Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam bardzo, ale to są rzeczy które ulegają zużyciu

chyba tylko w VAGenach ...

 

 

Poza tym jak jesteście tacy mądrzy to sprzedajcie 2.0TDI, wśród wszechobecnym panującym opiniom

90% tych opinii to prawda - V.A.G. rowna w ... dol do korenczykow :]

 

 

I każdy wie, że BMP są silnikami dość dobrymi

tu akurat masz racje ... BMP to jeden z nielicznych z mala iloscia wad fabrycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
modelowo 2007, 11.2006 rok produkcji.
W dowodzie PL jaka masz wbity rocznik?
Mam CI pokazać dane komputera? Zapraszam, przejedziemy się 4,7 na trasie stargard - szczecin.
Te 4,7 to z kompa czy z tankowania? I jaki styl jazdy?
Przepraszam bardzo, ale to są rzeczy które ulegają zużyciu.
Przy ok 190kkm to nie jest normalne zuzycie, tym bardziej ze naprawa do tanich chyba nie nalezy. 1.9 na PD jakos nie maja takiego normalnego zuzycia przy takim przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST
chyba tylko w VAGenach ...

 

 

 

90% tych opinii to prawda - V.A.G. rowna w ... dol do korenczykow :]

 

 

 

tu akurat masz racje ... BMP to jeden z nielicznych z mala iloscia wad fabrycznych

 

To moja wina, że robią gorsze auta? Ja akurat nie narzekam bo prócz tych dwóch rzeczy nic nie robiłem.

 

 

W dowodzie PL jaka masz wbity rocznik?

Te 4,7 to z kompa czy z tankowania? I jaki styl jazdy?

Przy ok 190kkm to nie jest normalne zuzycie, tym bardziej ze naprawa do tanich chyba nie nalezy. 1.9 na PD jakos nie maja takiego normalnego zuzycia przy takim przebiegu.

 

 

Z komputera, ja nie liczę spalania bo mi to do życia nie potrzebne. Takie spalanie mówiłem, że uzyskuj przy jeździe ok. 80km/h na tempomacie.

Przy dynamicznej jeździe w mieście to i 10-11 weźmie.

Mechanik który serwisuje mi auto, powiedział, że to nie peirwsze i nie ostatnie 2.0TDI z wałkiem do wymiany, przy tym przebiegu. "Wycierają się" z biegiem czasu.

 

Czy ja wiem... 1300zł na dwa lata to dość niski koszt utrzymania.

W Lagunie w ciągu pół roku poszło 2000zł.

 

Co miałem wpisać? "2.0TDi to gówno, nie kupujcie go!?" Nie rozumiem.

 

 

PS. Auta już nie sprzedaje. :)

Edytowane przez MaTT_ZST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Frytek

Gdzie dokładnie ?

Moczydło

 

o to ja na pewno będę widywał twojego paszczaka , bo mam znajomych w

na tej wichurze , a po drugie tam z 5 chat na krzyż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem... 1300zł na dwa lata to dość niski koszt utrzymania.

I gdzie ta ekonomia diesla?

To juz wole na Pb jezdzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Dlatego kupiłem drugie auto 1.8T. :P

 

Dla przykładu podam Volvo V50 2.0 w rodzinie w dieslu, gdzie w ciągu 3 lat są faktury na 10 tys zł. :). I 4 powroty na lawecie. Już nie ma niezawodnych diesli. :P

 

 

 

A jeśli chodzi o moej ogłoszenie byłem zdesperowany bo potrzebowałem pilnie kasy, przez 2 tygodnie wisiał z rocnzikiem 2006 zero odzewu, później wpisałem 2007 to 2 osoby zadzwoniły, zrobiłem opis to kolejne 2 osoby + 1 na zamianę za Sharana. :)

 

Niestety nikt konkretnie nie pytał o auto, a dzwonili pogadać jakie 2.0TDI jest złe.

 

Na pewno jakby kupował ktoś z forum to wiedziałby całą prawdę, bo jeśli chodzi o stan techniczny i przeszłość wypadkowa to nie mam nic kompletnie do ukrycia i na całym aucie mogę wskazać tylko 1 rysę. :)

Więc nie rozumiem, takiego ataku, bo nie jestem handlarzem który przygotowuje auto pod sprzedaż i tuszuje to że spawane z 3 z przebiegiem 500tys km.

Zresztą michałrx widział je z bliska :P i chyba nie wygląda tak strasznie i nie śmierdzi trupami wewnątrz. :P

Edytowane przez MaTT_ZST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla przykładu podam Volvo V50 2.0 w rodzinie w dieslu, gdzie w ciągu 3 lat są faktury na 10 tys zł. . I 4 powroty na lawecie. Już nie ma niezawodnych diesli.

 

bo to nie volvo a ford.

 

 

Przy ok 190kkm to nie jest normalne zuzycie, tym bardziej ze naprawa do tanich chyba nie nalezy. 1.9 na PD jakos nie maja takiego normalnego zuzycia przy takim przebiegu.

 

no nie maja, tylko przy 300tys mozna sobie poogladac korbowody w swoim silniku wiec z dwojga zlego wole 2.0.

 

 

90% tych opinii to prawda - V.A.G. rowna w ... dol do korenczykow

 

szczerze? to wolałbym ceeda niz golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to nie volvo a ford.
Ford chyba swojego silnika 2.0 tdci nikomu nie dawal. W mondeo MK3 siedzial fordowski diesel, a w nowym mk4 diesel PSA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

W Volvo V50 jest ten sam silnik co np; w C-Maxie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą michałrx widział je z bliska :P i chyba nie wygląda tak strasznie i nie śmierdzi trupami wewnątrz. :P

 

To było dawno temu także nie wiem czy w międzyczasie nie woziłeś jakiś trupów :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Masz rację wiele się zmieniło... w między czasie woziłem w bagażniku naszego wspólnego kolegę. :-DD:-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto robi debili z ludzi? modelowo 2007, 11.2006 rok produkcji.
Modelowo to nie rok produkcji. Ty w polu 'rok produkcji' podawałeś rok modelowy.
Spalanie? Co w tym dziwnego? Mam CI pokazać dane komputera? Zapraszam, przejedziemy się 4,7 na trasie stargard - szczecin ok 80km/h na tempomacie.
Równie dobrze można napisać, że z górki to spala 2,8, a na lawecie nawet 0...
co Ci przeszkadza choinka +2x AmbiPur?
A to, jak Endrju słusznie zauważył, była już złośliwość z mojej strony.
A jeśli chodzi o moej ogłoszenie byłem zdesperowany bo potrzebowałem pilnie kasy, przez 2 tygodnie wisiał z rocnzikiem 2006 zero odzewu, później wpisałem 2007
No widzisz, tym się różnimy - jak sprzedawałem B5 z listopada 98, modelowo 99, to nie robiłem ludzi w ch.ja pisząc, że auto z roku 99, a też mi zależało na sprzedaży, bo kasa poszła na kolejne auto. O spalaniu też mogłem wspomnieć - na trasie ze Szklarskiej do Karpacza, bo z górki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Ale przecież w treści było napisane 2006 rok, równie dobrze mogłem żadnego roku produkcji nie wpisywać. Nie zatajałem nic, a że nauczyłem się tego od innych osób sprzedajacych auta to druga sprawa. :P

Rozumiem Twoje oburzenie.

 

No ale o co chodzi można zejść poniżej 5 w trasie? Można.

Tam pisałem o spalaniu 4,7 no tu już trzeba się postarać, ale 4,9 przy odpowiednim hamowaniu biegami itp. Lubię jeździć ekonomicznie i schodzę poniżej 5.

Ogólnie na trasie 700km ZST-KTT wyszło 5,1 :)

Pewnie komputer dużo oszukuje, nie wiem, nie liczę rzeczywistego spalania po tankowaniach.

 

Gdyby kasa miała iść na inne auto to byłby pikuś, byłem dużo bardziej zdesperowany. :P

Edytowane przez MaTT_ZST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, żebyśmy się żarli bo przecież nic do Ciebie nie mam, ale mierzi mnie to, że na każdym praktycznie polu trzeba się pilnować, żeby nie być zrobionym w bambuko, nie można w ogóle ludziom ufać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Ok. Rozumiem to doskonale. Jak mi przyjdzie kiedyś sprzedawać wpisze 2006, żeby nie było. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blachy Polickie,szukam sobie takiej zabaweczki więc może ktoś pomoże
krzysiu, to ze ma ,,ZPL, ,to nie swiadczy ze jest akurat z samych ,,Polic,, to równie moze byc z okolic np, Kołbaskowa , ale jakos nie wpadł mi w oko choc ,smigam po naszej miescinie ,jak byś sie dowiedział gdzie go szukac ,to moge podjechac i luknąć na te autko ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Volvo V50 jest ten sam silnik co np; w C-Maxie
A C-Max nie ma fordowskiego silnika ;)

Aktualnie jedyny w miare fordowski diesel to 1.8 TDCi, a w Volvo on nie wystepuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o chyba zapomnieli juz o tej tradycji, Adam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o chyba zapomnieli juz o tej tradycji, Adam,
Nie zapomnieli, Panowie - gadałem nawet z Łysym o tym pod koniec października jakoś, bo sami zastanawialiśmy się nad jakąś okazją do podniesienia kieliszka i skończyło się na tym, że Łysy studia, ja szkolenie i d..a blada.

Dlatego nie wychylam się wiedząc, że i tak nie będę mógł być :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności