Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ujawniają się skryte marzenia :dobrze najważniejsze zaakceptować jest samego siebie :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam dzisiaj do was pytanie ;]

 

Z racji że za każdym razem jak wsiadam do auta denerwuje mnie widok mojej kierownicy :/

Wytarta na maksa, i tak myślę na obszyciem.

 

Co myślicie o tym:

 

http://allegro.pl/pokrowiec-na-kierownice-z-jednego-kawalka-skory-i2529639985.html

 

Ewentualnie jakaś reanimacja.

 

Mam w pracy goscia co tym sie zajmuje i widzialem jak to wyglada, i powiem ze jest ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak myślę na obszyciem.
witaj wiesz kolego jak juz masz wytartą kiere to jest dobry sposób jesli jest to orginalna skóra jesli podróba to nie warto bo za jakis czas ona zrobi sie jak twoja kiera musi byc skóra wtedy to długo posłuzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Stargardzie kobieta obszywa,widziałem jedną kierę i fajnie jej to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witaj wiesz kolego jak juz masz wytartą kiere to jest dobry sposób jesli jest to orginalna skóra jesli podróba to nie warto bo za jakis czas ona zrobi sie jak twoja kiera musi byc skóra wtedy to długo posłuzy

 

Stasio, tyle co ja jeżdżę autem, to te obszycie przeżyje mnie ;]

Po 8 h jazdy w pacy, staram się jak najmniej jeździć.

Wiesz nie oczekuje za 30 zl ze bedzie cos wieczne, oraz super, extra.

Chce poprostu kiere odświeżyc, bo az mnie kuje po oczach jak wsiadam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stasio, tyle co ja jeżdżę autem, to te obszycie przeżyje mnie ;]

Po 8 h jazdy w pacy, staram się jak najmniej jeździć.

Wiesz nie oczekuje za 30 zl ze bedzie cos wieczne, oraz super, extra.

Chce poprostu kiere odświeżyc, bo az mnie kuje po oczach jak wsiadam ;/

Powiem Ci, że mój kolego zakupił to sobie do Octavi i wogole ale to wogóle nie przypadło mi to do gustu, naciag ciulowy, skóra nie łączy się do końca, zostaje szczelina, także wolałbym uzyć innych preparatów do odnowienia kiery no chyba, że obszycie u fachowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że mój kolego zakupił to sobie do Octavi i wogole ale to wogóle nie przypadło mi to do gustu, naciag ciulowy, skóra nie łączy się do końca, zostaje szczelina, także wolałbym uzyć innych preparatów do odnowienia kiery no chyba, że obszycie u fachowców.

 

Zgadzam się , ja fokusa tak robiłem , bieda straszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie, mam dzisiaj do was pytanie ;]

 

Z racji że za każdym razem jak wsiadam do auta denerwuje mnie widok mojej kierownicy :/

Wytarta na maksa, i tak myślę na obszyciem.

 

Co myślicie o tym:

 

http://allegro.pl/pokrowiec-na-kiero...529639985.html

 

Ewentualnie jakaś reanimacja.

 

Mam w pracy goscia co tym sie zajmuje i widzialem jak to wyglada, i powiem ze jest ciekawie.

 

Ładnie tego sam na pewno nie zrobisz, bo na zdjęciu to tylko fajnie wygląda :)

Ja mogę ci polecić tego gościa http://allegro.pl/kierownica-vw-passat-b5-golf-4-iv-skora-perfora-i2529061592.html

Dzwonisz mówisz jaka kierownica wysyłasz adres smsem i następnego dnia masz kierownice ładnie obszytą. Przy odbiorze trzeba zapłacić 245zł, ale orazu z kierownicą masz przygotowany druczek na pocztę, żeby swoją starą odesłać do gościa za pobraniem i 70zł masz z powrotem. Za 175zł masz ładnie obszytą kierownicę na lata :) Chyba, że nie chcesz skóry perforowanej tylko jednolitą to będzie taniej bo są za 130zł

Robiłem u gości już kilka kierownic i zawsze byłem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na Redzie widziałem nasza nową koleżankę ;) widac , że rozrząd poskładała , ciekawe kiedy kolejnego spotka zorganizuje , z chęcią się na niego wybiorę :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie jakaś reanimacja

daj spokoj - z kierownicami caly pic to ... rodzaj SQRY uzyty do obszycia kierownicy

jedz do ulachy na lukasinskiego - bedziesz lzejszy o ~250,- ale kiera bedzie z najlepszej sqry jaka jest na rynku - do tego facet szyje tak samo jak fabryka (ten sam wzor)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak miałem sportową kierę ze skóry w kadecie , jak się wycierała traktowałem ją pastą kiwi w płynie do butów i też po tym zabiegu nawet całkiem fajnie wyglądała ;) i co najważniejsze nie brudziła i nie farbowała , a zabieg taki kosztował mnie tylko 9 złociszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. Czy nie wybiera sie ktos z was 10wrzesnia albo pare dni pozniej do Chorwacji? Wykruszyli nam sie znajomi i poszukujemy kogos. Ktos moze chetny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to gitara to sie jeszcze dogadamy co do godziny i dnia ale bardziej to chyba w niedziele
W sobote jestem dostepny do ok 16.00. W niedziele rano wyjezdzam. Wracam wtorek-sroda.

 

 

Dla tych co lubia wieksze ksztalty:

http://www.cda.pl/video/201828b/Najgorsza-tancerka-na-rurze

 

Teraz cos na poprawienie humoru:

http://www.cda.pl/video/3077708/Nieudany-prezent-na-walentynki

 

 

A tu wykopalem filmik ze swojego dziecinstwa ;)

http://www.cda.pl/video/864817/8-latek-powalil-na-kolana-doroslego-Bboy-Lil-Demon

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nie wybiera sie ktos z was 10wrzesnia albo pare dni pozniej do Chorwacji?
Nie wybieram się, ale ciekawy jestem ile Was kosztować będą noclegi - jakiś hotel, apartament, co tam wzięliście?

Weso, a Was ile to kosztowało?

No i do Adama pytanie - jak tam w słonecznej Italii? Gdzie byliście? Jakieś zwiedzanie miast czy plaża?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hotelu ani apartamentu nie rezerwowalismy jedziemy w ciemno. Ceny noclegow mozna negocjowa, w zaleznosci ile dni spedzasz w danym hotelu. Chcemy troche pojezdzic po calej Chorwacji takze mysle aby byc gdzies w 3 hotelach I zobaczymy jak to wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i do Adama pytanie - jak tam w słonecznej Italii? Gdzie byliście? Jakieś zwiedzanie miast czy plaża?

 

Paweł my jedziemy 24 sierpnia , wracamy 5 września. Ale jak wrócę to foto relacja będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładnie tego sam na pewno nie zrobisz, bo na zdjęciu to tylko fajnie wygląda :)

Ja mogę ci polecić tego gościa http://allegro.pl/kierownica-vw-passat-b5-golf-4-iv-skora-perfora-i2529061592.html

Dzwonisz mówisz jaka kierownica wysyłasz adres smsem i następnego dnia masz kierownice ładnie obszytą. Przy odbiorze trzeba zapłacić 245zł, ale orazu z kierownicą masz przygotowany druczek na pocztę, żeby swoją starą odesłać do gościa za pobraniem i 70zł masz z powrotem. Za 175zł masz ładnie obszytą kierownicę na lata :) Chyba, że nie chcesz skóry perforowanej tylko jednolitą to będzie taniej bo są za 130zł

Robiłem u gości już kilka kierownic i zawsze byłem zadowolony.

Ja robiłem kierę u tego gościa , skórę jednolitą...super to wyszło ,i wygląda jak nówka.Polecam , mimo że trzeba wysyłać , ale naprawdę warto.

Edytowane przez DaVWiDs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :D potrzebuje do swojego pazia upchac 350kg, moge wypruć bagażnik z foteli nawet :) wszystko bedzie rozlożone rowno w całym aucie. Auto obnizone troche ale nie za wiele (jakis 1-2cm od serii) da rade ?? trasa 250km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności