Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki rozrzut ma ta proszkowa gaśnica O.o
W pierwszej chwili myslalem, ze po nacisnieciu spustu odrzucilo gostka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio miałem odnowienie szkolenia ppoż. i wiem dokładnie co się dzieje z przedmiotami po skierowaniu na nie gaśnicy proszkowej :) masakra,bo proszek do nich przywiera i w ten sposób zdusza płomienie,robi się skorupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek Mr.X ma wyjmaki do radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio miałem odnowienie szkolenia ppoż. i wiem dokładnie co się dzieje z przedmiotami po skierowaniu na nie gaśnicy proszkowej masakra,bo proszek do nich przywiera i w ten sposób zdusza płomienie,robi się skorupa

 

skorupa to nic, kiedyś jak gosciowi dach wstawialem po slupku na podloge wypadł skwarek ze spawania i zaczelo palic sie wygluszenie.

Wtedy od razu gasnica w ruch i tak sie skonczylo... generalnie lakier z blachy wyżarło, rdza na nastepny dzien taka jak po 10ciu latach, plastiki ktore były czyli deska z odbarwieniami... masakra istna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio miałem odnowienie szkolenia ppoż. i wiem dokładnie co się dzieje z przedmiotami po skierowaniu na nie gaśnicy proszkowej :) masakra,bo proszek do nich przywiera i w ten sposób zdusza płomienie,robi się skorupa

 

Ja niedawno podczas gaszenia pożaru taką dostałem po głowie:) włosy sie skleiły jakbym z 4 tuby żelu na nie wylał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś takie klucze do radia:
Ja tez gdzies mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany

Kupię po taniości przednią lewą lampę do mojego paska. Lampa zwyłka nie ksenon.

Jak ktoś coś ma to dawać znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, tak na przyszłość: jakieś serwisy, przeglądy okresowe, to gdzie lepiej robić, w Volkswagenie na Madalińskiego czy na Struga? Macie jakieś doświadczenia i opinie o obu ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej na Struga. Chyba że coś sie zmieniło w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,dawno mnie u Was nie było,znalazłem chwilę żeby zalukać na forum,widzę że nie wiele się zmieniło,pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie u Was nie było
To trzeba zaglądać częściej niż na FB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie może godnego polecenia neurologa dziecięcego w szczecinie który przyjmuje na NFZ ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomku w zdrojach jest cała klinika neurologiczna tam sa najlepsi specjaliści spróbuj poszukać w Internecie szpital zdroje neurologia tam koledze ale u dziecka otwierali płat czaszki głowy i usuwali tętniaka i cała operacja przebiegała perfekcyjnie tam sa sami specjaliści

 

 

tomku mogę się dowiedzieć od kolegi o lekarzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro do Ciebie zadzwonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Tomku i co znalazłeś już lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów panowie jaka dobra pasta do spolerowania drobnych rysek po krzakach przy klamkach od paznokcji itd. wiec o co chodzi drobne rysy żadne specjalne czy coś... Jaka pasta i czy Napewno zejdzie.....

Edytowane przez Tomek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panów panowie jaka dobra pasta do spolerowania drobnych rysek po krzakach przy klamka h od paznokcji iud wiec o co chodzi drobne ust żadne specjalne czy.s czy coś... Jaka pasta i czy Napewno zejdzie.....

 

O kurde tłumacz potrzebny hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności