Skocz do zawartości
Pablo

co Myślicie o tych opaonach do paska???

Rekomendowane odpowiedzi

kolego nie przesadzaj,chyba że masz czuły tyłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego nie przesadzaj,chyba że masz czuły tyłek

Nie chodzi o tyłek, denerwowało mnie ciągle tłuczenie po najechaniu na dziurę czy nawet łatę. Gdybyśmy mieli trochę lepsze drogi, to nie byłoby sprawy - samochód o wiele lepiej wygląda i się prowadzi. Nie jestem idiotą, który wyrzuca kasę bo ma jej za dużo a tak mnie to wkurzało, że zdecydowałem się sprzedać całe te prawie nowe koła.

A ty jeździsz na 18-kach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty jeździsz na 18-kach?
taak, tak samo jak ja.

Czuć, że profil jest niski, ale nie ma tragedii, fajnie wyglądają i jeszcze lepiej prowadzą(byle nie w koleinach :])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych wrażeń po założeniu tych opon powiem wam,że zajebiście trzymają sie drogi.

 

Wczoraj jadąc autostradą w deszczu 130 praktycznie nie czułem, że mnie mości czy coś innego złego by się działo. Dokładnie Boommax byle nie w koleinach ;).

 

A jeśli chodzi o profil to powiem tylko tyle, że w zimie jeżdżę na 205/55/16 i praktycznie zmiany nie czuć no może troszkę porostu trzeba jeździć ostrożnie jak to na polskich drogach i nie ważne jakie felgi i jaki profil każde można pokrzywić jak się ma talent nawet 15.

 

Pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o tyłek, denerwowało mnie ciągle tłuczenie po najechaniu na dziurę czy nawet łatę. Gdybyśmy mieli trochę lepsze drogi, to nie byłoby sprawy - samochód o wiele lepiej wygląda i się prowadzi. Nie jestem idiotą, który wyrzuca kasę bo ma jej za dużo a tak mnie to wkurzało, że zdecydowałem się sprzedać całe te prawie nowe koła.

Z całym szacunkiem kolego ale wywalenie 6tyś na koła i po 3 m-cach sprzedanie je za 4 tyś, jak nazwiesz? Wystarczyło poprosić kogoś np z forum i by Cię przewiózł paskiem na 17" kołach i miałbyś pogląd na sprawę. No i 2 tysiaki w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności