Skocz do zawartości
Gość adamus_cf

[B5] Alu-ramki do zegarow B5 - czy da sie zamontowac ??

Rekomendowane odpowiedzi

Przełożenie elementu sterującego - silniczka nic nie da bo jest pewnie taki sam. Trzeba grzebać w zawartości pamięci eeprom licznika i odpowiednio zmienić wyskalowanie. Na forum są tematy traktujące o modyfikacjach np.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=53313&highlight=ciekawostki+licznikowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja panowie te ringi. zamawiam juz na ebayu :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zamiawiam:) grubo to wyglada:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz po montazu :))

IMG_3179.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam może dość głupie pytanie, ale czy ktoś z lubelskiego podjął by się założenia owych ramek w moim pasku?

Ja do tych cierpliwych nie należę, a schrzanić coś to nie problem jak się na tym nie znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_20120317_162906.jpg Ja u siebie założyłem przednią obudowę od b5 fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widze co tu sie dzieje to jestem w szoku;-))))))))))) hahah szybki sie nie odkleja nie wycina itd. rozkreca sie licznik i ramki wsadza sie od srodka w przednia czesc licznikow. ramki sa na tyle elastyczne ze bez problemu wchodza w otwory.......... !odpina sie akumulator i po wszystkim nic nie swieci i nie ma błędów!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrr... ladniej wygladaja te od fl-a :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak widze co tu sie dzieje to jestem w szoku;-))))))))))) hahah szybki sie nie odkleja nie wycina itd. rozkreca sie licznik i ramki wsadza sie od srodka w przednia czesc licznikow. ramki sa na tyle elastyczne ze bez problemu wchodza w otwory.......... !odpina sie akumulator i po wszystkim nic nie swieci i nie ma błędów!!!!!!!

 

prezes15071 ma racje z tymi ramkami ja tak robiłem i nic nie rozklejałem tylko od tyłu wkładasz i wszystko pasi bez żadnego klejenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie też założyłem szybkę od FL. Wg mnie ładniej i taniej do tego starą szybkę można sprzedać :D

 

Macie tu link ze zdjęciami http://imageshack.us/g/846/20120313483.jpg/

 

rozumiem że starą szybkę wystarczy zdjąć i założyć nowa? wchodzi na zatrzaski tak?

też bardziej podobają mi się te of fl niż klejone z alledrogo, a cena prawie ta sama i stara szybkę można pogonić razem z tymi nowymi zegarami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na allegro nie mogę znaleśc ramek do paska:/

 

Widzę ze niektorzy proponuja kupic przod od FL? co lepiej wyglada ? i latwiej zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Na allegro nie mogę znaleśc ramek do paska:/

 

Widzę ze niektorzy proponuja kupic przod od FL? co lepiej wyglada ? i latwiej zrobic?

 

 

ja znalazłem ramki tutaj ;)http://allegro.pl/listing/listing.php?string=ramki+passat+b5

 

ale tez myślę nad kupnem zegarów z fl-ki i przełożenie,, jakoś bardziej mi się podobają niż dokładanie ramki a i mniej roboty a cena podobna nieraz taniej można znaleźć zegary niż ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej przełożyć szybkę licznika od fl`a i jest ładniej ja dodatkowo przełożyłem też wskazówki i jest ok :) Licznik od fl angola można kupić śmiało za 40 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie lepiej przełożyć szybkę licznika od fl`a i jest ładniej ja dodatkowo przełożyłem też wskazówki i jest ok :) Licznik od fl angola można kupić śmiało za 40 zł :)

 

a łatwo przełożyć to? wystarczy tylko szybkę ściągnąć z fl i założyć na stare zegary? czy trzeba wszystkie budziki przekładać?

jak możesz opisz co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwila moment całą szybkę przekładasz tylko :)

 

czyli te ramki są zintegrowane z szybka czy w szybce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik rozbieracie na 2 części jedna cześć to zegary z tarczami a druga część to szybka z tymi aluminiowymi ramkami juz

wrzucam zdjęcia

20120312478.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

20120312477.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

20120312481.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A tak wygląda po zmianie podświetlenia :P

vrvh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko polecam jeszcze przełożyć wskazówki i wtedy jest elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności