Skocz do zawartości
Gość lutek

Becker - czy potrzebny kod

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lutek

Witam. Kupiel autko passat 2002r. i na wyposazeniu mam radio Becker Traffic Pro (czyli z nawigacja). Otoz problem w tym ze nie dostalem zadnego kodu do radia a nie wiem czy jest potrzebny czy nie. Pewnie jak odlacze akumulator to sie dowiem, no ale poki dziala to po co sobie pogarszac. Wiec moje pytanie jest takie.

Czy do tego radia, niby standard w passatach, potrzebny mi jest kod? A jezeli nie mam to co nalezy zrobic oprocz tego ze scigac dawnego wlasciciela w Niemczech?

 

Generalnie z radia jak i nawigacji jestem zadowolony wiec szkoda bedzie jak przestanei kiedys dzialac po np. odlaczenia akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz miec kod na radiu tez, sprawdz w menu - mozliwe ze jest tam opcja wylaczenia kodu na stale - tak maja niektore org radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozesz miec kod na radiu tez, sprawdz w menu - mozliwe ze jest tam opcja wylaczenia kodu na stale - tak maja niektore org radia

 

Tylko do wyłączenia tej opcii też jest potrzebny kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

rozkodowujemy te navi w koszalinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość melu

witam

kolego lutek jaki masz model tego Beckera?

tez kupilem passata z beckerem traffic pro ( taki z zielonym wyswietlaczem ) ale..... chodzi po niemiecku i mam tylko mape na niemcy chyba wersja 6.1

szukam plytki z mapa polski noi przydało by sie polskie menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość interglut

Mam problem :(

Kupiłem swoją furę i nie pomyślałem ze mogę mieć zakodowane radio.

Podczas wymiany akumulatora nie zabezpieczyłem się prostownikiem ... i narobił się gnój

 

Proszę was o pomoc bo cisza w samochodzie mnie zabija ...

moje radio to:

Becker Traffic Pro BE 4725

Serial No 25097747

EC 114

Będę wam bardzo wdzięczny

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę was o pomoc bo cisza w samochodzie mnie zabija ...

moje radio to:

Becker Traffic Pro BE 4725

Serial No 25097747

EC 114

Będę wam bardzo wdzięczny

 

Jedź do salonu VW i jak masz oryginalną to Ci rozkodują a jak nie to do zakładu Hi-Fi

 

i narobił się gnój

 

I mamy Ci kod podać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość interglut

Liczę na pomoc.

Co do serwisu vw to jak będę w trójmieście to podjadę, ale to żadna podpowiedz z twojej strony.

Takie fora tworzy się żeby sobie pomagać a nie korzystać z serwisów ...tak to każdy potrafi.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie fora tworzy się żeby sobie pomagać a nie korzystać z serwisów

 

Sam bym się dowiedział jak to zrobić :D Kalkulatory nie działają a jak już to na starych sprzętach i to nie zawsze. Poza ASO i elektronikiem raczej nie ma innych sposobów.

Myślisz że ktoś wyjmie czarodziejską kulę i wywróży :?:

Nie da się, koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość interglut

zaskoczę cie ale na forum mercedesa jest koleś który podał takowy kod ... wiec jest nadzieja hahaha

a tak w nawiasie, tez bym chciał mieć taka kulę :P

pozdrawiam i dzięki za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na forum fiata tez jest gosciu ktory podal komuś kod do odblokowania radia ... jak po mojemu to żadna najdzieja że poda też do Twojego radia

 

kalkulatory do kodów dzialaja ale przy bardzo starych radiach z lat 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lutek

Moje radio zanioslem do serwisu rtv i rozkodowali radyjko. Koszt 50 zl.

"Rozkodowali" tzn zrobili download kodu z radia i napisali mi na karteczce.

 

witam

kolego lutek jaki masz model tego Beckera?

tez kupilem passata z beckerem traffic pro ( taki z zielonym wyswietlaczem ) ale..... chodzi po niemiecku i mam tylko mape na niemcy chyba wersja 6.1

szukam plytki z mapa polski noi przydało by sie polskie menu.

 

 

becker traffic pro BE4725, wyswietlacz niebieski

nawigacja chodzi mi po angielsku i komunikaty tez

 

Mam problem :(

Kupiłem swoją furę i nie pomyślałem ze mogę mieć zakodowane radio.

Podczas wymiany akumulatora nie zabezpieczyłem się prostownikiem ... i narobił się gnój

 

Proszę was o pomoc bo cisza w samochodzie mnie zabija ...

moje radio to:

Becker Traffic Pro BE 4725

Serial No 25097747

EC 114

Będę wam bardzo wdzięczny

 

pozdrawiam

 

ja zrobilem dokladnie to samo, niestety dalem sie podpuscic ze niby te radio ma zdjety kod. Jak juz napisalem koszt zczytania kodu to 50 zl w serwisie rtv.

 

//edytuj posty. dzięki. artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lutek

Mam kolejne pytanko. Radio nawija mi bardzo melodyjnie lecz niestety pojawil sie maly feler.

1. Przekrecze kluczyk i radia sie wlacza i gra, gdy odpale silnik radio sie wycisza i juz nie mozna wydobyc z niego glosu.

2. Gdy przekrece kluczyk i wylacze radio to po uruchomieniu silnika i wlaczeniu radia wszystko ladnie gra.

3. Gdy przekrece kluczyk i wlacze silnik przy wylaczonym radiu i dopiero nan koncu wlacze radio to wszystko dziala bez zarzutu.

4. Gdy uruchomie radio na wlaczonym radiu (np. przed wylaczeniem silnika nie wylaczylem radia) to radio przechodzi w stan mute i koniec.

 

Wszystko zaczyna pracowac poprawnie po odlaczeniu i wlaczeniu zasilania lub wtyczki gdzie sa podlaczone glosniki...

 

Zastanawiam sie czy moze nie odlaczyl mi sie jakis kabel z dodatkowym zasilaniem ? Ale na razie to nie mam zielonego pojecia co to moze byc :(

 

 

 

ps

w dalszym ciagu mowa o radiu

Becker Traffic Pro BE4725

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności