Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszego Endrju :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to nie jest wątek do składania życzeń, jest na tą okoliczność specjalny wątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie to nie jest wątek do składania życzeń, jest na tą okoliczność specjalny wątek
Wiem Bartku ale z tego co temat mówi to jest to wątek na kążdy temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować wszystkich ochlapusów i oszczymurów że na spocie majówkowym tak zaglądali na moje koło że widzieli pękniętą oponę a na moim zapasie widzieli inne E.T. A ja dzisiaj napompowałem oponę na feldze aluminiowej co nie znaczy że jest prosta. A zapas pasował tylko młody nie umie jeszcze trafiać w dziurkę. ;) Tak że Wesa zapas niepotrzebnie pożyczony mogę dzisiaj zwrócić ok. 16 będę w Szczecinie, albo jutro do obgadania (może do sklepu podrzucę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego Endrju !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj piszemy o wszystkim i o niczym co dotyczy nas , osób tworzących grupę ,

 

panowie to nie jest wątek do składania życzeń, jest na tą okoliczność specjalny wątek

 

Bartosz tak się zaczyna ten post . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady.

Spadla mi galaz na auto, uszkadzajac je troche (nadkole, drzwi pasazera,slupek, urwane prawe lustro). Zaparkowalem na chodniku. Znaku zezwalajacego ani zabraniajacego parkowania nie ma. Drzewo, z ktorego urwala sie galaz jest puste wsrodku, a wiec nikt nie zadbal o to by wyciac je na czas.

Do kogo zwracac sie z wnioskiem o pokrycie kosztow naprawy?. Mam AC ale nie chce go ruszac. Zreszta nie wiem czy w takiej sytuacji AC dziala, bo nie mam dostepu do OWU - zostaly w szczecinie, a sytuacja wydarzyla sie godzine temu we wroclawiu.

 

Wezwalem Policje do sporzadzenia notatki i czekam.

 

Wszelkie rady mile widziane ;)

IMG_3122.jpg

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju wszystkiego naj naj naj naj najlepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do kogo zwracac sie z wnioskiem o pokrycie kosztow naprawy?

Jeżeli drzewo stoi na terenie miasta, nie prywatnym, to do Urzędu Miasta uderzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja sporzadzila notatke,ale kopii mi nie dadza. Trzymaja ja dla ubezpieczyciela. Za to otrzymalem ja od Strazy Pozarnej, ktora usunela drzewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję jakiejś karty pod pci-e najlepiej nvidii... mój 8800 gts chyba padł, ale wolę sprawdzić wcześniej... ma ktoś na zbyciu na chwilę jakąś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna zima była na autostradzie dziś. 80 km/h i dzida.

CIMG8158.jpg

CIMG8167.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli drzewo stoi na terenie miasta, nie prywatnym, to do Urzędu Miasta uderzaj.
Taa ale będą się tłumaczyć sprawami wyższymi czyli w tym przypadku niespodziewanymi opadami śniegu i takie tam. Przechodziłem podobną sprawę kiedy rwąca woda podmyła drogę i ojciec wpadł maluchem w wyrwę. Sprawa nie do przebicia, chociaż jeśli masz tyle siły i czasu aby się z nimi chandryczyć i stawiać na każde zawołanie do sądu bądź urzędu. Chociaż od tamtej pory czasy się zmieniły i może cóś wywalczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aco Adam kupujesz, ale bys musiał pare kucyków wsadzic do auta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bus odmówił dzisiaj współpracy (został w Szczecinie). Zgasiłem go przy Kanie na Piotra i Pawła i po jakimś czasie gdy przyszedłem nie chciał odpalić. Kontrolki nie gasną wszystkie palą się kontrolki płynu, ABS, hamulców i okładzin hamulcowych i nie odzywa się nic. :P Mam go w tupie i zostawiłem go tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Jacku morze imobilajzer baterie w pilocie Jacku czy w tym busie masz taką wielką stacyjke wiesz taki chamski kluczyk tylko wkładasz i dociskasz i startuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności