Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Radyjko stare czy mlode bylo?
Model DEH-2900MP
Moze ktos przed toba cos tam montowal?
Być może bo nie miałem oryginalnego radia.
A czemu miales a nie masz?
Bo zamontowałem Naviheaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Model DEH-2900MP
To nie taki stary ;)

 

Być może bo nie miałem oryginalnego radia.

I tu moze byc rozwiazanie. Podobno wystarczy tez zwykly przewod sluzacy za antene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu moze byc rozwiazanie. Podobno wystarczy tez zwykly przewod sluzacy za antene.

 

Czyli starczy ten separator o ktorym pisal capslock?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak kupiłem paszczaka nie mialem radia, były własciciel zabrał , wstawilem radio Sony (dość młode bo 2 latka ma) ,i dodałem separator o którym mowa wczesniej,bo tez był kłopot z sygnałem, odbiór poprawił sie o 100 % , odbiera chyba wszystkie stacje i napewno polepszył sie zasieg , mieszkam prawie 80 km od Szczecina a odbiera mi radio Eska tam nadawane , wiec polecam.

Radio orginalne zasila antene ze wzmacniaczem na dachu a nowe nie maja tego , dlatego potrzebne jest zasilanie dodatkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie podlaczyc ten trzeci, maly kabelek? To jest masa czy cos? Ogolnie jak to zlaczyc?

Znajomy ma taki problem w civicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest + i to najlepiej od zapłonu co by nie cały czas podawać tam napięcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie każde radio ma wyjście + na antenę (niebieski kabelek) i ten + jest po włączeniu radia. Nie ma potrzeby dodatkowej instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrali komuś kiedyś dowód za szybę ? Jechałem w piątek spadł gościowi kamień z naczepy a nie była nakryta plandeką i stwierdzili że to z jego winy ale zabrali mi dowód i wpisali że mogę dojechać tylko do miejsca garażowania wydaje mi się że powinni dać chociaż na kilka dni.I nie wiem jak mam teraz jechać wymienić szybę ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nie wiem jak mam teraz jechać wymienić szybę ?
Na lawecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie każde radio ma wyjście + na antenę (niebieski kabelek) i ten + jest po włączeniu radia. Nie ma potrzeby dodatkowej instalacji.

 

Dokładnie jak kolega napisał , w moim radiu tez jest wyjście z niebieskim kablem i tam mam podłaczony ten separator.Jak właczam radio to wzmacniacz dostaje zasilanie i zaczyna dzialać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie tłumaczysz ze jedziesz wymienić tą szybę. Albo nie dasz się zatrzymać bo chyba do w-wy nie jedziesz.

 

 

Ps. Potrzebuję też szybę czołową moja dostała kamieniem w szczecinie.Potrzebuję używki ale zeby nie była matowa a wymianę zrobie sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabrali komuś kiedyś dowód za szybę ? Jechałem w piątek spadł gościowi kamień z naczepy a nie była nakryta plandeką i stwierdzili że to z jego winy ale zabrali mi dowód i wpisali że mogę dojechać tylko do miejsca garażowania wydaje mi się że powinni dać chociaż na kilka dni.I nie wiem jak mam teraz jechać wymienić szybę ? :D

 

W świetle przepisów powinna byc laweta ale osobiście bym zaryzykował i pojechał samochodem bez lawety na wymiane. Za lawete bedziesz musiał zaplacic, chyba ze masz znajomego :) . A z tego co mi wiadomo- choc pewnosci nie mam , w razie co to wypiszą Ci mandat bo dowód rejestracyjny juz zabrali. Po wymianie szyby i tak musisz jechac na stacje diagnostyczną zeby wystawili papier ze masz wymieniana szybe i z tym papierkiem do urzędu komunikacji po odbiur dowodu i naklejki na szybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie panike siejecie! Za łepka pewnie jeden zdrugim jezdzil autem ojca bez prawka a teraz boja sie jechać szybe wymienić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W świetle przepisów powinna byc laweta ale osobiście bym zaryzykował
No wiadomo że na lawecie jechał nie będe :P Tylko chodzi mi o to czy powinni wystawić dojazd do miejsca garażowania czy na kilka dni ? Bo zazwyczaj jak zabierają dowód to dają czas na naprawę chyba tydzień czy dwa i autem można jeźdźić normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo zazwyczaj jak zabierają dowód to dają czas na naprawę chyba tydzień czy dwa i autem można jeźdźić normalnie.
Jeżeli nie zagraża bezpieczeństwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni wystawić papier na 7 dni jak zabrali dowód a ty ww tym czasie zmieniasz szyb i do diagnosty diagnosta da ci papier uprawniający cie do jazdy autem kolejne 30 dni w których odbierasz dowód z WK i wsio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego skromnego doswiadczenia jest tak - co miasto to inna policja, a co policja to inne przepisy, bo interpretuja przepisy po swojemu i mozna sie z nimi kłócic.

A prócz odbioru dowodu kup nowa naklejke na szybe z numerem rejestracyjnym , bo znów zatrzymaja i beda sie czepiac.

Edytowane przez karol79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z mojego skromnego doswiadczenia jest tak - co miasto to inna policja
Bo właśnie tak jest kumpla zatrzymali w Stargardzie i dostał 2 tygodnie na zrobienie.Dobra polecę tak jak jest i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prócz odbioru dowodu kup nowa naklejke na szybe z numerem rejestracyjnym , bo znów zatrzymaja i beda sie czepiac.

Jak Ci co zmieniają są kumaci to odkleją naklejke bez problemu i przykleją na nowa szybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci co zmieniają są kumaci to odkleją naklejke bez problemu i przykleją na nowa szybe.
No akurat są kumaci bo już mi to robili :P Dzięki za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności