Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

prawdze dziś po pracy przekaźnik nr 377

 

co oprócz tego moge zrobić w razie to by nie było to? nie chce nic uszkodzić przy kierce, bo jestem mechaniczną nogą

Przeczyscic albo wymienic przekaznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsza liga - brakuje halogenow i kierunkow w klarze z przodu - poza tym - pierwsza liga - wyglada jak panzervagen z NATO
To kiedy Sebus jedziemy na Paintbala ostrzelac go :D będzie wtedy wygladał jak Jacek powiedział jak panzervagen :) i z prawdziwego NATO:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczyscic albo wymienic przekaznik.

 

przekaźniki znajde od lewej strony przy nogach kierowcy tam gdzieś pod zaślepką nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przekaźniki znajde od lewej strony przy nogach kierowcy tam gdzieś pod zaślepką nie ?

Musisz odkrecic dolna polke pod kierownica zeby dojsc do przekaznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz odkrecic dolna polke pod kierownica zeby dojsc do przekaznikow

 

ok, zabiore sie za to jeszcze póki będzie dziś jasno, sprawdze czy przekaźnik jest zaśniedziały, nadpalony czy cokolwiek tam jeszcze będzie na nim widać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie uważajcie w Płoni na wylocie z miasta (wysokość skupu palet), przed pierwszymi światłami od kilku dni stoi Mondeo z ITD(blachy WE) i wali fotki na ograniczeniu do 60. Wczoraj sie prawdopodobnie nadziałaem bo coś mi błysnęło od tyłu;/. Wycwanili się bo zazwyczaj w tych okolicach suszyli w okolicach stacji Lotos. Teraz nawet z auta nie muszą wychodzić.

Dzięki, wczoraj o 20 to tylko sarny stały na poboczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwsza liga - brakuje halogenow i kierunkow w klarze z przodu - poza tym - pierwsza liga - wyglada jak panzervagen z NATO

 

A dzięki :)

 

 

Fajny.

Ten mat to farba czy okleina?

 

Ile kosztuje takie matowanie?

 

Dzięki również :)

 

Ani farba, ani okleina. Plasti dip. Nie wiem, czy nie zostanę posądzony o kryptoreklamę ale chyba namiar mogę podać: http://www.changeyourcar.pl/

 

Zrobienie auta wielkości Golfa powinno kosztować ok 1500zł wg tego co chłopaki mówili.

 

---------- Dodano o 21:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:44 ----------

 

To kiedy Sebus jedziemy na Paintbala ostrzelac go będzie wtedy wygladał jak Jacek powiedział jak panzervagen i z prawdziwego NATO

 

No ciekawie mógłby wyglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie napalam się zbytnio.
krzysiu luknełem na te autko ,no wiesz nie było własciciela ,takze nie wiem jak chodzi motorek , ale stan i wyglad to jest ok , a ze byłem przed praca to miałem troszke mało czasu ,ale jest fajne autko ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, wczoraj otworzyłem tą dolną półkę z przekaźnikami, wyjąłem przekaźnik nr 377, który wygląda dosłownie jak założony 2 dni temu, zero zabrudzenia.. otworzyłem go, w sensie wyciągnąłem bebechy, w środku też pięknie czyściutko, wtyczki zero śladów nadpalenia, zaśniedzienia, no nówka fumka :/

 

co dalej? najlepiej byłoby jeszcze zrobić porównanie z przekaźnikiem z innego paska.. i tu pytanie, czy w innym aucie znajde taki sam przekaźnik? audi a4, golf 4, którys seat ?? bo to rozszerzy zakres znajomych znacznie ;)

 

pomocy dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomocy dalej
Przyczyna leży w silniczku wycieraczek , albo w przełączniku przy kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyczyna leży w silniczku wycieraczek , albo w przełączniku przy kierownicy.

 

żeby dojść do końca manetki wycieraczek trzeba pewnie zdjąc kierownice, nie chciałbym uszkodzić poduchy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyczyna leży w silniczku wycieraczek , albo w przełączniku przy kierownicy

tez tak mysle ... z naciskiem na manetke przy kierownicy

 

odlacz AQ - zdejmij poduszke (wtyczka jest po stronie poduszki) - jak bedziesz sciagal kasete ze zwijaczem uwazaj na polozenie "magicznego oczka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odlacz AQ - zdejmij poduszke (wtyczka jest po stronie poduszki) - jak bedziesz sciagal kasete ze zwijaczem uwazaj na polozenie "magicznego oczka"

 

i nie baw sie taśma bo urwiesz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi nr. tel do zejnowskiego . Może być na pw albo sms 501-166-332

 

 

Ok. Już mam .

Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krzysiu luknełem na te autko ,no wiesz nie było własciciela ,takze nie wiem jak chodzi motorek , ale stan i wyglad to jest ok , a ze byłem przed praca to miałem troszke mało czasu ,ale jest fajne autko

 

Dzięki Stasiu za fatygę,czekam na chwilę wolego czasu to podlecę go zobaczyć osobiście bo w tym wszystkim motorek najważniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

i od razu pytam, Panowie gdzie u nas w regionie ( najlepiej okolice Koszalina lub Kołobrzegu ale niekoniecznie) można znaleźć konkretny warsztat lub solo speca co zajmie się "profesjonalnym" wycięciem DPF w Mazdzie 6 , 2006 rok

samo wycięcie to raczej pół biedy ale do tego dochodzi ingerencja w elektronikę itp?

z góry dzięki za wszelkie info

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Leo (leopard) powinien ogarnąć temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co zajmie się "profesjonalnym" wycięciem DPF w Mazdzie 6 , 2006 rok

jesli ta Magda jest oparta o sterownik Boscha - nie powinno byc z usunieciem DPF'u problemu ... gorzej jesli jest na Denso - jak juz wszystkie sposoby zawioda - zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ta Magda jest oparta o sterownik Boscha - nie powinno byc z usunieciem DPF'u problemu ... gorzej jesli jest na Denso - jak juz wszystkie sposoby zawioda - zapraszam

Jacek dzięki za info, powiem Ci ze nie mam zielonego pojęcia bo raz ze to auto wuja a dwa zakupione wczoraj (pierwsza mazda w rodzinie) w szczecinie a dziś sie pozapalały kontrolki i niby problemy z dpf, w jaki sposób najszybciej możemy sie zorientować czy sterownik o którym piszesz to BOSCH czy jakiś inny?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności