Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Eee siemacie zboczuchy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak chcecie dobrze autko sobie zabezpieczyć to moge pare porad wam udzielić jak to zrobic ale najlepiej jak by sie gdzies mozna było spotkac bo wiecie w kompach tez siedzą magicy i wychwytuja takie linki takze jestem skłonny podpowiedzieć co i jak zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jak chcecie dobrze autko sobie zabezpieczyć to moge pare porad wam udzielić jak to zrobic ale najlepiej jak by sie gdzies mozna było spotkac bo wiecie w kompach tez siedzą magicy i wychwytuja takie linki takze jestem skłonny podpowiedzieć co i jak zrobic
To ja jutro cyknę fotki sprzętu który mam w garażu do zabezpieczania żeby to wszystko pozakładać trzeba było się namęczyć troche ale warto było.

 

Ktoś w Glinnej wspominał coś o zwijaniu pasów czym trzeba nasmarować ? Bo moje z przodu przestały się zwijać

Edytowane przez Frytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jak chcecie dobrze autko sobie zabezpieczyć to moge pare porad wam udzielić jak to zrobic ale najlepiej jak by sie gdzies mozna było spotkac bo wiecie w kompach tez siedzą magicy i wychwytuja takie linki takze jestem skłonny podpowiedzieć co i jak zrobic

 

stasio , jak będę w Policach to się odezwę i z chęcią posłucham Twoich porad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś w Glinnej wspominał coś o zwijaniu pasów czym trzeba nasmarować ? Bo moje z przodu przestały się zwijać

 

No właśnie, jak to było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś w Glinnej wspominał coś o zwijaniu pasów czym trzeba nasmarować ? Bo moje z przodu przestały się zwijać

 

plakiem do kokpitów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi też Asia zrobiła dobrze

 

Coś czuje, ze Jacek w nastepnym poscie tego nie bedzie mogl ominąć :D czekam na jakis komentarz.

 

Co do pasow to najlepiej plakiem, nie wal tych jakis smarow itd bo to wszystko to nadaje sie do łancucha w motorze lub czegos innego. I bedzie ci smierdziec do tego jak beda cieplejsze dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do pasow to najlepiej plakiem

wystarczy rozwinac pasy i je wymyc - zaczna zwijac sie jak nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś czuje, ze Jacek w nastepnym poscie tego nie bedzie mogl ominąć czekam na jakis komentarz.
A co tu komentować niektórzy lubią trójkąty a inni qadraty. Najważniejsze ze wszyscy zadowoleni.
Ktoś w Glinnej wspominał coś o zwijaniu pasów czym trzeba nasmarować ? Bo moje z przodu przestały się zwijać
plakiem do kokpitów
Ogólnie chodzi aby natłuścić, ja stosowałem silikon w spraju który występuje w plaku. Często występuje w nazwie handlowej jako "silol" i jest sprzedawany w aptekach a używany do opatrunków. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ale muszę Ci przyznać, że Filip to potrafi dogadać się z kolegami

 

rano na FB:

Filip "Do Szkoły!!!"

Kolega "Ch... Ci w D..."

w szkole też się tak witają z rana?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co chłopak nie daje sobie w kaszę dmuchać :D

 

---------- Post added at 09:01 ---------- Previous post was at 08:53 ----------

 

oj tam oj tam chłopaki sobie przekazywali znak pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś w Glinnej wspominał coś o zwijaniu pasów czym trzeba nasmarować ? Bo moje z przodu przestały się zwijać

Silikonem w sprayu. Plak jest trochę tłusty jak za dużo się napryska to może pobrudzić ubranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plakiem do kokpitów

lub silikonem w sprayu do uszczelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silikonem w sprayu.
lub silikonem w sprayu

Ja bym jeszcze doradził silikon w sprayu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra a gdzie to kupić

 

Najprędzej w sklepie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich icon_smile.gif Mam do was wielką prośbę, pomóżcie mi wygrać zestaw rozrządu do mojego VW. Wystarczy, że oddacie głos na moje auto w głosowaniu na stronie podanej poniżej. Wygrywają trzy auta z największą liczbą głosów. Zagłosujcie na nr 3 VW Passat niekręcony. Pozdrawiam i dziękuje z góry icon_smile.gif

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... du-od-skf/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich icon_smile.gif Mam do was wielką prośbę, pomóżcie mi wygrać zestaw rozrządu do mojego VW. Wystarczy, że oddacie głos na moje auto w głosowaniu na stronie podanej poniżej. Wygrywają trzy auta z największą liczbą głosów. Zagłosujcie na nr 3 VW Passat niekręcony. Pozdrawiam i dziękuje z góry icon_smile.gif

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... du-od-skf/

 

no to kolego masz jeden głos więcej

powodzenia życzę i nowego rozrządu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to kolego masz jeden głos więcej

powodzenia życzę i nowego rozrządu

 

Dzięki kolego, wszystkiego dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich icon_smile.gif Mam do was wielką prośbę, pomóżcie mi wygrać zestaw rozrządu do mojego VW. Wystarczy, że oddacie głos na moje auto w głosowaniu na stronie podanej poniżej. Wygrywają trzy auta z największą liczbą głosów. Zagłosujcie na nr 3 VW Passat niekręcony. Pozdrawiam i dziękuje z góry icon_smile.gif

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... du-od-skf/

 

prosze bardzo ;) +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności