Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było załatwić przez tel. przegląd aby gościu zrobił i potem się umówić na przyjazd.

Tak jest zrobione. Autko ma przegląd od środy.

 

No nic tylko życzyć ci powodzenia i aby was koleś nie wykręcił.

Nie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest zrobione. Autko ma przegląd od środy.
Mnie chodziło aby dopiero potem pojawić się z forsą ewentualnie aby koleś przy was zrobił przegląd i wówczas mu zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złe wspomnienia mam z bolesławcem, byłem tam swego czasu po transportera 4-tej generacji, na zdjęciach igła, facet przez telefon tak zachwalał, że aż uwierzyłem. Wsiedliśmy w sąsiada b3 i pojechali. Zajeżdżamy tam, a tam zupełnie inne auto (tylko kolor ten sam) z wyposażenia nic w nim nie było, a miał mieć elektryczne szybki i abs, silnik przez wydech nie dymił, ale za to po odpaleniu, to z przodu nic nie było widać. No i poobijany z każdej strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie dołujmy chłopaka. A tak nawiasem pamiętam historię sprzed 2 lat kiedy to ktoś ze Szczecina ogłosił na forum że odda passata B1 za darmo tylko żeby go zabrać. I przyjechali chłopaki z Dolnego Śląska a teraz młody leci na Dolny Śląsk po B2. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z ta zaliczka to troche zaszalales. 100 lub 200 zl to jeszcze rozumiem ale 1000?????? Te samochody sie nie sprzedaja jak cieple bulki.

 

Ja jak chcialem odkupic B5 od szefa to stala w komisie i kolega mowi ze kktos zostawil zaliczke 200zl. i jak sie nie zglosi to mi go sprzeda. Auto warte 18000 zl.

 

A patrzyles w kontaktach jest tam tego masa. Sasiad smiga juz rok B2 za 600zl.

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie poczekajmy , zobaczymy co młody przywiezie i ocenimy.

na zdjęciu źle nie wygląda ale wiadomo , że zdjęcia to nie wszystko , też kiedyś oglądałem coś pięknego na zdjęciu :) a realu była to kupa.

Młody powodzenie w zakupie życzę ,szczęśliwego powrotu do domu i zadowolenia z autka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciu źle nie wygląda ale wiadomo , że zdjęcia to nie wszystko
I to jest ten bol. Moja B4 tez na zdjeciach calkiem jak samochod a jak ktos przyjechal obejrzec to sam mowil co zdjecia robia z samochodu, a dodam ze zdjecia robilem aby byly bez zadnego ukrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w sumie jeszcze b1 nam brakuje i będizemy mieli pełen skład b1,b2,b3,b4,b5,b5fl,b6

no jeszcze CC ewentualnie by się przydało, kto kupuje?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w sumie jeszcze b1 nam brakuje i będizemy mieli pełen skład b1,b2,b3,b4,b5,b5fl,b6

no jeszcze CC ewentualnie by się przydało, kto kupuje?:D

Jeszcze B6 R32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przeciez B6 ;)

a CC ja moge kupic za wasze skladki :D

 

 

ktos moze wie czy Arek z v-techu shamuje tylnionapedowke w automacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mówił że hamowali automata ale nie przypomnę sobie czy z tyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy na spocie widzieliście ostatnio B3?

 

---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 10:39 ----------

 

Aaa, sorki Maciek Wiórek B3 śmiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sobotnim zrobieniu logow jak nic ciekawego nie wyjdzie to przejade sie na hamowanie do v-techu. Ale mysle ze mam przeplywke do d... bo mul i do tego pali z litr wiecej niz na poczatku.

 

 

P.S. Weso przypomnij marcinowi zeby mi zabral na spot olej i filtr.

Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze CC ewentualnie by się przydało, kto kupuje?

 

ja kupie jak w TOTKA wygram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe panowie ja cały czas poluję na B1 :D odnośnie tego że nam B1 brakuje. Ogólnie następne autko się okaże czy wpadnie kolejne B2 do stajni czy B1. Mam na oku B2 w kombi przed lifta w dieselu w stanie do kompletnego remontu ale puki co najpierw jednego trzeba wprowadzic do stajni zeby sobie miejsce znalazł. Trochu popracuje i może na wakacje coś się mu dobierze do pary. Tak jak pisałem bardzo chętnie B1 bym mu sprawił.

 

Jeśli chodzi i o zakup auta tata mój mi powiedział dzisiaj (ja przedstawiłem mu to co pisaliście a najbardziej wpis Jacka. Powiedział że jest spokojny bo koleś wygląda (przez telefon) na normalnego znaczy sie no wiecie. Mój tatulek ma takie podejscie do świata jak to na 60-cio paro latka przystało. Wszystko i kazdy jest dobry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedział że jest spokojny bo koleś wygląda (przez telefon) na normalnego znaczy sie no wiecie. Mój tatulek ma takie podejscie do świata jak to na 60-cio paro latka przystało. Wszystko i kazdy jest dobry.
Znam takich ludzi, ale dostają po tyłku od tych młodych. Niestety jak kupowałem od młodego busa na firmę też miał być bezwypadkowy i z małym przebiegiem. Popełniłem podstawowe błędy. Auto nie dość że miało strzała z prawej strony, nie wiem jak z jaśkiem, to jeszce ganiało w Polizei deutchland i podejrzewam że te 300 tys co ma teraz trza by mu doliczyć jeszcze ze dwa razy tyle. :P Dałem się zrobić na wodotryski i wygląd. Poza tym gonił mnie termin. Brak auta służbowego musiałem zastępować swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym gonił mnie termin.

Tutaj poniekąd też tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote:

Arek5 skąd dokładnie jesteś?

 

unquote

 

Wychowałem się na starych policach nowopol/słowiańska, natomiast obecnie zamieszkuję nowe police zamenhofa. Obie roboty mam w szczecinie więc często pomykam police-sczecin poprzez przęsocin.

Dzisiaj oddaję swojego passaka na wymianę sprzęgiełka alternatora i likwidację pocenia się w okolicach odmy. A za tydzień mam nadzieję uporam się z tą klimą. Jak narazie Darek z Miękowa nie odpisuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po godz. 16 na poniatowskiego było widziane srebne b5 fl kombi o nr ZS5..5R , to samo które kiedyś parkowało na moim parkingu na żubrow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody a ty z której części Skolwina jesteś? Ja wychowałem się na Artyleryjskiej i chodziłem do 44-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności