Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

witaj łukasz w Jasienicy tuz zaraz za Policami jest tartak i nie wiem czy jest jeszcze w Trzebiezy bo tam tez kiedyś był ale jesli cie to interesuje moge sie dowiedzieć mam blisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, jakbys mogl bylbtym wdzieczny, a jakbys jakis numer telefonu wykombinowal to by bylo supper ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witać wszystkich.

Mam prośbę, kolega z pracy chce kupić jakieś tanie toczydło i tak z nim troszkę podróżuję.

generalnie upatrzył sobie takie oto coś:

 

w Szczecinie:

http://otomoto.pl/nissan-almera-1-416v-salon-polska-C15451231.html

 

i w Goleniowie:

http://otomoto.pl/nissan-almera-C13091725.html

 

i moje pytanie/prośba, nie ma ktoś z was po drodze aby stwierdzić czy warto przyjeżdżać? Cudów nie oczekuje ale czy się po prostu opłaca i na ile ogłoszenie jest prawdą.

 

A, że do was warto przyjechać tak czy inaczej to ja wiem ;).

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 1,4 75PS nie bedzie za slaby? Mi sie bardziej podoba ten przedluzony hatchback ;)

 

Nie wiem czy obydwa modele byly robione w japonii, bo w przypadku hondy civic (nie pamietam jaki model) 3 i 5 drzwiowa wersja to calkiem dwa rozne samochody pod wzgledem wykonania i usterkowosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i w Goleniowie:

http://otomoto.pl/nissan-almera-C13091725.html

 

i moje pytanie/prośba, nie ma ktoś z was po drodze aby stwierdzić czy warto przyjeżdżać? Cudów nie oczekuje ale czy się po prostu opłaca i na ile ogłoszenie jest prawdą.

Na to cóś mogę spojrzeć. Jestem codziennie w Goleniowie tak że spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli almera z 1.4 to tylko w tym wariancie ze Szczecina. W sedanie nie jedzie.

Pozatym autko swietne jest, tanie latwo dostepne czesci i nie drogie. Do tego auto jak japoniec - nie usterkowe. Wiekszosc tych byla robiona w japonii jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jericho, zilonyB5 - dzięki za opinie, właśnie dla tego poleciłem koledze Nissana. Jak widać nie ma zbyt rozdmuchanego budżetu. A auto potrzebne do toczenia się do pracy itp.

 

J@ceq, byłbym wdzięczny o ile to nie będzie problem.

 

No a jak się okaże, że będziem jechał to na 100% dam wam znać i wtedy jakiś spontanik?

Jakoś trzeba będzie odpocząć po drodze i przed powrotem.

Powiem, wam, że kupowanie passata to problem aby znaleźć naprawdę godnego uwagi, ale kupowanie takiego auta to już w ogóle sztuka nad sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr w poniedziałek bede w szczecinie moge luknać na te autko i je przetestować i wtedy opisze tobie co to jest za autko i czy warto sie wybierac wstrzymaj sie do poniedziałku napewno odpisze ogladne je i przejade sie nim i zobaczymy co ma do robienia ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stasio, super.

Jacek, stasio aby była jasność, wiem, że nie zrobicie rentgena bo się nie da. Oczekiwania w stosunku do tego auta maja być takie, że ma trochę pojeździć. Mamy świadomość z kolegą, że to są auta niskiego budżetu więc cudów się nie spodziewamy.

Piszę to bo zależy mi na waszej opinii patrząc przez pryzmat ceny i rocznika ;).

Wiecie jak jest jeżeli silniki sprawne, zawias w miarę i karoseria jest z blachy a nie z tworzywa przykrytego szpachlą to już będzie nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszę to bo zależy mi na waszej opinii patrząc przez pryzmat ceny i rocznika .

Wiecie jak jest jeżeli silniki sprawne, zawias w miarę i karoseria jest z blachy a nie z tworzywa przykrytego szpachlą to już będzie nieźle.

Spoko na ile będzie to możliwe zrobię parę fotek i wrzucę do tematu. Jak coś zauważę to też to będzie na fotkach. Wiadomo do motoru nie wejdę, jak dadzą się przejechać stwierdzę czy coś stuka, puka albo posłucham czy w silniku nic nie trzeszczy. Zobaczę też książkę pojazdu jeśli jest. Jak coś zauważę to napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z zach-pom,jestem tu nowy i mam pytanko,czy jest w rejonie Stargard-Szczecin jakis sprzedawca czesci do paska bo potrzebuje zakupic kilka rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegów z zach-pom,jestem tu nowy i mam pytanko,czy jest w rejonie Stargard-Szczecin jakis sprzedawca czesci do paska bo potrzebuje zakupic kilka rzeczy.
Tak jest Elemenateur i Weso. Szukaj w tematach naszych ich nicków albo w dziale sprzedaży komercyjnej.

 

---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

 

Znalazłem KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gniazdo zapalniczki w popielniczce powinno byc podswietlone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gniazdo zapalniczki w popielniczce powinno byc podswietlone?
Tak.
U mnie też się świeci. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gniazdo zapalniczki w popielniczce powinno byc podswietlone?

Tak. :D

 

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:54 ----------

 

Witam kolegów z zach-pom,jestem tu nowy i mam pytanko,czy jest w rejonie Stargard-Szczecin jakis sprzedawca czesci do paska bo potrzebuje zakupic kilka rzeczy.

Jak potrzebujesz używanych części to kolega zlolechu z Łobza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się świeci.

Ale u mnie się nie świeci - zjarała się diodka czy tam żaróweczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tam żaróweczka
To tak jak u mnie. Już pół roku wymieniam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie się nie świeci - zjarała się diodka czy tam żaróweczka
Wymiana prosta?

 

W bagazniku dziala mi tez tylko jedno wyjscie na zapalniczke. One sa polaczone rownolegle czy szeregowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak coś zauważę to też to będzie na fotkach

i właśnie o takie normalne podejście mi chodzi a nie, że szukam super bryki za ruble ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności