Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno te 2.5 TDI były lepsze 163 i 180 konne, nigdy bym się jednak nie przekonał do tych silników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpalić,jedna po remoncie pompy,jeszcze pompa na gwarancji,robił gdzieś w Gryfinie.
to jest warsztat który wcale sie nie zna na pompach i turbinach podmienili koledze turbine w Galaxy po lifcie tylko szczęscie ze byłem w garazu a widziałem co sie zaczyna dziac biały dym silnik wchodzi na obroty jeszcze pare sekund i czesci latały by po całym osiedlu a jak go przywióz to ta turbinka pięknie mu chodziła poprostu podmienili takze uwazajcie na ten warsztat są bardzo niekopetentki i nie znaja sie to są gł,,,,,,,y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qwa! chyba zaczene tankowac w DE przy takich cenach a paliwo lepsze.
Ostatnio w Motorze napisali, ze ich paliwo nie jest w cale lepsze od naszego, tylko jazda jest plynniejsza i mniej swiatel do postoju, dlatego wydaje sie nam ze wiecej km robimy na ich paliwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotraasss

Zespół Szkół Samochodowych zaprasza na bezpłatną kontrolę stanu technicznego pojazdu , która odbędzie się jutro (26) i w czwartek (27) od godziny 12:00 do 18:00. Więcej informacji na http://www.zss.szczecin.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Endrju, bez szału te kołpaki, inne też mi nie leżą jakoś. Na stalowcach czarnych chyba polatam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w Motorze napisali, ze ich paliwo nie jest w cale lepsze od naszego
co do tego paliwa to jednak bym sie sprzeczał u nich nie moze być szajs zaraz by to było głosne i zaraz by zlikwidowali by taki tank sztele tak wiec Ja natomiast odczuwam jednak róznice ich a naszą na ich paliwie silnik jest zwawrzy ciszej chodzi i dostaje tzw kopa a smigam po wielu krajach eu i twierdze ze jest róznica i to znaczna a tak podpowiem najlepsza to jest w Andorze bo duzo lejesz a bardzo mało płacisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w Motorze napisali, ze ich paliwo nie jest w cale lepsze od naszego, tylko jazda jest plynniejsza i mniej swiatel do postoju, dlatego wydaje sie nam ze wiecej km robimy na ich paliwie

niezgodze sie. jezdze regularnie do DE, tankuje na naszym BP oraz na BP w Slubicach (duzoooo niemcow tam tankuje) i tankuje do pelna (ok 45l zawsze) na Shellu w glebi niemiec, spalanie przy mniejszym obciazeniu o jedna osobe i bagaz w strone niemiec - 6,8 , powrot z jedna osoba wiecej plus wiecej bagazu - 6,3. cala trasa prawie na tempomacie z ta sama predkoscia, ta sama trasa wiec ograniczenia w tych samych miejscach wiec na tej podstawie twierdze ze jest wyzsze jakosciowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pilne pytanie: Jakie wymiary bedzie miala tarcza hamulcowa przód w pasku B5 1.6 AHL z zaciskiem lucasa.

Do tego wymiar klocków bym prosil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niezgodze sie
Ja rowniez ;)

Nowy nabytek na mieszance pol baku Pb niemieckie i drogie pol polskie spalil 7,6 w wiekszosci na tempomacie. Na naszym palifku juz litr wiecej.

 

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

 

Zespół Szkół Samochodowych zaprasza na bezpłatną kontrolę stanu technicznego pojazdu , która odbędzie się jutro (26) i w czwartek (27) od godziny 12:00 do 18:00. Więcej informacji na http://www.zss.szczecin.pl
To prawie kolo mnie. POdjade i skorzystam jak nie bedzie tlumow ;)

Dzieki za cynka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde Endrju' date=' bez szału te kołpaki, inne też mi nie leżą jakoś. Na stalowcach czarnych chyba polatam.[/quote']

 

Ja kupiłem felgi a kołpaki dostałem w cenie. Są jakie są większość pasków jeżdzi na takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są jakie są
No właśnie, wszystkie jakie widziałem nijakie takie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie' date=' wszystkie jakie widziałem nijakie takie...[/quote']

 

To fakt b6 nie ma fajnych kołpaków, ale darowanemu koniu w zęby się nie zagląda, a płacić 200 to też bym nie kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pilne pytanie: Jakie wymiary bedzie miala tarcza hamulcowa przód w pasku B5 1.6 AHL z zaciskiem lucasa.Do tego wymiar klocków bym prosil.
Tarcza hamulcowa : Lucas 280x22 5/112 (8E0 615301P) , Klocki hamulcowe : nadwozie do nr 3B-X-600000 - 8E0 698151N , nadwozie od nr 3B-Y-000001 - 8E0 698151M.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST
dafota.3.n9p1319549508t.jpg.smIMG_20111025_131136.jpg&th=1902 Paweł wrzuciłem tutaj mam takie. Pojutrze będą chyba już na aucie.

 

 

Też takie dostałem z autem :D. Mi się one podobają, na zimę będą jak znalazł. Lepsze takie niż jakieś z Tesco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebowalbym jakies numery sprezyny przod do AHL. Oraz jakies wymiary do tego.

Ma ktos takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Chocianowa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, potrzebowalbym jakies numery sprezyny przod do AHL. Oraz jakies wymiary do tego.

Ma ktos takie rzeczy?

Przyjalem rocznik jak w opisie - 1998.

Poczatek 8D0411105 i koncowka dwuliterowa XX - nie pisze wszystkich, bo jest ich kilkadziesiat rodzajow, w zaleznosci od nastawy zawieszenia :)

 

61e17a7ae4ceaaec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jest ich kilkadziesiat rodzajow, w zaleznosci od nastawy zawieszenia

na sprezynie sa kolorowe kropki - okreslaja one typ sprezyny ... wystarczy zagladnac w nadkole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na sprezynie sa kolorowe kropki - okreslaja one typ sprezyny ... wystarczy zagladnac w nadkole
Jak zainteresowany napisze jakie ma kolory, to mozna bedzie dokladniej okreslic nr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zainteresowany napisze jakie ma kolory, to mozna bedzie dokladniej okreslic nr ;)

 

Prosilbym bardzo, bo nawet nie mam dostepu do auta, dowodu a mam pozamawiać częsci... Nastepnym razem powiem klientce, ze moja szklana kula nie ma aktualizacji do wersji z nakladką do przewidywania rodzaju danej częsci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności