Skocz do zawartości
damszk

Przewody zapłonowe NGK

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem przewody zapłonowe firmy NGK dobrane katalogowo ze strony producenta.

4 przewody od świec są takiej samej długości, czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest i powiedzieć jak je mam poukładać żeby były ułożone równolegle-jest to niemożliwe do wykonania.

Oryginalne przewody są takie, że każdy jest innej długości.

303922768.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio również wymieniałem przewody i miałem nie mały problem z dobraniem. Co ciekawe szukałem do silnika ADZ i jak widzę na stronie NGK do passata faktycznie są 4 takie same + 1. Spójrz na golfa mk3 z tym silnikiem - tam już masz różne :confused: - takie właśnie mi przysłali i pasują idealnie (pudełko było też opisane dla golfa, a nie dla passata). Jeśli możesz wymień na te golfoskie i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewody już oddałem do sklepu ale miałem z tym ogromny problem bo były sprowadzane na zamówienie a ja sam takie chciałem ale to nie ważne, dalej nurtuje mnie pytanie dlaczego sprzedają przewody takiej samej długości, przecież logiczne jest, że powinny mieć różną długość.

 

Napisałem w tej sprawie do firmy NGK, ciekawe czy odpiszą i jaka będzie ich odpowiedź.

Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zrażony i wściekły na firmę NGK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sentechy do b3 sa wlasciwych dlugosci... jakis blad musza miec w ngk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sentechy do b3 sa wlasciwych dlugosci... jakis blad musza miec w ngk :(

 

 

kopiłem beru w zeszłym roku i tez są dłuższe, niż miałem poprzednie beru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem ostatnio Janmory i długość też była odpowiednio dobrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłem ostatnio Janmory i długość też była odpowiednio dobrana.

Też takie kupiłem po zwróceniu tamtych NGK. Pasują ale sprawdzałem na stronie Janmor i podają do mojego silnika inny model które też są inne od oryginałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moich Janmorach piszą że absolutnie nie mogą być do gazu, ja natomiast śmigam już kilka miesięcy i jest dobrze-silniczek pracuje równo i bez strzałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności