Skocz do zawartości
maciek-s

Lampy Depo soczewka do B5 (3B).

Rekomendowane odpowiedzi

\

Zdjęcia nie umieszczam bo nic nie widać na nim wiec napiszę słownie - E4

 

Zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego, w ogłoszeniu pisze , że to do fla ciekawe czy do 3b podejdzie?

http://moto.allegro.pl/odblysnik-soczewki-xenon-vw-passat-b5-fl-d2s-hella-i2932852502.html

 

To nie homologacja pod xenon :hyhy

 

Jeżeli chodzi o odbłyśnik-jest nieco inny niż w 3B o ile się nie mylę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanie, bo mam wlasnie lampy depo z soczewką pod h7 i świeci to strasznie slabo, zalozylem hidy 4300 i nadal slabo... podejrzewam właśnie odbłyśnik , pytanie brzmi, czy mozna dostac odbłysnik pod lampy depo z soczewką do 3b ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia odbłyśnika tylko (marnej) konstrukcji soczewki jako takiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zregenerować,osobno nie dostaniesz...Pisałem wielokrotnie :hyhy

 

---------- Dodano o 11:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:59 ----------

 

To nie kwestia odbłyśnika tylko (marnej) konstrukcji soczewki jako takiej...

 

Nie jest zła w Depo,nie narzekaj bo jest całkiem przyzwoita.Tym bardziej z HID'em powinna być :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem porównanie z lampami soczewkowymi w innych autach (Toyota Avensis, Focus) i przede wszystkim z oryginalnym ksenonem w B5 i nie świeci nawet w 25% tak dobrze, jak fabryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko że nowy ori palnik kosztuje nie mniej jak 250 zł, czyli więcej niż sama lampa w używce a nieraz i razem z przetwornicą. A tylko on daje światło jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomix. Ja generalnie podchodzę do tematu tak, że wolę zbierać kasę trzy miesiące dłużej i kupić raz, a porządnie. Nie stać mnie na półśrodki, mówiąc szczerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiem auto juz z takimi lampami i po prostu szukam rozwiązania słabego oświetlenia drogi. pozostaje rozebrać reflektor i zobaczyć co w trawie tak na prawdę piszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to znalazłbym gdzieś soczewki Depo w idealnym stanie - mam chyba ze 4 :lol

Czego ja tam nie mam w swojej graciarni...

Ale szczerze? Polecam zastanowić się nad oryginalnym xenonem od B5

 

Miałem porównanie z lampami soczewkowymi w innych autach (Toyota Avensis, Focus) i przede wszystkim z oryginalnym ksenonem w B5 i nie świeci nawet w 25% tak dobrze, jak fabryka.

Chociaż jeden co prawdę napisał! Polać mu!!!

Soczewka Depo jest słaba - i tyle.

Chociaż relatywnie do chińskich lamp i tak nie jest tragiczna.

Zależy czy mówimy w kategoriach naprawdę dobrych świateł, czy porównujemy takie przy których nic nie widać, do takich przy których "coś" widać ;)

Bo uważam, że przy Depo coś widać ;)

Edytowane przez eltom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eltom, wcześniej miałem soczewki Sonara (na zdjęciach w opisie mojego auta), a teraz mam oryginalne światła H4+H7 (te "staroświeckie", z wbudowanymi przeciwmgielnymi) - świcą jaśniej i dalej. Jedyne co lepsze w soczewce, to jasna linia odcięcia światłocienia.

 

Jak ktoś chcę, mogę oddać za dobrą flaszkę swoje stare reflektory w których zerwały się soczewki - możecie je sobie rozebrać, przełożyć moje soczewki (półroczne lampy) do waszych lamp, czy co wam się żywnie podoba. Nawet w komplecie dodam żarówki H1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglądają oryginalne lampy z ksenonem do b5 ?

bo moja lampa wygląda tak samo , tyle że nie ma wejscią pod d2s a h7

http://allegro.pl/passat-b5-ksenon-xenon-orginalny-kompletny-i2923750126.html

Edytowane przez bes_pieczniq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w linku masz oryginalny xenon do B5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,a poszukać to się nie chce??Są na forum,ale nie tu-bo też i nie o to tu chodzi.

 

 

Wracając do tematu-w porównaniu "podróbek" soczewka Depo i tak wypada nie najgorzej,ba,nawet jest nieco lepsza niż jakieś inne chińskie badziewie.

Porównania do Toyoty nie maja nawet ori Helle w 3B,więc zakończcie ten bezsensowny dialog tylko zacznijcie szukać na forum.Wszystko jest ładnie opisane,więc nie wiem po co piszecie to poraz kolejny.

 

Idzie PW o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności