Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

czyli ten co pisałem w filtrze paliwa

tak - wlasnie ten ... w V6 TDI kazda nieszczelnosc to zmora dla kierownika - znam przypadki gdzie padaly pompy przy probie krecenia na zapowietrzonym ukladzie zasilania :]

 

 

No właśnie ja też zamienniki mogę wziąć i też nie chcę bo też im nie ufam

zejnu - jesli bedziesz mial 100% pewnosci ze pas nie mial strzala - bierz - pas po strzale rozciaga sie - przy nastepnym zadzialaniu zamiast rozciagnac sie - polamie ci zebra - tak wiec z tymi zamiennikami (nowymi) nie jest tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zejnu - jesli bedziesz mial 100% pewnosci ze pas nie mial strzala - bierz - pas po strzale rozciaga sie - przy nastepnym zadzialaniu zamiast rozciagnac sie - polamie ci zebra - tak wiec z tymi zamiennikami (nowymi) nie jest tak zle

zejnik mówi o pasie przednim(tym co chłodnice itp:) a nie o pasie przy fotelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso olej 1 klasa :ok: Rzeczywiście silnik jakoś lżej się kręci :) Polatam zobaczę jak będzie dalej się sprawował. Trochę bałem się to lać do silnika, bo można powiedzieć, że taki sam kolor wylałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weso olej 1 klasa Rzeczywiście silnik jakoś lżej się kręci Polatam zobaczę jak będzie dalej się sprawował. Trochę bałem się to lać do silnika, bo można powiedzieć, że taki sam kolor wylałem

hehe to git:) jutro zalewam do b6 , i mam ten dodatek MoS2 w osobnym opakowaniu, chyba zaleje pół do b5 i pół do b6:) potestujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Was też sypie śnieg??? wkońcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Was też sypie śnieg???

Taaa..... Niestety.

 

 

wkońcu...

Tylko roboty będę mieć. Weź teraz odgarnij śnieg z całej stacji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Was też sypie śnieg??? wkońcu...
A idź Pan... W wigilię, święta niech poleży i wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bra potrzeba mi pomocy, powiedzcie mi, które pasy przednie z jakich modeli silników i czy przypadkiem też nie ten od b5 pasują do mojego na allegro są ale takie rozbieżności cenowe, że szkoda mi kasy na coś co może być tańsze
Napisz do luka http://forum.vw-passat.pl/member.php/76740-luka1912

Ja bralem u niego czesci do swojego pasia. Targowalem sie i wychodzilo taniej niz na alledrogo.

Bylem zadowolony ;)

 

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

 

Weso olej 1 klasa
A co zalales? Lada tydzien czeka mnie perwsza wymiana w 1.8T ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A idź Pan... W wigilię, święta niech poleży i wystarczy

Dobrze mówi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zejnik mówi o pasie przednim(tym co chłodnice itp a nie o pasie przy fotelu

łlleee - to to na pierwszym lepszym szrocie dostanie i jak najbardziej oryginał w uzywce ... sorry za moje faux pa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A idź Pan... W wigilię' date=' święta niech poleży i wystarczy ;)[/quote']

 

Dokladnie wlasnie lece do Milicza i Walbrzycha a potem do Kielc no i pogoda nie rozpieszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A idź Pan... W wigilię, święta niech poleży i wystarczy
Dokładnie, a po co przez resztę roku? Tylko kłopoty, trzeba odśnieżać, uważać na ślizgające się auta i jeździć bardzo wolno :P Bo nie powiecie że jeździcie na sankach czy nartach albo lepicie bałwany. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się kutfa do Afryki przeprowadźcie :P tam raz na jakieś 5 lat spadanie śnieg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludki jak coś to na "moim" Orlenie w Policach jest promocja benzyny 98 w cenie 5,43 zł/l

Niestety nie ma innych paliw. Można kupić tylko 98 lub LPG. Nie wiem jak długo to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe to git jutro zalewam do b6 , i mam ten dodatek MoS2 w osobnym opakowaniu, chyba zaleje pół do b5 i pół do b6 potestujemy

Ja ten dodatek do paliwa muszę dolać, trochę wtryski przepłukać ;)

A co zalales? Lada tydzien czeka mnie perwsza wymiana w 1.8T

Liqui Moly MoS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MoS2

 

Nie wiem cze tego symbolu nie widzialem na jakims odrdzewiaczu... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak - wlasnie ten
Jacku taki sam zaworek przy filtrze jest w passatach i ostatnio miałem taki sam problem ze za ch,,,,,,,,,re nie mogliśmy dojsc co za przyczyna ale jak zapalił silnik to własnie przez ten ch,,,,,,,ny zaworek ropa sie lała strumieniem a ze miałem w zapasie drugi to na chybił trafił wsadziłem i problem znikł odpala od kopa czy zimno czy ciepło czy jak stoi długo problem znikł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taki sam zaworek przy filtrze jest w passatach

sa podobne - zasada dzialania ta sama ale wielkosc inna - nie pamietam teraz ktory jest jaki ale wystepuja tez z jednym i dwoma oringami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dwa lub jeden oring ale tez nie wiem który bym musiał walić do garazu ale jak juz doszli co jest co to chyba juz nie bedzie potrzeby dalej sie rozpisywac wiem z doswiadczenia ze czesto takie cos siada i mam na zapasie dla siebie ot tak a nóz sie przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam na zapasie dla siebie ot tak a nóz sie przyda
A ja jadę do castoramy na dział hydrauliczny i za 0,20 zł dobieram sobie oring a nawet nie szkoda forsy na zestaw, zawsze do czegoś się przyda. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności