Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A temat z oponami kariery nie zrobil? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A temat z oponami kariery nie zrobil?
Niet.
Ano właśnie miałem zamawiać opony i gdzie temat? Czy muszę indywidualnie kontaktować się z Bartkiem, Arielem czy Dominikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A temat z oponami kariery nie zrobil?

 

ano komuś temat przeszkadzał...

 

Ano właśnie miałem zamawiać opony i gdzie temat? Czy muszę indywidualnie kontaktować się z Bartkiem, Arielem czy Dominikiem?

 

Jacku ja, Weso, zejnowski i makspolczyn zamawiamy Nokiany więc jak chcesz także takie opony to daj znać

jakby Cię interesowały opony innych firm to zadzwoń powiem Ci jakie ceny i jacy producenci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A temat z oponami kariery nie zrobil?

 

a już chciałem napisać, że kończy mi się papier toaletowy w domu i kiedy wybieramy sie grupowo do tesco... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a już chciałem napisać, że kończy mi się papier toaletowy w domu i kiedy wybieramy sie grupowo do tesco

 

Witek chcesz dołączyć do ekipy śmiesznych na tym forum ?? Mamy takie specjalne nagrody dla nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a już chciałem napisać, że kończy mi się papier toaletowy w domu i kiedy wybieramy sie grupowo do tesco

Hehehe, dobre... E, no, Witek, dowcip się wyostrza :D, brawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ano komuś temat przeszkadzał

 

No mi ewidentnie. Nie po to go zakładałem żeby nikt się w nim nie wypowiadał i każdy osobno kupował opony. Do takich zakupów wątek wam nie potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrubcie zakupy, dobrze pogadajcie i moze uda sie zalatwic jakis rabacin dla forum to ktos kto pozniej bedzie zamawial tez skorzysta :)

Jak sie nie da to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy takie specjalne nagrody dla nich

to już wiem za co jesteś moderatorem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mi ewidentnie

Ale jak będzie wątek dotyczący opon letnich to będzie wisiał? Ehh Damianku, no trudno będziemy się kontaktowali indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to już wiem za co jesteś moderatorem
Damian jest OPIEKUNEM(i to najlepszym z najlepszych),a ty Witku jesteś troche za bardzo wyszczekany,widzę że ban nic nie pomógł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek założyłem temat. Okazuje się że Bartek kupuje opony sam. Zejnowskim razem z Weso to po kiego ten wątek?? Prosiliście żeby założyć, założyłem. Widziałem kto przeglądał wątek niby osoby wcześniej zainteresowane a jakoś nikt nie napisał posta że deklaruje chęć zakupu. Bartek sam miał o to pretensje że zero deklaracji. Teraz afera że wątek znikł. To jak mam to rozumieć ??

 

Co do Witka to co masz na myśli ?? Śmiało wal na ogól forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mi ewidentnie. Nie po to go zakładałem żeby nikt się w nim nie wypowiadał i każdy osobno kupował opony

 

jak był temat na naszych pogawędkach to byli chętni, jak powstał wątek o oponach to już nie wielu ich było, no ale wątek mógł zostać a chociaż mogłeś zapytać się nas o zdanie a nie usuwać bo Tobie nie pasował

 

tak apropos to ja, weso, zejnowski i makspolczyn kupujemy razem opony ale ok nie ma tematu nie ma sprawy następnym razem każdy sam będzie sobie załatwiał swoje sprawy EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian ja dzisiaj dopiero podjąłem decyzję co zrobić z zaskurniakami. Wcześniej myślałem że starczy mi wypłaty. I stąd moje zwlekanie. Wątek by się przydał chociażby w związku ze zbiorowymi zakupami. Co jakiś czas mógłbyś podczyścić albo usunąć posty jeśli zakupy doszły do skutku. Ja np. nie pamiętałem cen, które chłopaki zaproponowali. No ale już gadałem i z Bartoszem i z Arielem. Jeśli to problem to nie naciskam. Wiem ile macie chłopaki roboty na forum ogólnym a co dopiero czyścić wątki regionalne. Ja już mniej więcej wiem jakie ceny proponowane są przez Bartka i Ariela w oponach mnie interesujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie widzę problemu. Proszę bardzo, każdy może tu założyć wątek nie tylko ja. Macie ochotę aby taki wątek był - zakładać i po sprawie. A nie jakieś mega żale się robią całkiem niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny nastepujące:

Chłodnica 320 zł,

Wentylator 220 zł.

Dostalem odpowiedz od PAMISa jakie chlodnie do passka oferuja.

"W tej chwili na miejscu jest holenderski produkt firmy NRF w cenie 310.

Firma NRF wchodzi w skład wielkiego koncernu zrzeszającego producentów

układów chłodzenia, m.im amerykańskie firmy MODINE i PROLIANCE - jest to

produkt uznany na rynku, z gwarancją, posiadający status części

porównywalnej z oryginalną (OE-Q), lub w niektórych przypadkach - części

oryginalnej (OEM).

Ponadto posiadamy w ofercie produkty fiirm Behr, Nissens, Ava, Valeo,

jednakże na tą chwilę produkt NRF ma najkorzystniejszą cenę."

 

Jako ze przeciek okazal sie na tyle slaby, ze umozliwil mi dzisiaj zwiedzanie czech ;) postanowilem po zaciagnietych informacjach od forumowiczy, ze kupie nowa chlodnie i sam wymienie, bo operacja nie jest skomplikowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj Mariusz o jeszcze jednej rzeczy,na zasilaniu i powrocie na te plastikowe rury od chłodnicy wchodzi oring,jak kupowałem chłodnicę tych oringów w zestawie nie było,jak mi założyli stare to ciekło strasznie,(stare oringi stwardniały i nie uszczelniały połączenia) w serwisie koszalińskim sprzedają tylko oringi wraz z odcinkiem rury która wchodzi w chłodnicę,cena powala na kolana,musiałem jeżdzić po rolmaszach i szukać zamiennika tego oringu,tak że reasumując: przy wymianie zwróć uwagę na te oringi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
postanowilem po zaciagnietych informacjach od forumowiczy, ze kupie nowa chlodnie i sam wymienie, bo operacja nie jest skomplikowana.

A co ma tam być skomplikowanego. Tylko najbardziej wkurzające jest zdejmowanie przedniego pasa i patrzenie na rozbebeszonego passiaka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W tej chwili na miejscu jest holenderski produkt firmy NRF w cenie 310

 

Mi właśnie założyli chłodnicę NRF minęło 2 dni i jest OK zobaczymy jak ruszę w turne po Polsce (jutro do Szczytna lecę) ale gość powiedział mi tak, że jeżeli przytrafi mi się awaria chłodnicy gdzieś w Polsce to trzeba wykonać do nich telefon a Oni zlokalizują warsztat w okolicy który mi naprawi usterkę (należą do stowarzyszenia chłodnicowców;)) a nawet jeśli przytrafi sie usterka układu chłodzenia z Mojej winy to też pomogą.

Sama firma nie wygląda imponująco ale znają się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności