Skocz do zawartości
misiek_y

Klimatyzacja info

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na forum szukałem ale jakoś nie znalazłem

Nurtuje mnie jedno pytanie mianowicie odnosnie klimatyzacji jak włacze na auto to na wyswietlaczu mam cztery kreski nadmuchu oczywiście jak się nagrzeje to dmuchawa chodzi z duzo wolniejszymi obrotami ale na wyświtlaczu nadal pozostają cztery kreski. Czy to normalne czy też nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób diagnozę klimatronica...

wyłącz zapłon ,jednocześnie naciśnij ECON i obieg wewnętrzny ,włącz zapłon, poczekaj aż pojawi się tryb diagnozy (możesz zrobić to samo na włączonym zapłonie), potem "ogrzewaniem" idziesz po błędach aż dojdziesz do 000, krótkim naciśnięciem ECON wyłączasz tryb diagnozy ,przytrzymując parę sekund ECON kasujesz błędy.

objaśnienia do ewentualnych błędów poszukaj na forum ,jeśli nie będzie to zapodaj.

"444 00 lub 02" oznacza brak błędów zapisanych w pamięci.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oczwiście chodzi o klimatyzacje klimatronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris85

witam , mi dmuchawa nie działa, włączyłem diagnostykę climatronika i wyskoczył mi taki błąd 4F8, nie znalazłem żadnego objaśnienia tego błędu na forum więc pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Na forum szukałem ale jakoś nie znalazłem

Nurtuje mnie jedno pytanie mianowicie odnosnie klimatyzacji jak włacze na auto to na wyswietlaczu mam cztery kreski nadmuchu oczywiście jak się nagrzeje to dmuchawa chodzi z duzo wolniejszymi obrotami ale na wyświtlaczu nadal pozostają cztery kreski. Czy to normalne czy też nie ?

 

Ja też tak mam od samego początku, więc nie masz co się martwić :)

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłem diagnozę climatronica (zapłon wyłączony, ECON + obieg wew. - włączam zapłon) to po włączeniu zapłonu na climatronicu wyświetlają się wszystkie kreski (czyli wszędzie 88888888). Może za krótko trzymałem po włączeniu zapłonu przyciski ? Klima działa, wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam od samego początku, więc nie masz co się martwić :)

 

Pzdr.

 

dopiero w FL zmienia się liczba kresek wraz z obrotami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym przejmowac, u mnie jest tak samo (444 02). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności