Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

brakuje tylko jeszcze zbierznosci i kata pochylenia kół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie na ostatnim spocie , czyli na kręglach rozmawialiśmy o kolejnym w Barlinku u mnie . Niestety będzie on niemożliwy , ponieważ ośrodek na którym chciałem go zorganizować jest obecnie w remoncie i zostanie dopiero uruchomiony na majówkę :(

 

ale mam następującą propozycję :

 

może w którąś niedzielę byśmy się wybrali grupą do Wisełki i rozejrzeli się po ośrodku , który zaproponował sszerszeń na organizację VIII OGÓLNOPOLSKIEGO ????? Na miejscu byśmy zobaczyli jak się tam przedstawia sytuacja z miejscami noclegowymi , parkingowymi i możliwościami rozrywkowymi ;)

 

co wy na taką propozycję ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może w którąś niedzielę byśmy się wybrali grupą do Wisełki i rozejrzeli się po ośrodku , który zaproponował sszerszeń na organizację VIII OGÓLNOPOLSKIEGO ????? Na miejscu byśmy zobaczyli jak się tam przedstawia sytuacja z miejscami noclegowymi , parkingowymi i możliwościami rozrywkowymi

 

co wy na taką propozycję ???

 

Ciekawa propozycja :D i do ogarnięcia , usiądziemy i podyskutujemy z górą FORUMOWĄ , bo jest o czym, Ja jestem za i ile będę mógł to pomogę

Edytowane przez adampolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę że we wrześniu usiądziemy i podyskutujemy z górą FORUMOWĄ
we Wrześniu troszkę za późno na zlot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mówię , żeby podskoczyć do tej Wisełki jeszcze w tym miesiącu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mówię , żeby podskoczyć do tej Wisełki jeszcze w tym miesiącu :)

 

Ucho13 już umówił się na czwartek, mam z nim tam podjechać, ale znowu w wątku zlotowym pojawiły się głosy o przełożeniu daty zlotu i próbowaniu organizacji zlotu w Spale... także sam już nie wiem co robić, jest sens jechać tam na darmo? Chyba jednak góra musi zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ucho13 już umówił się na czwartek, mam z nim tam podjechać, ale znowu w wątku zlotowym pojawiły się głosy o przełożeniu daty zlotu i próbowaniu organizacji zlotu w Spale... także sam już nie wiem co robić, jest sens jechać tam na darmo? Chyba jednak góra musi zdecydować

Życzę powodzenia z całego szczerego serca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ucho13 już umówił się na czwartek, mam z nim tam podjechać, ale znowu w wątku zlotowym pojawiły się głosy o przełożeniu daty zlotu i próbowaniu organizacji zlotu w Spale
Na razie podjechać, pogadać z szefostwem o planach można. Zorientujcie co oni na to, co mogą nam zaoferować, przybliżony koszt, czy jakieś śniadania, obiady itp. Czy na ten weekend moglibyśmy mieć ośrodek na wyłączność.

Na razie ilości osób nie można określić, powiedzcie im między 100 - 200.

Generalnie taki niezobowiązujący rekonesans moglibyście zrobić, jak macie na to czas. no i w rozmowach z szefostwem ośrodka zaznaczcie, że na razie orientujecie się w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zalega komus z was może intercooler do 1,9tdi? Odkupie jak komuś zalega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos ta firme i opinie o niej?

 

Bardzo tanio wychodza jej uslugi. Tak tanio, ze az podejrzane ;;) Szczegolnie polerka i konserwacja.

 

http://www.groupon.pl/oferty/szczecin/Profil-Auto/18789928?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_70&a=411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczegolnie polerka i konserwacja.

 

Różne opinie słyszałem, ale w tamtym roku się zdecydowałem właśnie ze względu na cenę i nie żałowałem. Wiadomo nie jest to jakiś wielki szał jak polerki za 300-400zł, ale jak na tą cenę to byłem zadowolony ;) W każdym razie rysy, które mnie tak irytowały - znikły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jest to jakiś wielki szał jak polerki za 300-400zł,
W promocji 99 zł zamiast 270 zł , a mam miliony mikrorysek. Kolejna kwestia to moj lakier to akryl i ma bardzo cienka warstwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W promocji 99 zł zamiast 270 zł

U nich 270zł bym nie zostawił. Na Przestrzennej jest gość (ShineCar), który robi taką renowację lakieru, że mózg staje. Już nie pamiętam ile mi wołał, ale jakoś 300-400zł chyba. Z tym, że Profil Auto robi polerkę w kilka godzin, a w ShineCar zostawiasz auto na 2-3 dni - to też o czymś świadczy. Tutaj można zobaczyć jego prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profil Auto to chyba Weso polecał kiedyś jako lakiernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Profil Auto to chyba Weso polecał kiedyś jako lakiernika.

chyba mówisz o tym miejscu co ariel swojego całego lakierował, nie wiem czy to oni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecales mi kiedys lakiernika na janickiego - to nie oni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie tylko ja:) Ariel tam cale auto malował, zejnowski tez robil, ja nie wiem czy to oni:d nazwy nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie cos mowiles ze zejni tez tam robil :) a z tego co pamietam jak szukalem tego goscia to tam na koncu jest jeszcze jeden zaklad od lakierowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cos mowiles ze zejni tez tam robil a z tego co pamietam jak szukalem tego goscia to tam na koncu jest jeszcze jeden zaklad od lakierowania.

 

 

Moze to ten Profi Auto:

http://www.cylex.pl/mapa/profil-auto--blacharstwo--lakiernictwo-samochodowe--konserwacja--guzi%C5%84ski-z--10673515-trasa.html

 

Ich strona podana na grouponie nie dziala. http://www.profilauto.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności