Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam fotek przed, ogolnie swiecil jeszcze srodek lamp:) to go wylaczylem w dlugim kodowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elektryka siada ;)

 

??? raczej szerokie podejście do tematu:)

 

a po kolejnym teście i lekturze forum stwierdzam ze to raczej nie usterka czujnika "stopu", światła stop świecą sie przy naciśnięciu na pedał hamulca

Edytowane przez gregoriuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie taki problem mam,
Grzesiu napewno nic sie nie dzieje ,z tym mozna jezdzic ,tylko nie bedziesz miał , abs i esp , posprawdzał bym jeszcze raz połączenia , wtyczka gniazdo ,

 

---------- Dodano o 22:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:48 ----------

 

Grzesiu a masz vag , sprawdz sobie czujniki zaraz wyskoczy który jest , cos nie tak , z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,tylko nie bedziesz miał , abs i esp
A tam od razu nie bedzie mial. Niech sie chlop przejedzie po piasku to stwierdzi namacalnie czy systemy dzialaja czy tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu a masz vag , sprawdz sobie czujniki zaraz wyskoczy który jest , cos nie tak , z nim
Albo znajdź kogoś z VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie,

nie dam rady się tym zając z braku czasu :( czas do roboty jechać, ale jeśli coś sie będzie działo z autem to małżonka odezwie się na forum :) lub od razu wstawi auto do mechanika

raz jeszcze dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja się pochwale:d jako że byłem z vagiem w aucie to moje światła tylnie wyglądają teraz tak[ATTACH=CONFIG]74587[/ATTACH]

 

No i o to chodzi :brawo

Krzysiek kiedy mogę podjechać ?? :drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weso zapodaj jak zrobiłeś kodowanie świateł ( jeśli to nie tajemnica )

pozdrawiam

 

ps. kędzior ty pilnie zgłębiaj wiedzę a my się zatroszczymy , przytulimy i kawę też wypijemy . Na kolegów możesz liczyć he he ( jak tam fura??? nie piszczy ???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, wiemy będziecie chodzili w różowych koszulkach jak różowe landryny

 

hahaa fajny kolorek sobie wybierają w głosowaniu--taki MĘSKI :lol

 

 

to ja się pochwale:d jako że byłem z vagiem w aucie to moje światła tylnie wyglądają teraz tak

 

eeeee no Panie--- dużo lepiej wyglądają b6 z ringami niż bez :dobrze

 

przymierzam się ale chyba poczekam aż zakupie hella black

 

:D eeeeeeee to już wyższa liga----hella black+ring wewnętrznych lamp (postój+kierunek) :D

 

 

weso zapodaj jak zrobiłeś kodowanie świateł ( jeśli to nie tajemnica )

pozdrawiam

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/53654-tylne-swiatla-postojowe?p=1562774#post1562774 post nr8 luknij

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki weso dodatkowy bajer który można wykorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blop własnie Twoim postem sie sugerowałem:) tylko nie wiem czemu nie mogę jasności regulwoać i nie mam tych miejsc do wpisywania wartości pod bajtami:))ale ogołnie jest gitara:d tylko teraz jak mruga kierunek to na zmiane z postojem:) śmiesznie to wygląda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek to co kiedy mogę i gdzie do Ciebie podjechać ?? :) no nie bądź taki ja też takie chcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek to co kiedy mogę i gdzie do Ciebie podjechać ?? no nie bądź taki ja też takie chcę

dzwoń jutro:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blop własnie Twoim postem sie sugerowałem tylko nie wiem czemu nie mogę jasności regulwoać i nie mam tych miejsc do wpisywania wartości pod bajtamiale ogołnie jest gitara:d tylko teraz jak mruga kierunek to na zmiane z postojem śmiesznie to wygląda

 

zauważyłem że to zależy Weso od wersji VCDS (co klon to inaczej :lol ) Ja mam taką możliwość ale........ ogólnopolski coraz bliżej,będzie można mieszać :D pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem że to zależy Weso od wersji VCDS (co klon to inaczej ) Ja mam taką możliwość ale........ ogólnopolski coraz bliżej,będzie można mieszać pozdr.

 

Zebyście pozniej po tych modach auta we dwóch odpalili... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem że to zależy Weso od wersji VCDS

do tego rodzaju mieszania VCP jest chyba troche lepszy - wiecej opisow przy long-codingu ...

co do wersji VCDS'a - im nowsza wersja tym wiecej bitow opisanych

ostatnio w scirocco wlaczylismy wszystkie lampy z tylu - VCP'kiem poszlo bez wiekszego problemu - VCDS nie mial tak bogatej dokumentacji (opisow)

 

---------- Dodano o 08:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:11 ----------

 

czy po prostu gdy to się świeci to nie ma ABS i ESP i trzeba jeździć z rozwaga?, ale fizycznie jeździć się da??
da sie jezdzic - przyczyn moze byc kilka - od czujnika kata skretu przez agregat abs'u po czujnik abs'u - zapnij VAG'a - bedziesz wiedzial jak kosztowna bedzie naprawa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tego rodzaju mieszania VCP jest chyba troche lepszy - wiecej opisow przy long-codingu ...

co do wersji VCDS'a - im nowsza wersja tym wiecej bitow opisanych

ostatnio w scirocco wlaczylismy wszystkie lampy z tylu - VCP'kiem poszlo bez wiekszego problemu - VCDS nie mial tak bogatej dokumentacji (opisow)

hmm chyban ie do końca Blop wrzucal screeny z wersji 908 i miał więcej funkcji niż ja w 10.6:) chyba że to jeszcze od sterownika zależy, on miał końcówkę AG a ja mam J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przerabial ktos temat wyciągania zbiorniczka plynu do spryskiwaczy? Ma ktos pojęcie co i jak po kroku?

Wolałbym przyjsc na gotowe bo tak to zawsze sie wyciąga nie potrzebne rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa :) trochę rzeźby jest, ja przy zmianie xenonow i dokładaniu pompki do spryskow, na pewno ściągałem IC ;] i zbiornik trzyma sie chyba na 3ch śrubach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności