Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiem stalowe felgi na zimę i szukam śrub i myslę że to są do stalowych kół, ale czy może ktoś mi potwierdzic że to są do felg stalowych nie do alusów.

 

Ja kiedyś myślałem, że w alu są inne śruby i się myliłem, ale to w 3BG

 

Tak mi sie wydaje ze od alu sa dluzsze spilki ale przy tarczach to nie ma znaczenia, bo przy bebnach z tylu moze byc problem ze za dluga szplika.

 

nieee, różnią się płaszczyzną natarcia przy główce śruby na felgę, do alusów jest większa ta część do stalówek krótsza

 

będą dobre

do stalówek są półokrągłe te kuliste, do alu też takie założysz tylko zależy jakimi wcześniej były zakręcone (stożek czy kuliste). W moich alu niemiec przykręcał kulistymi, Ronale w starym pasku przykręcałem stożkowymi

 

jeśli masz oryginalne alu vw to śruby są takie same do stalówek i do alu, jeśli zaś masz alu nieoryginalne wtedy trzeba kupować śruby z łbami kulistymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybko sie wracalo?
Zawsze szybko, zawsze sucho, zawsze pewnie :D
na przed ostatnim zdjeciu to nie nasz opiekun???
fota ze zlotu nad zalewem z resztą to dominb od nas sprzedaje
Tak nie tylko Łysy jest na tym zdjęciu. :P Poza tym na fotce są autka Dominika i Gładkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy czy uda mi sie namowic jeszcze takiego jednego

 

Pewnie da bo ten termin ma wolny - tak mówił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gitara :D

 

szybkie jeszcze pytanko - kto jest chetny na sciemnianie szybek w najblizszym okresie w foltechu czy jak im tam na klonowica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybkie jeszcze pytanko - kto jest chetny na sciemnianie szybek w najblizszym okresie w foltechu czy jak im tam na klonowica?

 

jaki koszt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś leci albo ma zamiar lecieć do Stargardu i sporotem w najbliższym czasie? (jutro lub w sobotę). Mam do odebrania silnik do mojego pojazdu ale nie mam jak go przywieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - koniec opier%@#$@$nia sie ;) i mowic mi tu szybko kto chce zamawiac opony? Albo lepiej zaloze watek dla chetnych na grupowe zamowienie w opony.com z mozliwoscia jakiegos rabatu, tylko musimy znac kto i jakie opony chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art napisz tutaj ile kosztować ma przyciemnianie szybek w wersji sedan jak i kombi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuu właśnie zamówiłem, cisza była i jakiegoś ruchu w tym temacie nie było, więc odpadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie zamowiles?

 

a szybki to na razie cena standardowa ale jak bedzie wiecej osob postaram sie cos wynegocjowac

 

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

 

na stronce pisza ze jakas promocja jest ... jutro postaram sie przedzwonic i dowiedziec co i jak? a kto jest chetny? tylko nie pisac mi ze zalezy od ceny bo :kijemgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokian H 195-65-R15 95XL - 230 zł/szt w Linea Ul.Południowa 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty z Łysym do tych się przymierzacie?

http://www.opony.com/opony/54553_toyo_proxes_t1_r.html

 

A wyjaśniliście w końcu różnicę w cenie tej samej opony? I o ile niższa cena będzie przy zamówieniu grupowym, no i czy przy grupowym dostane fakturę tylko za mój zakup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zalezy od ceny

 

Tyle mam do powiedzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wyjaśniliście w końcu różnicę w cenie tej samej opony?

 

Tak jak tam napisali. Droższe masz na drugi dzień. tańsze o 100 czekasz tydzień. Od cała różnica cenowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś dobrego taniego lakiernika z okolic szczecin? mam 8 listewek do pomalowania, a rozmowa się wszędzie w sumie od 300 zł zaczyna, a to chyba za dużo jak na listewki na drzwi i zderzaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sobote odbieram b4 po malowaniu to spytam co i jak by kosztowalo ... ale daj mi cynka w sobote zebym nie zapomnial ;) i ile tych tam listew masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro przymierze tylnie czy są w moim kolorze, jezeli tak to do malowania zostana 4 na drzwi i 2 na przedni zderzak, jezezli nie to dojdzie tylni zderzak do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń do Kędziorka,może też zajedzie na kaweczkę.......

 

dzięki kowal za zaproszenie ale jakoś Endrju jak usłyszał że darmowa kawa to juz do mnie nie zadzwonił:dolamam samolub jeden chyba czeka nas powazna rozmowa:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności