Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

:rozpacz: i koledzy z zalem zawiadamiam passacik odjechał do nowego własciciela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś chciał ori używke to moze cos znajde u siebie bo chyba ostatnio cos kopnalem takiego przypadkiem.

 

THX zielony ale używke to ja mam własną :) zamontuje jutro nowy bo wtedy będę miał pewność czy to to ale jeszzcze raz thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passacik odjechał do nowego własciciela
Za dobre pieniądze chociaż oddałeś? Co teraz w planach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
THX zielony ale używke to ja mam własną zamontuje jutro nowy bo wtedy będę miał pewność czy to to ale jeszzcze raz thx

 

Zalezy jaka kupisz. Ja bym sie na bawił w zamienniki, ostatnio nawet nie boscha bo trafiaja sie podróbki tego... ostatnio nam z intera przywiezli taka.. To po podlaczeniu z wolnych szla pieknie do gory a na gornych partiach dławiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedni mówią że leniwa, a drudzy chwalą że fajnie jęczy, ona na roksie teraz jest dla zainteresowanych:d

I 200 zł za godzinę bierze, w necie jest ogłoszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepływką od 120 zl do 450 zależy od firmy
Polecany jest tylko Bosch, z Pietburgiem roznie bywa.
przepływkę czysci się w benzynce ?
Do przeplywki uzywa sie albo alkoholu izopropylowego albo specjalnego prepatartu przeznaczonego do przeplywek - znajdziesz na aledrogo.

 

---------- Dodano o 20:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:11 ----------

 

Ja bym sie na bawił w zamienniki, ostatnio nawet nie boscha bo trafiaja sie podróbki
Moze wymienic w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jaka kupisz. Ja bym sie na bawił w zamienniki, ostatnio nawet nie boscha bo trafiaja sie podróbki tego... ostatnio nam z intera przywiezli taka.. To po podlaczeniu z wolnych szla pieknie do gory a na gornych partiach dławiło.

 

Zielony ty ze Szczecina jestes ? i czy masz ją w Szczecinie ?

Widzę że kolega z Nowogardu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że kolega z Nowogardu

 

mam ją w nowogardzie. Jutro zobacze czy to napewno to po numerach i dam ci znac jak bedziesz zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł, a co teraz ,no musze wiekszy typ auta ,to seat alhambra, albo vw sharon za tyle ile chciałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny sposob zamiawiania w McDonald's ;):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
THX zielony ale używke to ja mam własną

szukaj ori z Boscha - Pierburg tez jeszcze daje rade ... odpusc sobie wszelkiego typu podroby - I2S/Vale etc. - te od nowosci nie trzymaja parametrow :]

 

co do programu - masz strego typu sterownik z eepromami (PLCC32 27C010) - sa to kosci jednokrotnego zapisu - zastapione beda flashami PLCC32 29F010 (wielokrotnego zapisu) - ze wzgledu na synchro - nie zrobisz pomiaru na rolkach - ale zapraszam na Dynometa po programie - zobaczymy co koledzy wyrzezbia (wysylkowo) ;)

 

BTW - zwroc uwage na podstawki ktore powinni wlutowac w ECU - bedzie latwiej w przyszlosci ewentualne korekty programu zrobic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest własnie odpowiedz człowieka co wie co robi , w turanie ze 101 koni tak przygotował program ze teraz kolega to nie mysli o zmianie na inny , tez wraz Leo musieliśmy go wymontować i rozpołowic na pół, ten człowiek wie i ma cholerny zasób w modernizacje podnoszena mocy, na 100% polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Wybiera się ktoś w sobotę z naszych rejonów w kierunku Gdańska ? Proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamontowałem nową przepływke różnicy żadnej oddałem do ic :) pozostaje tylko program na który się jeszcze waham :)

pytanko z innej beczki robi ktoś w Szczecinie regeneracje przekładni ? bo okazało sie że mi cieknie z osłony koncówki drążka przebiłem igłą i leci zielne ufffffff pech to pech na allegro są po 400zl regenerowane ale trzeba wysyłać starą sprawdzają i jak jest ok zwracają kaucje ) nowa kosztuje 1000zl . jeżeli ktoś przerabiał problem może napisać pare dobrych rad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamontowałem nową przepływke różnicy żadnej oddałem do ic

 

To zrób najpierw logi i sprawdź czy to rzeczywiście przepływka, bo w ten sposób to można pół samochodu wymienić i nie poczuć różnicy ;)

Leo zna się na rzeczy więc jeśli się wahasz to się z nim umów i wszelkie wątpliwości rozwieje, a przede wszystkim będzie potrafił stwierdzić czy problem z Twoim autem leży po stronie przepływomierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r

Ja zmieniałem uszczelki http://allegro.pl/przekladnia-maglow...346685586.html maglownicy sam i po zmianie nic nie ciekło.[/quot

Rozumie że trzeba wymontować magiel :( i dzialać długo czasu to robiłeś ?

 

---------- Dodano o 15:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:02 ----------

 

To zrób najpierw logi i sprawdź czy to rzeczywiście przepływka, bo w ten sposób to można pół samochodu wymienić i nie poczuć różnicy

Leo zna się na rzeczy więc jeśli się wahasz to się z nim umów i wszelkie wątpliwości rozwieje, a przede wszystkim będzie potrafił stwierdzić czy problem z Twoim autem leży po stronie przepływomierza.

 

tak masz racje jak sie uporam z maglem na pewno zajme sie tym tematem pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capslock thx za pomoc odezwe się pogadam z tobą :)

jeszcze jedno pytanko wygłuszam autko maska plus para drzwi i jak zostanie bagażnik :) widzę że tych mat na allegro trochę jest czy może ktoś z was robił i jak tak którą mate najlepiej kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo - przyszedł czas na logi ;) dawka nieco się zmniejszyła ale i tak za wysoka, więc nie obejdzie się bez Twojej pomocy.

 

Log (1 - 001,004)

 

Log (0 - 007,013)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwiłem co to za szczyl jeździ Stasiowym Passkiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności