Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

a mi dzis turbooo powiedzialo paaa paaaa.... czas na zmiany :/ na szczescie nie jechalem za szybko no i nie wessalo mi calego oleju ;d zostalo ciut na bagnecie jeszcze...

 

 

nokian mam kumpla co siedzi duzo w www itd dam Ci namiar na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin i co szukasz nową czy regenerujesz, mam namiary na dobry zakład ale w Bydgoszczy , dają gwarancje, koleś wysyłał im do regeneracji i jest bardzo zadowolony ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad BRD jak juz, od olka, teraz pytanie uzywkla czy regenerowana...musze rozebrac turbo i mam nadzieje ze poszlo w wydech wszystko...dobrze ze wbijalem 3 bieg i nie zdarzylem sie bujnac tylko uslyszalem pusty odglos i zero kopa, jak mi puscil szarego baka zgasilem go na srodkowym pasie na gdanskiej :P i na awaryjakch zjechalem na bok ;p ehhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin z uzywka to róznie mozna trafic, na super a i mozna trafic na badziew , tak więc to jest koło fortuny , oddac do regeneracji , jak zrobią dobrze to chula jak nowa , wiem ze,, kkk,, to robią na orginale, a garet nie ,i jest ciezko ją zregenerować ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi dzis turbooo powiedzialo paaa paaaa.... czas na zmiany

 

mam zregenerowaną do AWX/AVF ... jeśli jesteś zainteresowany - zapraszam na priv'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endriu przejeżdzałem dzis przez twoją wiochę. Nie miałem tel bo bym zadzwonil.
To trzeba było z komórki dzwonić. :P
Te pół roku noszenia za Tobą kasownika kokosów nie przyniosło jak na razie
No ja zbierałem ponad 3 lata. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chęci na zmianę mam ogromne, ale finansowo bez szału. Te pół roku noszenia za Tobą kasownika kokosów nie przyniosło jak na razie

 

Jak bedziesz sie patrzał na B6 to daj lepiej linka na forum to zobaczy czy to przypadkiem nie ta nasza bomba ktora ostatnio wypusciliśmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nokian mam kumpla co siedzi duzo w www itd dam Ci namiar na PW

widziałem , podziękował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz sie patrzał na B6 to daj lepiej linka na forum to zobaczy czy to przypadkiem nie ta nasza bomba ktora ostatnio wypusciliśmy...

Nie, nie, do volvo v70 przymiarkę robię. A co za bomba? O co cho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chęci na zmianę mam ogromne, ale finansowo bez szału. Te pół roku noszenia za Tobą kasownika kokosów nie przyniosło jak na razie

za krotkie trasy robisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju, Czy Ty wczoraj nie leciałeś na autostradzie? w Kierunku Goleniowa bo widziałem B6 czarne z wlepką po lewej stronie bagażnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto parkuje w policach zaraz przy wjeździe od strony siedlic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem , podziękował

 

i coś się kontaktowałeś z nim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witek ten passat to chyba nie jest z forum bo czesto widze go jak stoi na parkingu

 

---------- Post added at 12:46 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

 

Piotr a o której to było bo Ja smigałem własnie wczoraj autostradą po południu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co za bomba? O co cho?

 

No ostatnio robiłem bardzo ładną B6 po powodzi. Prz pracach okazało sie, ze to na dodatek przekładkowiec robiony u jakiegos p. Romana w stodole bo sposob wsadzenia kolumny nawet mnie zdziwił.

Nie dosc, ze na poczatku byla zgnita scianka grodziowa poniewaz spece tak sie mocowali z przekladka to po tej powodzi ktora byla w tym aucie wolalbym nie widziec ile blacha wytrzyma.

Z wierzchu jest ladna jest bo lakier po polerce dobra pasta, w srodku co sie dalo to wyprane a reszta obić wymieniona. do konća zapachu nie udalo nam sie pozbyć...

Dodam, ze ksiazka serwisowa posiada moje auto grafy.

Także najpierw podaj link jezeli juz bedziesz sie zapatrywal na B6 bo szkoda mi troche ludzi ktorzy naicnaja sie na takie rarytasy...

 

Nie wiem czy już wystawiona jest na allegro. Moze juz jest, moze na dniach bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze ksiazka serwisowa posiada moje auto grafy.

Także najpierw podaj link jezeli juz bedziesz sie zapatrywal na B6 bo szkoda mi troche ludzi ktorzy naicnaja sie na takie rarytasy..

I właśnie to są takie okazje na allegri itp. a potem za normalne kase nie mozna sprzedać dobrego auta bo jest masa "okazji". Wstawiasz auto w komis a koleś ci mówi ze ono za tą kase nie pojdzie bo tydzień temu sprzedali b6 za podobne pieniądze ale to B6 a nie b5fl. Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś się kontaktowałeś z nim ?

tak , czekam na wstępną oferte mailową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kto parkuje w policach zaraz przy wjeździe od strony siedlic?
Przedwczoraj widziałem ciebie Witek jak skręcałeś z Madalińskiego k. Ornamentu (wieżowiec) ok. godz. 14-15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I właśnie to są takie okazje na allegri itp. a potem za normalne kase nie mozna sprzedać dobrego auta bo jest masa "okazji". Wstawiasz auto w komis a koleś ci mówi ze ono za tą kase nie pojdzie bo tydzień temu sprzedali b6 za podobne pieniądze ale to B6 a nie b5fl.

 

No ten cos czuje, tez dlugo na wlasciciela czekal nie bedzie... Z racji tego, ze ksiazka i to jest ta wersja "bluemotion" czyli mega oszczedność paliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam informatyka , który jest stanie stworzyc projekt portalu internetowego

 

Radek jeśli jeszcze nie wybrałeś to zajrzyj pod ten adres http://www.ntsolution.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności