Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy masz wolny wieczór

bedzie problem ... do konca tygodnia "zarobiony jestem" :)

 

poczatek przyszlego napieraj smialo

 

---------- Dodano o 22:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:16 ----------

 

Pozdrowienia z

ten to zalatwil sobie wczasy last minute :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak by co z mojej Vki zrobie stolik
a widziałem cos takiego , bardzo elegancko to wygląda, miał grubą przezroczystą pleksi zamontowaną ,a fajnie to wygladało bo sruby co trzymały blat z zaworów zrobił, a denka od tłoków wkleił w blat , no zajerzyscie to wygląda ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas stracimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki gadżet był plan nawet na moście pionierów zamontować,a le coś narazie cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogladałem filmik na youtubie na S3 i krajowych właśnie jak są kamerki jakieź które niby do tego będa miały służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to koledzy juz nas powoli wykańczają , w zadnym kraju nie ma takich bramek jak u nas, poprostu szukamy fiacików 126p trabantów i tudziez podobnych, i smigamy ,na tych autach napewno nie przekroczymy dozwolonej szybkosci ,i bedzie mniej mandatów, nie dadzą nam swobodnie sie poruszać po kraju, na kazdym kroku czycha jakies ufo ,czy to kamery na bramkach ,czy krokodylki w swoich dostawczakach ,policja scigajaca sie z autami , no i nasza ukochana i uwielbiana straż miejska , nie pisząc juz ze i w krzakach stoi zamaskowany struż prawa ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zadnym kraju nie ma takich bramek jak u nas
Eee no Stasiu, bez przesady.

Problem w tym, że u nas przemieszczając się z A do B trzeba walczyć o każdy km, wyprzedzać, hamować i co chwilę zwalniać w terenie zabudowanym.

Jakby było więcej dróg klasy S (już o A nie wspominając), obwodnic, to wtedy można by sobie spokojnie i przepisowo się przemieszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że u nas przemieszczając się z A do B trzeba walczyć o każdy km, wyprzedzać, hamować i co chwilę zwalniać w terenie zabudowanym.

Ty to nawet PB tankujesz żeby być szybciej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to nawet PB tankujesz żeby być szybciej
Hahaha, na razie jedyny mankament po tej operacji "Benzyna" to to, że na postoju obojętnie - z klimą czy bez, stoi na 0,4, przed tym bez klimy schodził do 0,3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo obecna padła a naprawa jej to może być i 4600 zł.
Lepiej naprawic i miec gwarancje niz brac w ciemno uzywke nie wiadomo w jakim stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanie nie cierpiące zwłoki

powinno brzmiec - po co ci to bylko - na T4 narzekales ... sprzedajcie to padlo poki jeszcze cos warte jest i poszukaj cos normalnego - juz nawet fiordy tak sie nie psuja :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinno brzmiec - po co ci to bylko - na T4 narzekales ... sprzedajcie to padlo poki jeszcze cos warte jest i poszukaj cos normalnego - juz nawet fiordy tak sie nie psuja

 

jak mercedesy to racja. Ale ja bym prędzej szukał craftera duze auto ale spalanie odbiega sporo od tego co podaje producent. Ale silnik ciągnie na kazdym biegu, ma fajna elastyke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale ja nie pisałem o sprinterze tylko o c klasie. Ale sprawa już się kręci. Auto u chłopaków na Podjuchach czeka na sterownik. A auto to te osobowe, którym pomykałem żeby nie wpaść w koszty paliwa. Bus jak na razie odpukać śmiga jak młody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bus jak na razie odpukać śmiga jak młody

juz myslalem ze sluzbowy znowu sie posypal ...

BTW - jak ty chcesz koszty ciac - toc nic taniej od passata nie pojedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku jeszcze audi ale jest mietek niestety i trza śmigać tym co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wtedy można by sobie spokojnie i przepisowo się przemieszczać.
Paweł a znasz takich co unas wkraju jeżdza przepisowo , zaden , kazdy ma we krwi żądze scigania , lub pokazania co ma pod machą , i cisnie ile wlezie , jedynie dziatki, co w niedziele na drugą strone sie udają ,ci to tak oni przepisowo jadą , ale szlag trafia jak takiego masz przed nosem ,,,, wtedy but pedał i poszedł, a zarogiem czai sie nasz znajomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł a znasz takich co unas wkraju jeżdza przepisowo
Ja Stasiu jeżdzę przepisowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności