Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to żeby jak najbliżej od Modrej bo dowód mam zabrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorry batory nie pomogę.

 

A w SPAK na Klonowica?

Edytowane przez MlodyS53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany. Możecie mi polecić diagnostykę na Bezrzeczu ewentualnie ok.Zawadzkiego.
Ja robilem na Wernyhory + 4-pak dla diagnosty zeby dokladnie sprawdzil mi auto ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratownik a co masz nie tak w sppka w policach jak jesteś zinteresowany to moge ci pomuc mam znajomka w sppka on robi przeglądy daj znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a leo to tylko turbiny robi czy cosik jeszcze w samochodach. Podajta nr na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj troche zadbałem o auto . wymienilem zamek w drzwiach pasażera,dwa wahacze górne i końcówkę drążka kierowniczego,przegub i założyłem podszybie jakoś mnie tak wczorajszy spot zmobilizował

Mnie też zmobilizowało i chciałem zabrać się za zamek tak jak shaft mi polecił, ale też powiedział jak przepływkę wyczyścić i najpierw zacząłem od niej. No i... du.a podczas czyszczenia pękł jeden listek(ten cieńszy) na których są naniesione te ścieżki metalowe, na szczęście nie pękła ta cała ścieżka tylko sam ten plastyczek i trzymało się to na samej ścieżce, to z precyzją chirurga pod lupą robiłem operację klejenia:D jakoś to się udało błędów przepływki niema, na mocy jakoś też nie odczułem;) I po tym grzebaniu już straciłem ochotę na rozbieranie drzwi:D

Zamkowi też nie odpuszczę i zabiorę się za niego w sobotę;)

 

W vectra B udalo mi sie tylko z klima polaczyc Interfejs ten sam co do pasia. Mam jeszcze jakis stary do opla, co mi kolega zrobil za 5zl ale nie wiem czy w VC pojdzie. Predzej u mojego kolegi to zrobisz. Daniel Halas - dane w polecanych.

Mariusz, a jaki program trzeba użyć do tego? Tech2? Czy jakie tam jeszcze są do opla? W sumie to nie próbowałem fejsa od vaga podłączyć czy coś by z tego było.

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młody aż takie wejścia u diagnostów masz?

 

 

btw. pozbyłem się systemu "antykradzieżowego" z passata :D:D okazało się że instalacja ponadłamywana w kilku miejscach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozbyłem się systemu "antykradzieżowego" z passata

Takimi rzeczami to ja bym się publicznie nie chwalił:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żartowaliśmy na spocie, że mam antykradzieżowy bo centralny nie działał jak trzeba :) teraz wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamkowi też nie odpuszczę i zabiorę się za niego w sobotę

Przed rozebraniem zamka zrób sobie jego foty żeby złożyć go później :-D. Ja z pierwszym miałem problemy ze złożeniem ale następne już poszły gładko :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arielku a pamiętasz o mnie i Połczynie?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
młody aż takie wejścia u diagnostów masz?

Coś by się znalazło :D

 

A tak BTW przypomniało mi się. Czy byliby chetni na zamówienie koszulek od Dominika tylko dla naszej grupy? Tzn. takie jak robione były ostatnio temat jest gdzieś tam niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy byliby chetni na zamówienie koszulek od Dominika tylko dla naszej grupy?

No a jak by byli, to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arielku a pamiętasz o mnie i Połczynie??

Pamiętam pamiętam spoko luzik:) Aż taki pijany nie byłem;) Jak będę jechał w tamtą stronę to na 100% zajadę do Marcina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Karlinie też pamiętasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody bo Ci kieszonkowego braknie jak zakupisz wszystkie gadżety albo co gorsze komarka będziesz musiał do lombardu oddać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o Skolwnie? Nie wiem po co ale pamiętaj :P

 

Duży jakby byli to dobrze. Dominik powiedział że może zrobić taką partie tylko dla nas na taki wzór jak macie już Wy ale trzeba zebrac kilku chętnych. A dziwnie by wyglądało żebyśmy jako grupa w różnych "barwach" chodzili.

 

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

 

Młody bo Ci kieszonkowego braknie jak zakupisz wszystkie gadżety albo co gorsze komarka będziesz musiał do lombardu oddać

Spoko loko. Passata sprzedam :D Albo odpracowywać będe pucując Wam bryki :D A tak na marginesie wysłałem dzisiaj przed 5 minutami przelewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Młody bo Ci kieszonkowego braknie jak zakupisz wszystkie gadżety albo co gorsze komarka będziesz musiał do lombardu oddać ;)

 

Maks przecież jest Provident.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maks przecież jest Provident.

 

Ale co na ładne oczy Mu dadzą? Muszą mieć jakiś kwit chyba że się myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności