4dab2cd552926f2m.jpg

 

Mocno naciągany ten wpis (km).Cambio ATF to nie wymiana rozrządu,tylko wymiana oleju w przekładni automatycznej(wymagana przy 60kkm).Aż tacy nadgorliwcy to oni nie są ,by wymieniać rozrząd przy 55916 km.

Przerabiałem temat historii "włoskiego" VW Polo - nie do sprawdzenia w ASO w Polsce.Również mam włoską książkę serwisową.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również mam włoską książkę serwisową
Ta co patrzylem to ma tylko 3 wpisy. Passek z 2004, a 1szy wpis jak wyzej bez daty ;)

Tez tak beznadziejnie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta co patrzylem to ma tylko 3 wpisy. Passek z 2004, a 1szy wpis jak wyzej bez daty ;)

Tez tak beznadziejnie masz?

 

No nie ,tak beznadziejnie jak piszesz Mariusz u mnie nie ma.Wpisy,są a jest ich 7/siedem/- ostatni w 10.2007;rubryki daty i przebiegu wypełnione.Polo sprzedane klientowi 29.04.1998 w salonie VW w Modenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca powiedzial mi smieszna bajke na pytanie dlaczego ten plastik wokol drazka zmiany biegow jest tak ujepany.

Otoz wloch podobno lubil zdrapki (takie konkursy, lotto) i to bylo tym uwalone. Jak umyli (ciekawe czym) to porobily sie takie smugi.

Auto niby kupione od serwisu. Poprosze jutro o jakis dowod zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności