Skocz do zawartości
Gość ppmarian

Jaki telefon do GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm, ciekaw jestem jak chodzi na Nokii ta nawigacja, tzn czy sie tnie, jak glosno gada i jak z bateria (jesli nie ma sie ladowarki samochodowej)... Dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz kupić dodatkowy nadajnik na Bluetooth np.taki jak ja kupiłem LD-3W(300zł).

nie nadajnik, a odbiornik GPS z modulem Bluetooth :)

 

mapa TomTom jest naprawde wporzo, niekiedy jest lepsza od Automapy, ale fakt, pokryciem nie grzeszy, tylko 26% w polsce.

 

boommax, oj musze sie z tobą zgodzic w małych miejscowościach jest problem, szczególnie gdy sie używa Tom Tom Mobile !!! ale słyszałam że lepsza mapa i bardziej dokładna jest Auto Mapa.... w nastepnym tygodniu ja sprawdze :)

zgadza sie, jest lepsza na polske, z pewnymi wyjatkami, ale jest problem innego typu :) na Noki ona nie pojdzie, dziala tylko na PocketPC, czyli palmtopikach z dotykowym ekranem, wiec nawet na smartphone nie bedzie banglac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, ciekaw jestem jak chodzi na Nokii ta nawigacja, tzn czy sie tnie, jak glosno gada i jak z bateria (jesli nie ma sie ladowarki samochodowej)... Dzieki za info.

 

Mam Sony Ericssona P910i z programem Tom Tom Mobile. Glośno mówi, wskazuwki są logiczne, droga na wyświetlaczu widoczna dobrze, owszem troche zajmuje czasu aby nawigacja zaczela dzialać a co do baterii to bez ładowarki ciężko. Około 4-5 godzin i po baterii. Także proponuje odrazu kupić ładowarke samochodową. Przed trasą naładować telefon na full i odrazu w aucie podłaczyć go do ładowarki. Odbiornik GPS nie pożera tak baterii - przynajmniej tyle :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, ciekaw jestem jak chodzi na Nokii ta nawigacja, tzn czy sie tnie, jak glosno gada i jak z bateria (jesli nie ma sie ladowarki samochodowej)... Dzieki za info.

Na mojej N70 bateria dość szybko się rozładowuje z dołożonym GPS :kwasny:

Raz mi się telefon zaciął, gdy ktoś do mnie zadzwonił przy włączonym TT. Jedynym wyjściem było wyłączenie fona i ponowne uruch.

Nie wiem...może to był przypadek, lub Menu Orange(które strasznie zmula).

Babka(lub facet) mówi na max.volume aż za głośno(przy włączonym radiu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności