Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kierę perforowaną i jest super nic się nie zbiera w dziurkach oraz nie wyciera się a ma już ponad 200 kim.

W poprzednim pasku miałem hidy i wytrzymały 1,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kierę perforowaną i jest super nic się nie zbiera w dziurkach oraz nie wyciera się a ma już ponad 200 kim.

W poprzednim pasku miałem hidy i wytrzymały 1,5 roku.

bo ty w bialych rekawiczkach jezdzisz:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że podpytam Opłatek robimy czy drugi rok z kolei cisza w temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstępnie rozmawialiśmy w Glinnej,że zdałoby się zmontować w tym roku opłatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś ze Szczecina, kto "ogarnia" temat navi?

Mam u siebie taki dziwny soft w B6:

GV0kcNV.jpg

Niestety navi V9 na nim nie działa :(

Chciałbym zrobić aktualizację oprogramowania.

Sam niestety nie potrafię.

Pomoże ktoś w znalezieniu kogoś lub może sam by chciał pomóc? Oczywiście nie za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że podpytam Opłatek robimy czy drugi rok z kolei cisza w temacie ?

 

Mogę zadzwonić i podpytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w tej perforowanej brud nie wchodzi w te dziurki?

Mnie sie tylko wydaje, czy faktycznie w tej skorze grubo kiera wyszla?

U mnie nic się nie zbierało :) A nawet jeśli by zabrudziła się ta perforacja to łatwo ją wyczyścić bo jest w miarę miękka struktura. Co do grubości to mżoe rzeczywiście jest ciut grubsza, ale lepiej leży w dłoni niż ori :)

Ja raz na pół roku smarowałem kierownicę kremem nivea :D Tak poradził ten gościu ,żeby ją nawilżać, wtedy skóra nie płowiała była bardziej sprężysta i wyglądała tak tak... zdrowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic się nie zbierało A nawet jeśli by zabrudziła się ta perforacja to łatwo ją wyczyścić bo jest w miarę miękka struktura. Co do grubości to mżoe rzeczywiście jest ciut grubsza, ale lepiej leży w dłoni niż ori

Ja raz na pół roku smarowałem kierownicę kremem nivea Tak poradził ten gościu ,żeby ją nawilżać, wtedy skóra nie płowiała była bardziej sprężysta i wyglądała tak tak... zdrowo

Chyba skusze sie na gladka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pyrzyce pasują? (Udostępnie garaż bez opłat) :jasne
Dzięki Marcin, za możliwość skorzystania. Pyrzyce bardzo blisko, ale udało się operacje przeprowadzić na miejscu wczoraj w Stargardzie.

 

Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze. :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znasz jakis sprawdzony zestaw?

Ktos od nas pare lat temu mial to, i chyba po niecalym roku zaczely szwankowac.

wszystko jeden pies - nie bylo praktycznie roznicy miedzy nimi ... obecnie wypadlem z obiegu - u siebie zainstalowalem oryginaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak tez zrobiłem zamówiłem z Łodzi ma facio zamiennik ale szwedzkie i takie zamówiłem 6000k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieli to czy nie? :)

 

[video=youtube;obi-9j_3_2Q]

 

ciekawe czy takie cyferki można u nas kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy takie cyferki można u nas kupić
Wydaje mi sie ze to sciema.

Na noc bedzie dobre, ale w dzien bez flasha fotki z wakacji moga wyjsc normlanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :)

 

---------- Dodano o 22:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:10 ----------

 

Pies który tańcuje :)

http://www.wiocha.pl/1033314,Jak-uspokoic-psa

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wymieniał ktoś z Was podsufitkę w b5 sedanie? Nie wiem jak ją zdemontować żeby czegoś nie popsuć. I wiecie czy jak ściągnę podsufitkę to będzie na wierzchu kabel antenowy? Gdzieś mi się chyba załamał i radio bardzo słabo odbiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, wymieniał ktoś z Was podsufitkę w b5 sedanie? Nie wiem jak ją zdemontować żeby czegoś nie popsuć. I wiecie czy jak ściągnę podsufitkę to będzie na wierzchu kabel antenowy? Gdzieś mi się chyba załamał i radio bardzo słabo odbiera

Nawet nie bierz się za szukanie uszkodzenia, bo go nie znajdziesz, lepiej od razu kup sobie cały nowy kabel z anteną. Ja zmieniałem, ale nie ściągałem podsufitki, lekko ją odchyliłem na samym końcu, tak żeby tylko odkręcić antenę i włożyć nową. Kabel od nowej puściłem też w podsufitce, ale po boku i po przednim słupku w kokpit.

Akurat uszkodzenia anteny w B5 to stała bolączka, nowy kabel i antena załatwi sprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie bierz się za szukanie uszkodzenia, bo go nie znajdziesz, lepiej od razu kup sobie cały nowy kabel z anteną. Ja zmieniałem, ale nie ściągałem podsufitki, lekko ją odchyliłem na samym końcu, tak żeby tylko odkręcić antenę i włożyć nową. Kabel od nowej puściłem też w podsufitce, ale po boku i po przednim słupku w kokpit.

Akurat uszkodzenia anteny w B5 to stała bolączka, nowy kabel i antena załatwi sprawę

Ale chcę wymienić podsufitkę od razu, bo moja jest w opłakanym stanie, dlatego pytam czy ktoś już ją zmieniał. Nie wiem czy słupki też trzeba demontować itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chcę wymienić podsufitkę od razu, bo moja jest w opłakanym stanie, dlatego pytam czy ktoś już ją zmieniał. Nie wiem czy słupki też trzeba demontować itd.

A chyba, ze tak :) Raczej trzeba słupki i to wszystkie przód środek i tył, całe oświetlenie,osłony przeciwsłoneczne, uchwyty wieszaki i powinna zejść. Kable od oświetlenia mogą być przyklejone do podsufitki, trzeba uważać żeby czegoś nie pourywać ściągając.

I uszczelki drzwi też musisz ściągnąć, ale przynajmniej tylko u góry. ;)

 

Powodzenia

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chcę wymienić podsufitkę od razu, bo moja jest w opłakanym stanie, dlatego pytam czy ktoś już ją zmieniał. Nie wiem czy słupki też trzeba demontować itd.

gorne musisz zdjac a z tym kablem antenowym to juz masz opisane, staly smiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności