Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Z silnika nic nie potrzebuję (raczej ), ale powiedzcie mi, jak to jest z krańcówkami? Bo właśnie padła mi w drzwiach pasażera i nie wiem gdzie to kupić czy naprawić?
Michał Krancówke powinienes kupic w skelpie elektrycznym, na allegro sa alle drogie cos kolo 30zł (mikroprzełacznik). naprawa to błachostka, wystarczy wylutować ja i wlutowac nową - praca lutowania na 3min, rozbieranie drzwi do 5min czyli jakies max 30min całej roboty.

 

---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

 

A wyobraz sobie Jarek, ze w niedziele dostalem cały słup od AHU i swiece tez nie chcialy isc. Wtedy ten moj preparat, nic. Opalarka i poszly wszystkie, chociaz tez z drobnymi problemami. Mialem juz je zrywac ale pomyslalem, ze kiedys sie przydadzą.
No widzisz ja też chyba takbęde musiałz robić ale sam się boję taki zabieg przeprowadzić bo moje ręce do tego nie sa zdolne a jeszcze coś innego podgrzeje i pojade tylko na szrot autem :) a nie na drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał Krancówke powinienes kupic w skelpie elektrycznym, na allegro sa alle drogie cos kolo 30zł (mikroprzełacznik). naprawa to błachostka, wystarczy wylutować ja i wlutowac nową - praca lutowania na 3min, rozbieranie drzwi do 5min czyli jakies max 30min całej roboty.

 

No i takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki! :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam caly silnik z osprzętem (turbo, pompa

A pompa paliwa to nie 11-stka czasem? Jak tak, to rezerwuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pompa paliwa to nie 11-stka czasem? Jak tak' date=' to rezerwuję [/quote']

 

Paweł 11-ki siedzialy chyba w AHH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mi się tak zdaje właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiecie co to może być,jak rano ruszam zimnym autem ale nie zawsze,mam skręcone koła to mi auto tak dziwnie szarpie,jak mam proste koła to normalnie rusza,dodam że po kilku kilometrach problem znika,ma ktoś z was jakieś pomysły,czy to coś związane ze wspomaganiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozbieranie drzwi do 5min

Zgodzę się z tymi 5cioma minutami, ale tylko jeśli ktoś już wcześniej to robił;)

Pierwsze rozbieranie może zająć nawet godzinę jeśli ktoś nie wie co jak odkręcić gdzie podważyć;)

Koledzy podpowiecie co to może być,jak rano ruszam zimnym autem ale nie zawsze,mam skręcone koła to mi auto tak dziwnie szarpie

Mam identycznie, ale to sporadycznie się przydarza, przeważnie jak z rana wyjeżdżam z garażu. Diagnoza to początek końca dwumasu, jak zacznie kolebotać budą przy gaszeniu to już będzie koniec początku końca dwumasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z tymi 5cioma minutami, ale tylko jeśli ktoś już wcześniej to robił

Arielowi mierzyłem czas na majówce, 1 min 24 s ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arielowi mierzyłem czas na majówce, 1 min 24 s

O to już wiem do kogo się udać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ja też chyba takbęde musiałz robić ale sam się boję taki zabieg przeprowadzić bo moje ręce do tego nie sa zdolne a jeszcze coś innego podgrzeje i pojade tylko na szrot autem a nie na drogi

 

Dam ci znać jak nasza przyjdzie z uchodźctwa.

 

A pompa paliwa to nie 11-stka czasem? Jak tak, to rezerwuję

 

Jakby to bylo 11 juz bym jej nie miał ;) niestety nie ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arielowi mierzyłem czas na majówce, 1 min 24 s
Jak dał rade w 1:24 to znaczy, ze albo nie miałeś śrub w drzwiach albo rozbieral tylko sama tapicerke bez sciagania blachy, badz nie miales zadnej sruby w drzwiach i wtedy tylko ariel zdejmowal wszystko jak leci :). No chyba, ze Ariel ma taka zdolnośc (wkretarka zamiast placów) to dał rade :)
Pierwsze rozbieranie może zająć nawet godzinę jeśli ktoś nie wie co jak odkręcić gdzie podważyć
Z ta godzina to troche chyba przesadziłeś Ariel :), myslę ze za pierwszym razem rozebranie drzwi zajmie z poradnikiem jaki jest na forum do 30min spokojnie mozna się zamknąc, zwracajac szczególna uwage przy wyciaganiu szyby.

 

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:36 ----------

 

Dam ci znać jak nasza przyjdzie z uchodźctwa.
Ołki dołki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dał rade w 1:24 to znaczy, ze albo nie miałeś śrub w drzwiach albo rozbieral tylko sama tapicerke bez sciagania blachy, badz nie miales zadnej sruby w drzwiach i wtedy tylko ariel zdejmowal wszystko jak leci . No chyba, ze Ariel ma taka zdolnośc (wkretarka zamiast placów) to dał rade

Ah człowieku małej wiary, ucz się synu ucz ;)

Z ta godzina to troche chyba przesadziłeś Ariel , myslę ze za pierwszym razem rozebranie drzwi zajmie z poradnikiem jaki jest na forum do 30min spokojnie mozna się zamknąc, zwracajac szczególna uwage przy wyciaganiu szyby.

Ja w szczycie formy zdjąłem wszystko w 5 min ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w szczycie formy zdjąłem wszystko w 5 min
5min zgodze się bez żadnego ale :) człowieku wielkiej wiary ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tu wprowadzimy,,,, wiare,,,, jakąś , bo tak jedni w mniejszym stopniu drudzy w wiekszym stopniu ,,,,, tak czytałem posty ,jednak swieczki mozna było wykręcic, mówie ciepło robi swoje,:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak swieczki mozna było wykręcic, mówie ciepło robi swoje
Ja troche boje się za toz abrać, może komuś to powierze bo z ogniem dzieci sie nie bawia takie jak ja :). Jak chcesz Stasiu to moge Ci to powierzyc jak się podejmiesz :P ryzyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja troche boje się za toz abrać, może komuś to powierze bo z ogniem dzieci sie nie bawia takie jak ja . Jak chcesz Stasiu to moge Ci to powierzyc jak się podejmiesz ryzyka

 

Najlepiej pozniej na mechanika zgonić ;) chociaz kazdy sie uczy na wlasnych bledach.

 

Co do AHU został mi słup i głowica, bez miski olejowej juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A silniczka od klapki wlewu paliwa nie potrzebuje nikt? Bo mój mechanik postawił błędna diagnozę i mi się ostał (używany, bo nowy zamontowany w aucie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A silniczka od klapki wlewu paliwa nie potrzebuje nikt? Bo mój mechanik postawił błędna diagnozę i mi się ostał (używany, bo nowy zamontowany w aucie).

 

Pod wieczór bede widzial znajomego ktory klapke od zimy otwiera ręka to napomne mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży widzę spore mody w aucie przed zlotem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał kris87

Koledzy podpowiecie co to może być,jak rano ruszam zimnym autem ale nie zawsze,mam skręcone koła to mi auto tak dziwnie szarpie

 

Mam identycznie, ale to sporadycznie się przydarza, przeważnie jak z rana wyjeżdżam z garażu. Diagnoza to początek końca dwumasu, jak zacznie kolebotać budą przy gaszeniu to już będzie koniec początku końca dwumasu

Mam podobnie juz 3 lata, czyli od zakupu. Szczegolnie w zimie na zimnym odczuwalne. Tylko przy ruszaniu czuc lekkie poszarpywanie.Zrobilem juz 40kkm i nic sie nie dzieje. Jedna wlasciwosc zauwazylem, ze gdy zwiekszylem dawke paliwa na synchronizacji to ten efekt znikal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności