Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Osiemnastolatki w passacie... ;D

A ty ile masz osiemnastolatku? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to czternascie, mam drobne problemy z przyciskaniem sprzęgla, ale dla chcacego nic trudnego!

 

Generalnie to ludzie krzywo sie patrza na takiego co w wieku 18-stu lat ma passata. Dlatego ja na takich woze ze soba umowe K-S zeby mnie nie meczyli, ze to auto ojca! ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Złamana noga, nie pozwoliła na żadne spotkanie z wami 8 tygodni gipsu dobiega końca, wreszcie, jeszcze 2 tygodnie rehabilitacji i można wsiadać za kierownice, a nie jak do tej pory jeździć na fotelu pasażera.

Mam takie pytanie do was popatrzcie na to zdjęcie

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs053.snc6/168346_167970833247004_100001022656363_400232_6869708_n.jpg

I czy nie wydaje wam się, że soczewka od pasażera świeci słabo?

Szlag mnie trafia, wymieniłem żarówki na takie jakie miał ojciec w Superbie SCT Germany H7 Blue Bulb (czy jakos tak, kupione w Nowogardzie), w S1 świeciły super naprawdę, światło dużo bielsze, mniej męczące i mocniejsze, a tu jest cholernie słabo (ale i tak lepiej porównując co było zaraz po sprowadzeniu auta). Pojechałem wyregulować je w Stacji Diagnostyki, koleś wyregulował mówi ok, a ja nadal mam wrażenie ze jakoś dziwnie świecą, jak się patrzy na auto to widać że strona kierowcy świeci mocniej, wyżej. Nie wiem może tak ma być, ale gdy zapada zmrok nic nie widzę jadąc Passatem, muszę włączać halogeny i słuchać na CB "Passacik wyłącz halogeny" ("nie nie wyłącze bo nic nie widzę" :D :D :D). Nocna jazda to horror, nie wiem może wypróbować żaróweczki typu Philips 130zł zestaw? Co polecacie? A może lepiej kupić w Auchanie czy innym hipermarkecie zestaw za 20zł i cześć. Mnie powoli doprowadza to do szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby to byla wina zarowki a raczej wina osprzetu do lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to na tej focie slonce sie odbija od strony pasazera i nic tu nie widac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Ostatnio widziałem pod hipermarketem Passata jak mój i miał tak samo. Jedna soczewka słabiej świecąca (albo niżej świecąca)

 

Nie wiem już o co chodzi :P i co robić.

 

Fakt na zdjęciu to słońce przeszkadza, ale w rzeczywistości tak samo wygląda ta soczewka (słabiej świeci lub niżej świeci)

Postaram się o inne zdjęcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co polecacie? A może lepiej kupić w Auchanie czy innym hipermarkecie zestaw za 20zł i cześć.
Ja uzywam od paru lat zestawu Uniteca - 2szt za 14zl - i jestem zadowolony z jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos by nie chcial sie zamienic na 2 tyg ze mna autem? wymagania - automat :D mam rozwalona lewa noge i wciskanie sprzegla lekko mnie dobija juz :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos by nie chcial sie zamienic na 2 tyg ze mna autem? wymagania - automat mam rozwalona lewa noge i wciskanie sprzegla lekko mnie dobija juz

Jak będziesz za mnie chodził do szkoły to nie ma problemu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge ci zalatwic zwolnienie ;)

 

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:03 ----------

 

chodzi o to ze nie moge za bardzo i za duzo chodzic ale czasem musze smignac autkiem wiec mnie denerwuje juz to ... juz mi dwa razy zgasl bo mam opuzniona reakcje lewa noga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge ci zalatwic zwolnienie

To jeszcze bym potrzebował zaliczenie na pracowni elektrycznej i pewnie jakieś sprawdziany :D

chodzi o to ze nie moge za bardzo i za duzo chodzic ale czasem musze smignac autkiem wiec mnie denerwuje juz to ... juz mi dwa razy zgasl bo mam opuzniona reakcje lewa noga

No akurat u mnie to jest taki myk, że nóg nie trzeba używać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie ... ale Twojego rozwiązania pewnie bym nie ogarnal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twojego rozwiązania pewnie bym nie ogarnal

W gruncie rzeczy to łatwe jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie ... ale Twojego rozwiązania pewnie bym nie ogarnal

pedały też są :P

W gruncie rzeczy to łatwe jest

no łatwe, łatwe :P raczej nie jest problemem to ogarnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos by nie chcial sie zamienic na 2 tyg ze mna autem? wymagania - automat
Spoko może być T4 na gazie? Mały szkopuł gaz czasami strzela, po strzale ie można jechac do czasu włożenia wszystkich rur na miejsce. Na benzynie pali 17-18/100km. Czasami lubi zgasnąć na skrzyżowaniu w czasie skręcania (brak wspomagania na hamulcach i kierownicy), ale do opanowania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy slyszalem ze ktos z was pracuje w jednostce wojskowej na Miedwiu dokladnie w Bielkowie tylko zapomnialem ktory to,potrzebuje zadac kilka pytan,niech kolega sie odezwie na pw jak to nie jest dla niego problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje zadac kilka pytan

dopisz ze nie jestes prokuratorem - bo w zyciu sie nie odezwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy slyszalem ze ktos z was pracuje w jednostce wojskowej na Miedwiu dokladnie w Bielkowie tylko zapomnialem ktory to,potrzebuje zadac kilka pytan,niech kolega sie odezwie na pw jak to nie jest dla niego problem.
Na http://www.nfow.pl/index.php wiecej ludzi z miedwia znajdziesz ;) Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopisz ze nie jestes prokuratorem - bo w zyciu sie nie odezwie

 

Nie no bez przesady,kilka pomocnych pytan w sprawie pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nocna jazda to horror, nie wiem może wypróbować żaróweczki typu Philips 130zł zestaw? Co polecacie?

 

zainwestować i zamontować kompletne bixenony z osprzętem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności