Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno gdy przeplywka pada to i spalanie idzie w dol
W teori tak powinno byc ale w praktyce jest odwrotnie przynajmniej tak czytalem na forum. Ale okaze sie dzis co jest nie tak ze slaby(mam nadzieje ze to nic kosztownego). Wczoraj zrobilem maly test i jak wczesniej na tym samym odcinku osiagalem jakies 160-170 km/h to wczoraj ledwie 130km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany myjcie teraz auta częściej bo ta chmura z Islandii opada. A tam fosforu masa, jara lakier jak jak mewie gówno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie opadnie :P U nas widziałeś? Czyściutkie niebo było dzisiaj :D Grama pyłu nie było widać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arek ja tam czesto widuje zielonego paska z nr Z1 KAMYK(był w glinnej) i kiedys widziałem na wyszynskiego jasno-niebieskiegopaska B5 kombi z wlepą na klapie

 

Z1 KAMYK, pracuje u mnie w firmie JW 1749 na Wojska Polskiego. Osobiście nie znam kierowcy tego auta, widzę auto na parkingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj umyłem i sie boję sie o opad bo furak w garażu stoi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety. Ale koleś pisał o Passacie którego mu ukradziono, podawał charakterystyczne cechy pojazdu i prosił aby nie wycofywano aukcji. Podawał nr vin auta oraz pisał że chętnie wykupi auto od złodziei, prosił aby go nie rozbierać na części bo jeszcze się nim nie nacieszył. Ogólnie wyraźnie był załamany.
Dzieki.

 

---------- Post added at 09:26 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

 

pracuje u mnie w firmie JW 1749 na Wojska Polskiego

Juz za rok siedzibe niestety zmienicie, a ja z Ku Sloncu na Wasze miejsce przyjde ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho słyszałem na spocie, że masz soft żeby podpiąć się pod upla?;) Potrzebuję się Vectrą C podpiąć i zobaczyć co tam w niej siedzi;) No i chciał bym xenon wypoziomować i wykasować błędy, bo mądry diagnosta ręcznie ustawił światła i teraz du.a blada;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przegonilem po trasie i teraz jedyne pylki to mam w filtrach :(

 

---------- Post added at 15:07 ---------- Previous post was at 15:05 ----------

 

i wczoraj o 8:15 w okunicy widziany passior capsa na podworku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj o 8:15 w okunicy widziany passior capsa na podworku
He he o tej godzinie to jescze w lozku bylem. Latem jak beda chetni to mozemy u mnie zrobic spocik.Miejsca sporo , miejsce na ognisko, ale to jak juz to latem jak cos.

 

A dzis kupilem tesmy chrom i tak to wyszlo 20100418_001.jpg na caly samochod 60 zl. Jak wytrzyma Caly sezon letni to niema czego zalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj troche zadbałem o auto :hyhy . wymienilem zamek w drzwiach pasażera,dwa wahacze górne i końcówkę drążka kierowniczego,przegub i założyłem podszybie :super: jakos mnie tak wczorajszy spot zmobilizował :rotfl:

P4180012.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj troche zadbałem o auto

Rewelacja ;) ja muszę się też za zamek zabrać, ale jakoś weny nie mam :/ i nie wiem czy kupić zamek czy lutować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem czy kupić zamek czy lutować :/

ja swoj najpierw sprawdzilem i wszystkie scieżki i mikrostyki były oki ale silniczek był padnięty i kupilem nowy używany zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a mi się lampka nie zaświeca, centralny nie wyłapuje otwartych drzwi, tylko jeszcze muszę sprawdzić czy coś nie jest na kostce bo przed awaria coś strzykało przy zawiasach a tam jest kostka tylko nie wiem czy bardziej w drzwiach czy już w boczku. Wiesz może gdzie tego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo tak ze z kluczyka od strony pasażera zamykałem wszystkie drzwi,sterowałem szybami a z pilota te od pasażera sie nie zamykały, a kostki są pod boczkiem w drzwiach i ta do zamka to pod blachą maskującą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jericho słyszałem na spocie, że masz soft żeby podpiąć się pod upla? Potrzebuję się Vectrą C podpiąć i zobaczyć co tam w niej siedzi No i chciał bym xenon wypoziomować i wykasować błędy, bo mądry diagnosta ręcznie ustawił światła i teraz du.a blada
W vectra B udalo mi sie tylko z klima polaczyc ;) Interfejs ten sam co do pasia. Mam jeszcze jakis stary do opla, co mi kolega zrobil za 5zl ale nie wiem czy w VC pojdzie. Predzej u mojego kolegi to zrobisz. Daniel Halas - dane w polecanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany. Możecie mi polecić diagnostykę na Bezrzeczu ewentualnie ok.Zawadzkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnostyke czego? przez VAGa? To dzwon do Leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Diagnostyke czego? przez VAGa? To dzwon do Leo.
Zwykła stacja diagnostyczna na przegląd żeby szybko zrobili i bez kręcenia nosem ( po tej stłuczce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na Fabryczną 21 do Polic na zajezdni SPPK robią przeglądy myśle że jakbysmy podjechali to by nie kręcili nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności