Skocz do zawartości
ollek3

Woda w bagażniku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety aura jest deszczowa i zaczęły sie problemy z wodą w samochodzie. Wiem że temat był już poruszany na forum, przestudiowałem większość wypowiedzi ale dotyczą one wody pod dywanikami lub pod podszybiem. Natomiast w moim pasku Woda pojawiła się w lewej kieszeni bagażnika tam gdzie umieszczony jest lewarek, a zwłaszcza w komorze poniżej. Może ktoś miał podobny problem i wie skąd mogla pojawić sie tam woda. Dodam że przewody doprowadzające płyn do spryskiwacza tylnej wycieraczki które znajdują się w tej że wnęce są ok. Za wypowiedzi z góry:) dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość s.l.o.w.i.k

A działa Ci tylny spryskiwacz ??

 

 

U mnie było tak samo a przyczyną był odłączony wężyk od spryskiwacza tylnej szyby. Przynajmniej tak myślę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacz działa a wężyki tak jak już pisałem są ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz

Witam Ja miałem problem z woda po intesywnym deszczu lub po wizycie w myjni , ktora pojawiała sie na rolecie( duza plama wody ) oraz spływała po tylnej , bocznej szybie za plastiki w bagzniku kombi , po jakims czasie zobaczyłem ze listwa na koncu dachu odstaje! wcisnałem ja i nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja miałem problem z woda po intesywnym deszczu lub po wizycie w myjni , ktora pojawiała sie na rolecie( duza plama wody ) oraz spływała po tylnej , bocznej szybie za plastiki w bagzniku kombi , po jakims czasie zobaczyłem ze listwa na koncu dachu odstaje! wcisnałem ja i nie ma problemu

 

 

Czy mógł byś napisać więcej o tej listwie tzn o której listwie mówisz bo też miałem wodę na rolecie. Czy listwa w dachu ma jakiś wpływ na przecieki do środka Auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmij tylny zderzak i uszczelnij takie okrągłe zaślepki, które znajdują się w błotniku,najlepiej jak je wyczyścisz i użyjesz silikonu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz

Na dachu sa rynienki a w nich listwy w kolorze nadwozia ,i ona była uniesiona. na koncu dachu. A czy tam w tej rynience jest jakies łaczenie karoseri i jest mozliwe przeciekanie to nie wiem (napewno na forum ktos wie )ale pisze to co ja zrobiłem i poł roku mam spokoj!!! a co do poprzedniej wypowiedzi to ja zadnych zaslepek nie uszczelniałem ,sam chciałbym sie dowiedziec cos odnosnie tych rynienek ( mam kombi ) nie wiem czy w sedanie one tez sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wode w tym samym miejscu i to bylo laczenie wezyka od spryskiwacza. Wiem, ze juz go sprawdziles ale ja bym radzil poscierac wszystko do sucha, zatankowac zbiorniczek z plynem do pelna i szpula... Czasu duzo nie stracisz a moze jednak. Dodam jeszcze, ze swoje wezyki tez sprawdzalem i wszystko wygladalo OK a jak zaczelem naparzac spryskiwaczem wszystko sie wyjasnilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokol

Ja mam problem taki ze pod kołem zapasowym mam nie tyle ze WODĘ ale jest wilgotno (widać ze sie skrapla) Niemiec wpadł na sposób i pod kołem zapasowym nasypał SOLI :) Wiecie jaka może być przyczyna ?? Dodam ze nie mam w tylu wycieraczki ani spryskiwaczy. Passat 99r 1.8T .Sedanik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam podobny problem jednak woda jest po prawej stronie, niedaleko gniazka zapalniczki w zaglebieniu, skad mogla sie tam pojawic? do tego w podlodze od dolu jest tam gumowy korek, po wyjeciu go litr wody moze wiecej wylecial na asfalt,cos sie stanie gdy nie wlozy go spowrotem? dziury na wylot nie ma, wiec problemgubienia rzeczy z bagaznika nie wystepuje.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,możliwe że też auto było tam bite i stąd ten wyciek ( wiadomo jak blacharze robią na handel ) ,wjechać na kanał i zobaczyć,ewentualnie uszczelnić spawy albo dziury specjalnym kitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bagażniku pojawia się woda i to w dość dużych ilościach na tej dykcie, która stanowi podłogę bagażnika zwłaszcza po deszczu. Wygląda na to, że przeciek jest gdzieś z góry. Auto miałem walnięte z tyłu, ale po naprawie (sierpień 2007) nic się nie działo. Woda zaczęła pojawiać się niedawno.

 

Moje autko to sedan, tak więc nie wchodzą w grę problemy z wycieraczką, czy spryskiwaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość juss

Witam.Otóż w moim bagażniku pojawiła się woda dokładnie w tym samym miejscu gdzie napisał autor pierwszego posta.Mam sedana więc na pewno nie jest to wężyk od spryskiwacza.

Czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał?

 

Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisałem wyżej,a i pamiętaj nigdy nie ufaj gumie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość juss

Oby podziałało , bo mnie wykończy ta wilgoć.Dziwne jest to , że przez zimę (około 4 miesięcy) nic się nie działo dopiero dzisiaj zauważyłem nawrot choroby ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McKuch

Koledzy posprawdzajcie dokrecenie reflektorow, a tak ze uszczelki lamp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wziąć latarkę zamknąć się w bagażniku , a osoba na zewnątrz węża z wodą i lać po dupie aż sie pojawi w bagażniku woda.

należy jeszcze wżąć pod uwagę to że mógł puścić klej pod szybą miałem taki przypadek przy innym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja mam inny problem. Po deszczu mam kałużę wody tu gdzie trzyma stopy pasażer za siedzeniem kierowcy. Tylko tu. Wszędzie sucho a tutaj parę litrów wody. Skąd ona może napływać? Pomóżcie bo kupiłem samochód miesiąc temu, deszcz a tu kłopot. Pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi0577

witam

 

Ja mam to samo z tym ze za siedzeniem pasazera. prawdopodobnie woda dociera przez uszczelki drzwi bo tak widac po zaciekach ale musze dla pewnosci odwiedzic servis. Raczej sam tego nie zrobie. Poczatkowo myslalem ze woda dostaje sie zaslepkami gumowymi od dolu ale wysuszylem tapicerke i po 2 dniach deszczowych woda dostala sie znow w to samo miejsce a autem nie jezdzilem. Dziwne jest to, ze uszczelka na drzwiach jest mokra ale uszczelka we wnece drzwi (gumowa) jest sucha a w aucie jest woda ????

Nie mam juz pomyslow skad sie bierze zaciek na plastiku wewnatrz auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności