Skocz do zawartości
prego

Passat B5 w TVN TURBO - "Na każdą kieszeń"

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie tak. nie wiem jak Wy, ale jak Ja jade na zakupy to nie kupuje 10 kg cukru ale 1-2 kg i tak samo nie kupuje 12 butelek wody i multum papieru do "twarzy", no ale mniejsza o to, program i tak jest beznadziejny

Ja kupuję bo mieszkam za miastem. Najbliższy sklep w pobliżu 15km nie licząc stacji Orlen (do browarka blisko). I dlatego kupiłem kombi. Ale mechanika wzięli z kosmosu. Tyle co on powiedzial to i ja wiem. Ale jak bym nie wiedział które auto wybrac to po tym programie wybrałbym P A S S A T A bo go lubię i tyle (dobrze że nie mam TVN Turbo bo moje serducho nie wytrzymaloby następnych odcinków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zuchnet

Jesli chodzi o w/w odcinek to poprostu parodia przez 1/3 czasu trawania programu pokazuja jak koles robi zakupy w hiermarkecie. Jesli to program o motoryzacji to gratuluje pozatym to o czym mówił ten pan to przeciętny człowiek zainteresowany zakupem auta wie to samo a nawet wiecej. Przepraszam ale jak dla mnie ten ptogram to poprostu ZENUŁA !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tak. nie wiem jak Wy, ale jak Ja jade na zakupy to nie kupuje 10 kg cukru ale 1-2 kg i tak samo nie kupuje 12 butelek wody i multum papieru do "twarzy", no ale mniejsza o to, program i tak jest beznadziejny

 

 

 

no nie wiem ale ja jak już wybieram się do supermaketu to 2 zgrzewki minteralnej musi być, plus 2 reklamówki jogurcików, kartonik mleka, i dużo innej sporzywki więc chyba tak bardzo nie przesadził....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o czym oni tam mowili to w kupnie za bardzo by nie pomogło. Co prawda, zaweszenie w passacie nie jest za mocne ale za to miło jezdzi sie po naszych dziurach, mimo że częściej trzeba cos wyminić. Ale bez przesady oni przez cały program znalezli tylko wade w zawieszeniu i wałkowali to przez cały odcinek. Również, uważam że między porównywanymi samochodami, była za duża różnica w roczniku, silniku i wyposażeniu, tak jak by nie mogli dać paska 3bg w 130 konnym silniku i w dobrym wyposażeniu, bo przecież passat też posiada lepsze wyposazenie niż tylko elektryczne szyby..:) No ale i tak mysle ze mimo nie równemy porównaniu pasek wypadł lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej podobało się gdy prowadzący stwierdzili że mondeo ma takze wielki bagaznik po czym pan mechanik stwierdził...że mondeo ma słabe zawieszenie tylnie a koszt jego wymiany to 4 tysiaki :). Nie wiem dlaczego wybrali nieco goszy model paska a chyba najbardziej wypaśny mondeo. Ja, podobnie jak wielu innych forda nie kupiłbym w życiu. W końcu przysłowie "ford, g... wort" skądś się wzięło :P. Zresztą porównanie Forda do VW nieco mnie śmieszy, bo dla mnie VW to nieco inna półka. Ale okay, jestem nieobiektywny ze wzgledów wiadomych :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzieli taki model paska, bo z założenia auta mają być w podobnym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko te 5l spalania w trasie mnie troche zanieokoilo!! :/ Ja nie schodze ponizej 6l.

To sporo Ci pali. Mój 1.9 AFN 6 litrów bierze jak jest załadowany na full na trasie :) Jak jade na pusto to 4.5 bez wiekszych problemów :) Ale średnio na trasie własnie 5 wychodzi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna sie uciekanie w spalanie, a to ma tylko jeden skutek

CLOSED

 

 

P.S. Jeśli ktoś będzie miał coś ciekawego do dodania, to czekam na PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności