Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopy znów mam problem (użyłem opcji SZUKAJ!) z wymianą grilla. Nie wiem jak wyjąć tą rączkę od maski, kombinowałem na wszelkie sposoby jak ją zdemontować i nic

 

poszedł mail w tej sprawie do Ciebie kolego, a jak sobie nie poradzisz to w sobotę mogę Ci pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trudny jest demontaz./ montaz przedniego blotnika??.

Chce zaoszczedzic i zamiast klepania i malowania chce wymienic caly element bo taniej wyjdzie, i przynajmniej nie bedzie problemu z dobraniem koloru bo chyba wszystkie srebrne paski maja ten sam odcien.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz .

Mocowanie błotnika w 3BG jak na rysunku poniżej.Trzeba będzie też zdemontować listwę progową oraz ściankę zamykającą błotnik od tyłu (od str. zawiasów).

 

b55mocowaniebotnikaprzd.th.png

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

Osobiscie nie bede tego robil tylko mechanik/blacharz. Na razie koszt naprawy po stluczce ok 2tys zl ze wszystkim. Cos drogo chyba, tym bardziej ze tylko reflektor do wymiany a reszte da rade sie zrobic prawdopodobnie razem z przednim pasem wzmacniajacym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na razie koszt naprawy po stluczce ok 2tys zl ze wszystkim. Cos drogo chyba, tym bardziej ze tylko reflektor do wymiany a reszteprzednim pasem wzmacniajacym.

Mariusz myślę że nie jest to wcale drogo. Lampa + zderzak nowe, malowanie maski i błotnika, robota mechanika to chyba dobra cena.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. X bardzo dziękuję idę walczyć

 

---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 15:34 ----------

 

Poszło, trochę się namęczyłem, ale działczy wszystko :) Jedyny duży - to, że nie podoba mi się czarny grill :( myślałem, że zdecydowanie lepiej będzie wyglądać. Także mam na sprzedaż ten grill i będę kupował z chromem.

Przy okazji mam do upchnięcia jakby ktoś chciał ze szczecina lampy lexusa do 3bg, wolę tu na miejscu bo nie chce mi się bawić w paczki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyny duży - to, że nie podoba mi się czarny grill

 

no to muszę Cię zmartwic bo jeśli myślisz, że w chromie jest lepszy to po pierwsze nie dostaniesz nigdzie takiego jak w oryginale ale bez znaczka

w chromie sa dwa rodzaje tj. cały w chromie (taki jak ma J@cek) lub taki jaki miałem wcześniej ja czyli cały w chromie ale pomalowane żeberka na czarno by z daleka wyglądał jak oryginał tyle, że bez znaczka

jak chcesz zobaczyć live jak wygląda grill chrom/czarny (taki jak na jednym z pierwszych zdjęć z opisu "moje auto") to możemy sie umówić i podjedziesz do mnie, mam tego grila z powyłamywanymi zaczepami

mi zdecydowanie podoba się czarny ale jestem ciekaw jak prezentuje się w wersji carbon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, miałem ten chromo-czarny tylko jednym z powodów jego zmiany na czarny było to, że był trochę poździerany, drugim natomiast to, że myślałem, że będzie czarny lepiej wyglądał, niestety myliłem się i nie pasuje on do mojego ciemno-granatowego koloru autka. Zdjęcia dzisiaj zrobię to sam zobaczysz. Ale ten cały w chromie jest fajny więc poszukam takiego i wydaje mi się, że J@ceq ma też czarne żeberka :|

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że J@ceq ma też czarne żeberka

Nie, Jacek ma całego w chromie z DECTANE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik taki: klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, widzę, wybacz za mail :) Widziałeś dokładnie taki gdzieś w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ten Twój czarny grill podoba:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał z okolicy lampy lexusa do 3bg to w dziale sprzedam jest ogłoszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampa + zderzak nowe

Zderzak da sie prawdopodobnie naprawic, jak rowbiez pas przedni.

Reflektor bedzie uzywany za ok 250zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie sie doczekałem nowego pasażera mojego pasiorka :drive:

:urodziny: o 00.57 urodziła sie moja pierwsza córeczka wiec wypijcie za jej zdrówko :drinks: niech rośnie i chowa sie zdrowo :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w takim razie GRATULACJE!!! Niech zdrowa rośnie i przysparza samych radości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności