Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Może niech kilka osób spróbuje w domu z suszarką a stołowanie na mieście w grupie będzie tańsze. :):)): a moze i u wróżek da się ponegocjować:P:PP:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może niech kilka osób spróbuje w domu z suszarką a stołowanie na mieście w grupie będzie tańsze. )): a moze i u wróżek da się ponegocjowaćP:

 

Hehehe caps może Ty jednak spróbuj (w końcu to Twój pomysł ;)) a my jak już będziemy znać "efekty" to się ewentualnie przyłączymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu jest podejrzane, jakby tak nie wiedziała o tym co ma się stać to na oczy by już nic nie widziała, no chyba że suszy zawsze włosy z zamkniętymi oczami. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaa chodzi o emblemat na grillu? To trzeba raczej szukać całego emblematu bo on jest zaczepiany chyba na pionowe żeberko grilla, a czy sam zaczep występuje to trudno powiedzieć

Zobacz to http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=47111

i to http://www.worldimpex.com/parts/genu...ll_170804.html

Widać jak to wygląda

 

Właśnie o to mi chodzi:) taki znaczek W8 odkleić W8 i przykleić TDI.

Na allegro nie mogę znaleść, jest stronka jakaś angielska za 50 $ taki uchwyt.

 

http://www.worldimpex.com/parts/genu...ll_170804.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie rozmawiałem dziś z Danielem Hałasem na temat montażu tempomatu, zaproponował mi takie ceny: wiązka 70zł, manetka 100zł, montaż 200 zł.

Co o tym myślicie? Ceny są do przyjęcia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
manetka 100zł
Manetke taniej kupilem na allegro czy w sklepie internetowym (nie pamietam) ;). Widze ze ceny ostro mu podskoczyly, moze dlatego ze teraz kupil BMW 3 '05 kombi 2.0 diesel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ceny ostro mu podskoczyly

w czym problem - zrób mu to za nizsza kase ... graty normalna cena - wiazka tyle kosztuje - manetka - zalezy co trafisz ( i w jakim stanie) - robocizna - normalna cena - biorac pod uwage fak ze trzeba bedzie wiazke ciagnac od ECU - to nie jest stare porzadne B4 gdzie wiazka wisiala i czekala na wpiecie

 

BTW - podczas montazu uwazaj tylko na wiazke - ladnie sciezki sie pala wewnatrz ECU przy zwarciu :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w czym problem - zrób mu to za nizsza kase ... graty normalna cena - wiazka tyle kosztuje - manetka - zalezy co trafisz ( i w jakim stanie) - robocizna - normalna cena - biorac pod uwage fak ze trzeba bedzie wiazke ciagnac od ECU - to nie jest stare porzadne B4 gdzie wiazka wisiala i czekala na wpiecie

 

BTW - podczas montazu uwazaj tylko na wiazke - ladnie sciezki sie pala wewnatrz ECU przy zwarciu

__________________

Ja placilem u niego 1/7 tej ceny, ale tylko dlatego ze na moim sie uczyl ;) i z nim pracuje i mieszkamy w jednym budynku ;). Pozniej innym tez zakladal z forum i wydaje mi sie ze cena byla nizsza, no ale inflacja itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niższa niższa ale wszystko idzie do góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie montaż 0 zł. a tylko dlatego ze sam wpinałem wiązkę. Ale usług nie robię, bo wychodzę z założenia ze jak zepsuję to sobie bo na usługe trzeba dać jakąś gwarancję żeby potem nie chować się, nie odbierać tel. itp. Cena za graty jest dobra, co do roboty to nie komentuje bo napewno ktoś zrobi taniej ale napewno też i drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna się ktoś na elektryce fotela?? Padło mi grzanie fotela kierowcy i nie wiem czemu. Drugi fotel grzeje. Mam nadzieje że to nie mata, tylko kabelki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to sprawdź przełącznik zamieniając go z drugim, jeśli dalej nie działa miernik w łapę i sprawdź napięcie przy wtyczce pod fotelem. Jeśli jest to przerwana mata.

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wolałbym dać to komuś do zrobienia bo ja w takich sprawach mam dwie "lewe ręce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padło mi grzanie fotela kierowcy i nie wiem czemu

90% punkty lutownicze maty - sama mata to drut oporowy - rzadko peka/przerywa sie ...

problem w tym ze miejsca lutowania sa w siedzisku - trzeba caly fotel rozkrecic zeby dostac sie do 4rech punktow - przelutowanie zazwyczaj zalatwia sprawe ...

BTW - do przekaznika pod siedziskiem dochodza 2 plusy - sprawdz przekaznik i kable oraz wlacznik ( tak jak shaft napisal) zanim zaczniesz rwac tapicerke :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capslock82 ale masz podpis :) z ciekawości zrobiłem u siebie test...

971660460.png:devil:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości zrobiłem u siebie test...

Na takim łączu to ja już bym serwer zakładał :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
capslock82 ale masz podpis z ciekawości zrobiłem u siebie test...
No niezle . U mnie to rano mam taka predkosc , a teraz to ok 1Mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co ja mam powiedzieć?

:dupablada

 

971784685.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to co ja mam powiedzieć?
A czemu sprawdzałeś przez serwer w Poznaniu? Tylko nie szczać ze śmiechu :P

 

cqs1285778986m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałeś przez serwer w Poznaniu?
Ja sprawdzałem przez różne serwery i wyniki były podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności